-
Sporočil
23.634 -
Z nami že
-
Nazadnje prisoten
-
Dnevne zmage
500
Tip vsebine
Profili
Forumi
Koledar
Garaže
Vse objave uporabnika Alex
-
Ne razumem,zakaj bi skakal po strehah. S kolesom po trailih, to ja. 👍 Penzionisti morajo čim več potovati po svetu, ker so si zaslužili. Sicer pa, če nimaš nič prošpatano , ti sama penzije ne bo kaj prida pomagala. 😉
-
Ne.🤗 Je pa zanimivo, da smo v celem hotelu edino mi Slovenci. In večinoma kolesarjev, nekaj je motoristov. Je pa mir, ni gneče.
-
Zanimivo mi je, da je trenutno v Kranjski gori večina tujih turistov. Zato naju povsod nagovorijo angleško. 😅
-
Danes sem malo preizkusil traile in poti v Kranjski gori. Zanimivo je bilo vse skupaj. So pa danes pridni kolesarji urejali poti , tako, da je bilo nekaj prog zaprtih. Uradno traili niso odprti še, so mi pa vseeno pustili gor, ker so Gorenjci fajn dedci.
-
Ne zanima, če so dobili njegovi otroci zadoščenje. Pri nas so vse kazni na splošno prenizke. Za vsakega najdejo vedno neko olajšavo. Recimo, kdor je mrtvo pijan in naredi nesrečo, kjer so mrtvi, ima le ta olajševalno okoliščino, da ni vedel točno , kaj dela , saj je bil močno opit.
-
No, saj v bistvu se tokrat strinjam s tvojim zapisom. Saj neke vrste demokratični socializem (uf,ta beseda mi ni všeč, ker se je zlorabljal v preteklosti) bi pa prvo kot prvo, morali biti vsi pošteni. Da bi to dosegli, bi morali imeti: 1. Res pošteno , neodvisno, nepodkuplivo , hitro delujoče sodstvo in policijo. 2. Visoke, ne visoke, astronomsko visoke kazni za kraje, podkupovanje, utaje davkov, tuje prisvajanje. Posebno visoke kazni bi morale biti za kraje javnega denarja. Nobenih popuščanj, nobene milosti. 3. Politikom bi morali pred nastopom funkcije vse pregledati, imetje, račune. Po preteku funkcije bi morali imeti vse imetje enako, razlika bi bila le v vrednosti plač (za recimo 4 leta). 4. Posebna policija bi skrbela za to, da ugotavlja izvor premoženja (tukaj bi pregledali vse tiste, pri katerih ne gre skupaj bogastvo z njihovim delom in prihodki). Za kar ne bi imeli dokazila, v momentu zaplenit. 5. Zdravstvo bi moralo biti na voljo vsem, in to takoj. Ne čez eno leto in ne čez dve.... In še in še... In po kakih petdesetih letih bi mogoče lahko začeli razmišljati v smeri nekega "Demokratičnega socializma". Seveda bi morali že enkrat odpraviti tudi vso demagogijo in delitve.
-
Če bodo tako igrali do konca ni strahu, da ne bi zmagali.👍
-
Nehajte že s temi levimi floskulami. Pa kaj, če je bil. Saj je bilo pol folka v bivši jugi rdeči ,če so hoteli biti na kakem vodilnem mestu. Pač smo bili komunistična država (čeprav uradno kao socialistična). Je pa res, da vsi nekaj obljubljajo in na koncu je precej malo tega uresničenega. Upam samo, da ne bo ta garnitura sedaj naredila toliko škode kot odhajajoča garnitura. Sicer je to težko a vseeno. Bo potrebnega kar nekaj napora da se vsaj malo popravi stanje in se vrne državo v normalni stanje. Pri nas je sedaj zanimivo to, da se lovi tega mesijo, ki je izdal mafijske posle pri nas in ne tega, kar je na posnetkih. Upam, da se bo to popravilo in bo kdo končal za rešetkami, kjer mu je mesto. Kar se tiče sindikatov je pa že vsem jasno, da to niso pravi sindikati, kot jih poznamo v tujini ,ampak le nek podaljšek levih strank. Kje so bili sedaj štiri leta, ko je bivša vlada vse zakone sprejemala mimo njih brez dogovora. Seveda, takrat so tej isti vodje sindikatov (ki imajo mimogrede po 5, 6, 7jurjev plače na mesec) nekaj stokali na televiziji in to je bilo vse. Prav je, da se jim postavi pogledalo , da se malo pogledajo v njem.
