-
Sporočil
23.634 -
Z nami že
-
Nazadnje prisoten
-
Dnevne zmage
500
Tip vsebine
Profili
Forumi
Koledar
Garaže
Vse objave uporabnika Alex
-
Je že smeha.
-
Bežanje iz potapljajoče barke se je že začelo.😎 https://www.24ur.com/novice/slovenija/urska-klakocar-zupancic-naj-bi-izstopila-iz-gibanja-svoboda.html
-
Materijal za 6-ko nabavi moj odličen mehanik. Mogoče kako olje kupim, to je pa tudi vse. Za cx30 pa itak ne moreš prinesti na uradni servis nič. Ti oni raje uvalijo , kot tudi tebi, svojega po zlatarskih cenah.😉
-
Uff, tole pa ni za tvoj avto.😬 Edino,če imaš res staro barvo polno globokih prask. Stvar je zelooo agresivna: -zelo agresiven “cut” (cca 9/10) -dela se z polirko (rotacijsko ali orbitalno). Par konkretnih poliranj s stole pasto in boš lahko prišel skozi vrhnji sloj laka. Mazde imajo namreč zelo tanke sloje. Za samo povrniti sijaj (tanki hologrami od pranja) uporabi raje kaj "lahkega" , recimo Menzerna light 2500 in na koncu še super finiš plus 3800. Tako ne boš odstranjeval laka in barva bo super sijajna. Zaključiš z kako zaščito (boosterjem) za lak.
-
Katero polirno Menzerna uporabljaš? Tip 400, 800, 1200, 2000, 2500 ali 2700?
-
Takšne stvari je treba skrivati, ker če bi se razvedelo, kje je to, bi navalili slovenceljni z pivami in sarmami v prtljažniku. Potem bi bilo konec veselja.😉
-
Počasi, z res počasi, boste prišli na moje.😉
-
Za vse ljubitelje Iron Maiden.🤘
-
Mazda 3 e-Skyactiv X (ročni menjalnik) vibriranje sklopke
Alex je odgovoril na BlazX-ovo teme v forumu Tehnične težave, vzdrževanje in stroški
Pelji jo na servis in ne se pustiti prepričati, da je to normalno. Naj rešijo v garanciji. -
Uff, ta oblika si pa ne zasluži mazdine značke.🙃
- 3.970 odgovorov
-
- 1
-
-
- električno vozilo
- elektrika
-
(in 1 več)
Označeno z:
-
Naslednji oglaševalski pritiski sledijo, da je samo škodilak tisti "pravi" avto. Nekateri na tem forumu, ki vozijo Mazdo, že podlegajo pritisku.😄
- 3.970 odgovorov
-
- 4
-
-
- električno vozilo
- elektrika
-
(in 1 več)
Označeno z:
-
Kje ste trenutno?
-
Itak. Zato pa smo jih kupili.
-
Pravkar gledam na TV avtomobilnost. Pa vraga, a nimajo kaj bolj pametnega za pokazat , kot električne kosilnice. Dobesedno. Neka el. katrca in el. petka. Bog pomagaj.😳
- 3.970 odgovorov
-
- 1
-
-
- električno vozilo
- elektrika
-
(in 1 več)
Označeno z:
-
Že 5cm je kar razlika, da ne govorimo o 8-ih centimetrih.. Vprašaj kako luštno pupco. 😉
-
Pol toga, če smo natančnejši. Ne, tvoj golf ni imel take zadnje preme.
-
Če ne razumeš, pač ne. Ali je enako, če sediš skoraj na tleh, kot v 6-ki, ali si malo bolj dvignjen? Ali še bolje. Probaj se uleči na tla na asfalt in glej naprej. Nato se usedli na havbo avta in naredi isto. Kdaj boš videl dlje?
-
Napisal sem pogled naprej.
-
Lahko bi si omislil kateri koli avto. A mi je CX 30 ravno prav velik. Ne rabim "boljših" ne večjih avtov. Za večjega imam 6-ko karavan, ki služi odlično , ko rabim več prtljage.😉
- 3.970 odgovorov
-
- 1
-
-
- električno vozilo
- elektrika
-
(in 1 več)
Označeno z:
-
Ne vem za pumo, a je iz CX 30 dosti bolj pregledno naprej kot z 6-ko. Imam obe, tako, da lahko direktno primerjam.
-
Se pravi, da boš lahko že prvo menjavo svečk naredil veliko bolj poceni. Le na uradni servis ne it.
-
Recimo? Kako škodo?😉
- 3.970 odgovorov
-
- električno vozilo
- elektrika
-
(in 1 več)
Označeno z:
-
A ni dovolj, da imajo ljudje radi višje sedenje , boljši pregled nad cesto? Mislim,da si lahko vsak izbere tisto, kar mu paše. Tole njegovo "izlaganje" je pač samo njegovo mnenje.
-
Na koncu pa reče , da mu je nekaj modelov všeč. Po moje je pri tem piscu problem ta, kot je poudaril,da so tej avti (pre) dragi. Vemo, kakšna je kupna moč v Srbiji. Pač izdelovalci avtomobilov se prilagajajo povpraševanju na trgu. Ključne so številke pri prodaji. Nič drugega. Ko bo zopet (če bo sploh kdaj) masovno povpraševanje po limuzinah in karavanih ,jih bodo zagotovo ponudili. Ali pa bi morali odpreti novo temo , če je še ni, teorija zarote. 😉