Skoči na vsebino

Ne potegne kot bi moral


Priporočeno sporočilo

Tudi moj navadni elm327 BT adapter dela vse kar lahko. Z novo verzijo tudi vse servisne postopke.

 

Sicer bi bilo pa potrebno spremeniti temo v "Ne potegne kot bi moralA"

 

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest v svojega tankam original dexelia, zato ker se je do mojega lastnistva vedno servisiral na uradnemu servisu. Vem glup argument, ampak avto ne popije nic olja :). V fotrovo in pa svojo bivso sestico sem pa dajal od castrola ali pa ta mobile esp, kot je labi napisal :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ObdLink MX BLuetooth dela brez problema in dostopa do do vseh modulov v Mazdi, ker so eni na HS-Can eni pa na MS-Can vodilu.

Sam sem kupil obdlink mx+ in povezave nikaror nisem uspel vzpostaviti. Sedaj imam mazda IDS in preko ra?unalnika ni problema usb povezava. Bi pa rabil kabel mikro usb na usb-C da bi videl ali dela preko android apk.

 

Poslano z mojega EML-L29 z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam sem kupil obdlink mx+ in povezave nikaror nisem uspel vzpostaviti. Sedaj imam mazda IDS in preko ra?unalnika ni problema usb povezava. Bi pa rabil kabel mikro usb na usb-C da bi videl ali dela preko android apk.

 

Poslano z mojega EML-L29 z uporabo Tapatalk

 

To ima? MX+ ki ima Wifi in BT, pa se ti ne pove?e z nobenim ne z BT ne z wifi??

Aja pa z nobenim pogramom ti ne pove?e??

 

Jst mam navadnega MX BT in se mi je do sedaj povezal z vsemi telefoni k sem jih priklopil (Samsung,LG, Huawei), ter 2 laptopa (Asus). Pravtako sem naro?il MX BT za enega tud na forumu in tudi njemu deluje brezproblema na telefonu.

 

BTW: ?e se ti z ni?emer ne pove?e ga reklamiraj saj ima 3 leta garancije, mogo?e pa si dobil kakega pokvarjenega.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ima? MX+ ki ima Wifi in BT, pa se ti ne pove?e z nobenim ne z BT ne z wifi??

Aja pa z nobenim pogramom ti ne pove?e??

 

Jst mam navadnega MX BT in se mi je do sedaj povezal z vsemi telefoni k sem jih priklopil (Samsung,LG, Huawei), ter 2 laptopa (Asus). Pravtako sem naro?il MX BT za enega tud na forumu in tudi njemu deluje brezproblema na telefonu.

 

BTW: ?e se ti z ni?emer ne pove?e ga reklamiraj saj ima 3 leta garancije, mogo?e pa si dobil kakega pokvarjenega.

Saj to je bilo Januarja in sem ga ?e vrnil.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Satje od dpfja sem zbil ven. Je blo povno rjavega pepela med rezami crnega popolnoma ni?. Mi je kr ?al da ga nism dal strajnarju spucat samo. Edino z nivojem olja bo pa mir.

 

Poslano z mojega LM-G710 z uporabo Tapatalk

 

Ali je mogo?e ?e kdo dal pri Strajnarju ?istit DPF? Strajnar priporo?a preventivno ?i??enje na 80.000 - 100.000 km.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Satje od dpfja sem zbil ven. Je blo povno rjavega pepela med rezami crnega popolnoma ni?. Mi je kr ?al da ga nism dal strajnarju spucat samo. Edino z nivojem olja bo pa mir.

Poslano z mojega LM-G710 z uporabo Tapatalk

?e si spraznil dpf oz zbil ven satovje, bo? moral prilagodit Ecu, ker ti pritiski ne bodo ?timali in verjetno ti bo javljalo napako.

Pa verjetno se ti bo nivo olja pravtako dvigoval, ?e bo ?e naprej delal regeneracije

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.