Skoči na vsebino

Mercedes Magic Body Control


Mraušk Mčk

Priporočeno sporočilo

Mislim, da si eden redkih tu na forumu, ki lahko tole dejansko sproba v praksi. Zmontiri enga GoProja kuri na glavo pa da vidmo a se v praksi tudi obnese.

 

kuro pa na bull bar pa v hrib

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem se lotil kuri na glavo montirat kamero. Sploh ni enostavno. No, nekaj je le uspelo:

post-5658-1380999839_thumb.jpg

 

Sem nastavil kamero, da samo na vsako minuto naredi en posnetek - za za?etek, da vidim, kako bo ?lo. In da se koka navadi na "video-nadzor"...

 

?ez ?as po?enem kamero na snemanje, pa bomo videli, kaj bo ratalo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho: A ve? da sem ravno danes razmi?ljal da bi kaki kuri namontiral gopro na hrbet? Samo med laufanjem sem opazil, da ful migajo z glavo. Ko sem jo ujel in probaval tole iz posnetka pa res obvladajo kot na posnetku.

 

Sicer pa resno, tale pogruntav??ina pri Mercedesu je zanimiva. Dokler bo novo in vse delalo bo OK, ko bo to po 15-20 letih kupil en "cigo" pa pomoje ne bo ve? delalo, amortizerji so verjetno kar dragi. Zakaj cigo?

 

Audi - direktor

BMW - mened?er

Mercedes - gazda

 

Na dolenjskem:

 

Audi - cigo

BMW - cigo

Mercedes - cigo

 

:hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho: A ve? da sem ravno danes razmi?ljal da bi kaki kuri namontiral gopro na hrbet? Samo med laufanjem sem opazil, da ful migajo z glavo. Ko sem jo ujel in probaval tole iz posnetka pa res obvladajo kot na posnetku.

 

 

 

:hudicek:

 

Torej re?itev je: kamera na glavi kure, kura pa v rokah. Da bi "stabilizacija" delovala, mora imeti kura "izklopljene" noge :bravo::D

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

da karikiram, po?asi bodo avtomobili sami vozili, in bo? povozil ?loveka, pa ne bo niti ruknilo...

 

?e vedno mam raje MX-5 z "gewinde" pa gaasaaa :)

 

ali pa nagibalnik :P kjer vozi? sam!

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho: Ne govori, to je ?e tak hit, da ga povsod vrtijo.

 

?ak, da ga najde radio1, bo naslednje 3 mesece 'novo' 5x na dan.............

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res vse pohvale za ta komad..ko sm ?e mislu da ve?ja gluparija od gangnam styla ni mo?na.. :notworth:

 

Tipa nista glasbenika ampak je bila zajebancija za njuno oddajo, saj imata same utrgane komade na youtube. Nekaj takega kot Lado in Jurij. Nista pri?akovala, da bosta postala svetovno znana, komad ima pa? tisto nekaj ve? utrganosti, da je postal hit.

 

Jures, ?e bo samo 5x na dan bo ?e dobro. :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ak, da ga najde radio1, bo naslednje 3 mesece 'novo' 5x na dan.............

 

Sej ni samo Radio1 tak... So kar vsi komercialni pomoje... Radio Hit, Radio Antena, Radio Center, Radio XXX ;)

 

 

Se za tiste, ki mogoce slucajno se ne vedo, o cem je govora >>

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.