Skoči na vsebino

Vse aktivnosti

Ta tok se samodejno osvežuje

  1. Danes
  2. Slivka

    Tole je pa kr smeh

    Še en star... Žena gre 'žurat s prijateljicami'. Pove svojemu možu, da se bo vrnila najpozneje do polnoči. Ure tečejo, pa tudi martiniji, in žena se pošteno pijana vrne domov ob 4. uri zjutraj. Ko stopi v stanovanje, se oglasi kukavica na uri. Štirikrat naredi ‘kuku’. Žena se prestraši, saj ve, da se je mož zagotovo zbudil in je slišal le štirikrat ‘kuku’ in da ji bo naslednji dan težil, zakaj je prišla domov tako pozno. Zato hitro sama ‘zakuka’ še osemkrat. Ponosna, ker se je kljub pijanosti domislila tako dobre rešitve, gre spat. Naslednji dan mož vpraša ženo, kdaj je prišla domov. - "Okoli polnoči." - "Mhm. Draga, rabimo novo uro s kukavico." - "Zakaj pa?" - "Včeraj je naša kukavica zakukala štirikrat, potem je rekla "u pič**", potem je zakukala še trikrat, se odkašljala, zakukala še trikrat, se zahihitala, zakukala še dvakrat, nato se je spotaknila čez mačko in na koncu še prdnila. Ko je bilo tega konec, se ji je začelo pa še kolcati..."
  3. Slivka

    Tole je pa kr smeh

    Danes sem se spet spomnil enega starega, ma meni je dober... Ne vem, kaj mate proti Bosancem. Mene so včasih tudi fejst motli. Zaj pa ne več. Do tega pa je prišlo takole: Mam hčero, ki mi je kot frkla pila kri. Bil sem vse, stari, bolan, zabitež, sto let za leseno žlico, ni kaj ni blo. Mam babo, ki me je jebala v glavo ko majmuna. Nič ji ni pasalo. Bol ko sn delal, bol je čvekala. Mam sosede, ki so mi nonstop delali *****. Nobeno stvar nisem prav naredu, ne da bi meli pripombe. Pol pa je hčera spoznala enga Bosanca, zanosla in se z njim oženla. Sprva sem mislu, da se mi bo sfuzlalo. Čez dva meseca je prišla nazaj s plavim frisom. Ati, mami lejta kaj mi je naredu. Nič več neandertalec in podobno. Čez dva dni je tak šla k njemu nazaj. Vsake tolko cajta jo naklofa in se pridere k svojemu zlatemu ateku. Še staro je strah zeta in se je fejst vnesla. Jaz pa od cajta do cajta povabim Bosanca v gostilno na pijačo in sma največja kolega. Zakaj pa ne. Porihtal mi je familijo kot se spodobi. Toti nimajo milosti do bab. Pranje nog vsak večer, postrežba all inkluzive, nobenega španskega sranja na TV, samo fusbal, itd. Marsikaj bi se lahko naučili od njih. Včasih naredimo pri nas piknik in pride zet s familijo (mata tri sine) in žlahto. Včasih še kake kolege sabo prpelejo. Ko se frocovje zakadi po vasi spizdijo še podgane. Sosedi dva dni ne upajo iz bajt. Tudi na njihovo muziko sem se navadil. Saj ni tak slaba. Še sploh Šaban Šaulič in tista Kuje Mujo konja po mjesecu, čeprav je baje že zelo stara. Sedaj če me kak sosed hoče kaj gnjavit, samo rečem, da bom mel piknik, pa mam mir. V trgovini včasih za štos stegnem roko proti pakiranim čevapčičem. Narod samo razširi oke v strahu, spet bojo meli piknik. Skratka sedaj sem car na vasi. Zato: Živeli Bosanci!
  4. Slivka

    Tole je pa kr smeh

    Na pomolu v Portorožu, polnem turistov, stoji moški in kliče sina, ki brezskrbno čofota po vodi: - "Ibi, komm zum papi!" Mali se ne zmeni zanj in mirno čofota naprej. Možakar povzdigne glas: - "Ibi, komm zum papi!" Spet nobene reakcije, zato možakar še bolj povzdigne glas: - "Ibi, komm sofort zum papi!" Mali čofota naprej, kot da ga ne sliši. Nato se oče razjezi: - "Ibrahim, matertijebem, odmah izlazi iz vode!!!"
  5. Slivka