-
V tem primeru pač braniš banke, ker ti to paše in imaš od njih korist in niso grdi kapitalisti. 😉 Poznam primer iz Kopra, ko je banka laganini prodala stanovanje izpod cene, samo, da so dobili svoje noter. Tebi so zavarovalnice kapitalistični grdobci, tvojemu prijatelju so vsa podjetja in trgovine, ki se obnašajo tržno itd...
-
Pa na koncu je revež v kocki še kazen za cestno prometni prekršek fasal. Namreč, kocka ni prevozno sredstvo za na cesto. 🤔
-
Takšna folklora pač je pri nas. 😉 Morajo malo raztegniti noge ob petkih.😄 V bistvu skrbijo za zdravje, saj je kolesarjenje zdravo.
-
Banka te bo vsakem primeru obrala. Banke niso socialne ustanove apak , kot bi lepo rekel Boss, navadne kapitalisticne tvorbe, ki jim je cilj samo čim vecji zaslužek.Ce ne moreš odplačevati kredita ti enostavno, lagano, zaplenijo nepremičnino.😉
-
Mogoče zate, ki delaš za banko. Za ostale je to bila navadna katastrofa.
-
Zame je odveč usnje v avtu, avtomatski menjalnik, strešna okna ali panoramske strehe, piskanje za vsako malenkost, veliki zasloni...
-
Nihče ni klical nikogar,vsi se spomnimo samo tega slabega , kako nas je šivilja zapufala za par miljard. In realno, če bi prišla takrat trojka, bi verjetno naredila red, ki so ga levaki prej naredili.
-
Tvoj AI je bolj levo usmerjen, ker verjetno upošteva, kaj pišeš in kaj prebiraš na spletu, moj je realen. Kaj zdaj. A bomo poklicali črno kocko, da pove, kaj je res?🤗
-
Boss, zopet zavajaš.😉 Nemčija je daleč najpomembnejši trg za slovenski izvoz — in posebej za avtomobilsko industrijo. Ključne številke: Nemčija predstavlja približno 18–20 % celotnega slovenskega izvoza. Pri slovenski avtomobilski industriji je odvisnost še precej večja: približno 33 % izvoza slovenskega avtomobilskega sektorja gre v Nemčijo. avtomobilska industrija sama predstavlja okoli 20 % vsega slovenskega izvoza in približno 10 % BDP. Slovenija ima več kot 100 Tier-1 in Tier-2 dobaviteljev za evropske proizvajalce avtomobilov. Skoraj vsi večji slovenski avtomobilski dobavitelji delajo neposredno ali posredno za: Volkswagen BMW Mercedes-Benz Audi Porsche ter njihove dobaviteljske verige. Po ocenah industrije je neposredno ali posredno na nemško avtomobilsko industrijo vezanih približno: 40.000 delovnih mest v Sloveniji, in velik del industrije v Savinjski, Koroški, Dolenjski ter Štajerski regiji.
-
Švabi držijo gor naše gospodarstvo. Koliko firm dela za njihovo avto industrijo in ostalo. Brez njih smo opleli. Tako,da se jih moramo kar lepo držati, saj so še vedno velesila. Tudi drugače Evropa dobro funkcionira. ( sankcije za agresorje, skupna zunanja politika, enoten trg) Sedaj so tudi Madžari spregledali in so se pridružili Evropi. Upam,da se bodo tudi Slovaki in Špancii spametovali na naslednjih volitvah. Mi smo se tudi rešili levakov, tako ,da bomo funkcionirali normalno v naslednjih štitih letih.
-
Ampak še vedno so na oblasti in sprejemajo tako kako neumnost.
-
Tale Kitajska znamka zna zelo mešalti karte .Delajo v bistvu zelo dobre avtomobile in tudi všečne. https://www.avto-fokus.si/Novice/kitajski_byd_predstavil_suv_ki_se_lahko_vozi_tudi_po_treh_kolesih/
-
Trenutno je odločanje še vedno v golobnjakovih rokah. Hvala bodo ,da ne več dolgo.😉
-
Ne vidim problema v trenutnem evropskem vodstvu. Kar se tiče vodkarjev je politika zelo v redu, manj bi se res morali družiti z jenkiji, mogoče bi se morali bolj povezovati z južno Ameriko in Indijo. Ostalo je pa ok. Pa manj levih vlad bi bilo v Evropi tudi zaželeno. Kjer so na oblasti je bolj švoh vse skupaj.
-
-
P258B - so it begins
Alex je odgovoril na Hixxy-ovo teme v forumu Tehnične težave, vzdrževanje in stroški
To je tvoje mnenje. Jaz vem, da je to res.😉