    Sex chat

    Prostitutke stojijo na cesti in čakajo stranke. Mimo pride starejša gospa in jih vpraša: - "Ja, punčke, kaj pa delate na cesti?" Pa se ena oglasi: - "Čakamo, da bo tovornjak pripeljal pomaranče..." Pa reče starka: - "Potem se bom pa še jaz postavila v vrsto." Mimo pride policist, jo zagleda med prostitutkami in presenečeno vzklikne: - "Kaj, mamca, a vi tudi?" - "Seveda! Brez problema! Samo protezo si snamem, pa jih že lahko cuzam..."
  6. Slivka

    Razni zanimivi posnetki in članki

    Railjet Express iz Dunaja v Trst gre mimo Slovenije. Direktni vlak Trst - Budimpešta gre tudi mimo Slovenije. Tudi, kar se letališč tiče, gremo iz Nove Gorice raje v Ronchi ali Celovec kot pa v Ljubljano - več linij in cenejše so... Dvakrat sem eno družino vozil iz Solkana na letališče v Gradec, ker je baje boljše in cenejše kot iz Ljubljane... Pa Celovec, na primer, je malo večje športno letališče, nekaj takega kot Maribor... Ja, imaš pa do neke mere res: Flixbus pa iz Trsta pelje skozi Slovenijo do Budimpešte, to se pa spomnim, da je bila direktna povezava še kakšen mesec nazaj...
  7. godlike

    Pivo mi paše

  8. Včeraj
  9. Transpotne poti NE zaobidejo Slovenije. Pa to ni iz časov perjadi, pač pa mnogo prej, ko se je svobodna in samostojna Slovenija odločila, da bo tranzitna država. Danes na poti v mesto rož in nazaj. Tovornjakov za dva pasova. Tam kjer je tropasovnica dejansko zasedajo 2 pasova. K sreči so vremena Kranjcem se zjasnila. Vrtovec je daleč najsposobnejši minister. Mislim, njegova sposobnost sekanja gordijskih vozlov, samo gledaš lahko in se čudiš. Njegova odločitev o uvedbi nočnih izmen na deloviščih avtocest je genialna in impresivna. Danes na delovišču pri Postojni. Prisotnih ene 8 delavcev, ene 5 jih je nekaj delalo. Seveda, tista taudarna nočna izmena je takrat doma počivala po nočnem šihtu.
  10. Mraušk Mčk

    Aktualni dogodki!

    Človek je bil zagotovo invalid.
  11. Mraušk Mčk

    Mazda CX-30

    Seveda da se da narediti slab primerek. Ampak, bodimo že no resni, ne pri CX30.
  12. Bini

    Pivo mi paše

    Katero pivo je to..... .🤔
  13. Bini

    Mazda CX-30

    Ja to ni ravno idealna nastavitev za ohlajanje celotne notranjosti avtomobila,ker ostaja hladni zrak pri tleh pod streho-glavo je pa še vedno toplo. Je pa res,da vsakemu paše kot mu paše.🥵 Že pri nakupu avta sem ugotovil,da so te prezračevalne reže za tretjino premale in še na ne najbolj posrečenih mestih,vse to pà predvsem zaradi idealno oblikovane armature,ki je zaradi tega bolj prečiščena in elegantna.
  14. Slivka

    Razni zanimivi posnetki in članki

    Ja, kako drugače kot da bo zaobšel Slovenijo... 20 tisoč evrov za enosmerno vozovnico: kdo so potniki, ki si to privoščijo? WWW.DNEVNIK.SI Italijanski orient ekspres zaobide Slovenijo, madžarski pa se pri nas občasno tudi ustavi. Saj vse resne povezave zaobidejo Slovenijo. Tako, kot je Golob ob neko priložnosti povedal: Slovenija je otok. Ni pa povedal, da vse transportne reke drvijo okoli Slovenije. Saj se še iz Nove Gorice v Radlje vozijo z vlakom čez Italijo in Avstrijo, ker je ta povezava za dve uri hitrejša kot čez Slovenijo. Samo 20.000€ za enosmerno vozovnico... Saj je to hotel na kolesih in to zelo luksuzen hotel, samo 4.000€ na dan je pa vseeno kar zasoljena cena...
  15. Turista mislila, da je medved v kampu udomačena atrakcija | 24ur.com WWW.24UR.COM Nizozemska turista sta v kampu Madronič ob meji s Hrvaško v objektiv ujela medvedjega mladiča, ki je s hrvaške strani prečkal reko Kolpo. Rjavi medved, po oceni lastnika kampa star dobri dve leti, je...
  16. Z M A J

    Pivo mi paše

    Zdajle pijem enega KOST-a in sicer po 2h odbojke v dvorani, sem gi ga presneto prizslužil, haha P.S. je pa hecna cena tega KOST-a v Dojči, nekih 65 centov na steklenico, okus pa (meni) enako dober kot Bernard Černy, skratka pornič od piva, matrwola
  17. dvorjan

    Pivo mi paše

    Tudi tale je "fiks" dober.
  18. Tokrat sem se udeležil ture okoli gorskega masiva- Sella Ronda. Skupaj z še dvema Nemcema in dvema izkusenima lokalnima MTB vodnikoma smo naredili res božansko turo. Povzpeli smo se na vse prelaze v okolici ,spustili se po 32 km trailov (nekateri so bili lahko, drugi so vsebovali tudi skoke). Obiskali smo vsa smučišča (od Alte Badie, preko Val di fasse do Val gardene). Povzpeli smo se vse do 2400 metrov in spustili dol do 1600 m. Seveda ni šlo brez gondol in sedežnic. Res vrhunsko doživetje za ljubitelje MTB prog in razgledov na Marmolado in ostale vršace.
  19. Saj bo folk hitro pogruntal...nič bat. Pa zadnje čase tud FLEX...nekoč nemški "tata mata" pri kotnih brusilkah,t.i.žirafah ipd....sedaj pa v rokah poševnookih (ne tistih z otoka)...rinejo in rinejo...skoz reklame (vsaj za nemškogovoreče področje)...in marsikdo ne ve,in se nafuka...žal. Isto Kress🧐...samo še niso tako agresivni...
  20. Ker ni vode!
  21. Alex

    Mazda CX-30

    Jaz imam nekje na 18-19. Tudi nastavljeno pihanje k nogam. Ventilator na dve črtici. So pa v 6- ki bolje razporejene lopute in bolje dela klima kot v 30- ki.
  22. Je zadnjič montiral pri meni mojster. Že 10 let sodelujeva. Skozi dela vse z Millwakue-jem. Pa sem ga vprašal kak servisira, ker se baje ne da. Je rekel, da 5 let dela, potem za dobro ceno proda naprej. Crknilo pa mu še nič ni. V glavnem. Ne samo servis, tudi lastništvo me moti pri njih. Da ne bo pomote.
  23. Zakaj pa je tvoj odrešenik ni spustil? Bi lahko na tak način blažil kronske težave, ne pa najemal kredite in delil dodatke.
  24. godlike

    Sprememba cene goriv

    Golob je kriv 😆 Aja, če bi bil Golob, bi bil še cenejši, ker bi marža ostala nižja 😉
  25. To sem mislil v kontekstu zmogljivosti...tisto,ko sem pisal o max. navoru. Drugače pa imaš 100% prav. Rotirajoči stroji-vrtalni vijačnik,udarni vijačnik,cirkular,kotna brusilka,tračna žaga,motorka itd...tukaj se pri meni konča. Tudi pri svedrih,žagicah ipd.-dreka ne kupujem več...sem imel eno res neprijetno izkušnjo pri svedrih. Sem nekdaj za "mali cvenk" kupil ene svedre...Mister tool ali nekaj takega🙄...je že zeloooo dolgo tega...cca. 30-35 let....v setu svedri za kovino,svedri za les,svedri za kamen.... In sem vrtal luknjo 5mm v pločevino-Knauf-profil...z levo roko držal profil,z desno vrtal z vrtalnikom Kress 500BS-sem ga tukaj že predstavil. In ko je sveder zagrabil-pok,se je sveder zlomil,in spodrsne stroj proti roki😲.... Sem imel še srečo-lih tisti 1cm,kjer gre žila čez kito ni vtrgalo,drugače pa kar orng rana....se je na srečo kar dobro zacelilo,a kri je bilo "adijo pamet...,da je žena skoraj v nezavest padla.....je dobesedno "teklo" po tleh...😬 Pa si pol misliš-butelj...samo k je že prepozno....🙁 Dreka-ne hvala....toliko se pa imam rad,da mi tega ni treba.
  26. Alex

    Sprememba cene goriv

    No....Boss?🤗
  27. Ne moreš primerjati Makite z šrotom od parkside. Najslabša Makita je svetlobna leta nad najboljšim parksideom. Naj samo povem, da sem samo enkrat kupil električni rezalnik od parkside. Med delom ( pri visokih obratih, seveda) je razneslo nož in ostanki so poškodovali ohišje. Del ohišja se je zaril v stol poleg mene. Dobro, da sem ostal živ. Od takrat ne kupujem več poceni orodja, pa četudi ga rabim samo enkrat. Recimo za razrez dveh desk sem kupil novo Makito baterijsko 36V cirkulano žago. Vem, da jo bom še kdaj rabil.😉
  1. Naloži več aktivnosti
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.