Skoči na vsebino

vzupan3

Člani
  • Sporočil

    348
  • Z nami že

  • Nazadnje prisoten

  • Dnevne zmage

    1

Vse objave uporabnika vzupan3

  1. Zamenjal ketno oljne črpalke (preventivno). Pohvale fantom v Interclassu, kjer so opazili še načet jermen od alternatorja in so ga zamenjali. Vgrajena nova ketna naj bi bila posodobljena in ni več možnosti, da bi se strgala (pogovor z dr. Majesom je vedno precej poučen).
  2. vzupan3

    Chat is back ...

    Sožalje.
  3. Super, zdaj bo lažje dihala. O kakšnem jermenu je govora?
  4. Ja, jaz sem moral pri enakih kilometrih dat očistiti. Mogoče se lahko še pozanimaš kakšen bi bil strošek mejave verige oljne črpalke.
  5. Pozdravljeni. Kje lahko brezplačno preveriš servisno zgodovino Mazda vozila preko VIN številke (razen MyMazda aplikacije)?
  6. Enako pri meni, dokler nisem dal peskati sesalnih kolektorjev. Če boš naredil peskanje in menjavo verige oljne črpalke, boš imel mir za naslednjih 130.000km.
  7. Meni so danes dali oceno stroška menjave verige oljne črpalke 1200 eur 🤪
  8. Meni so naredili kar na Interclassu za 600 eur (peskanje, podložke, menjava sita). Verjetno ti lahko tudi Pelko to uredi.
  9. vzupan3

    Zanimivi oglasi

    Ja pa če še diši po novem
  10. Žal ne.
  11. vzupan3

    Gume

    A to imaš Turanza? Kolikor berem so ravno Bridgestone najboljše na mokrem. Tudi A oznako imajo pri dežju
  12. Nenavadno. Imaš zaslon na dotik, ampak ti ga original sw ne omogoča
  13. vzupan3

    Tole je pa kr smeh

  14. Zanima me ali imaš priključeno na "varovalke" ali na 12V vtričnico in ali poteka prenos posnetkov na oblak ali SD? Koliko je kapaciteta SD kartice in za koliko dni lahko hraniš posnetke pri povprečni časovnici voženj.
  15. vzupan3

    Računalništvo

    Jaz uporabljam 64GB rama za editing, pa še to se mi zdi, da je včasih premalo 🤪
  16. A "parking mode" uporabljaš? Hitrost je verjetno GPS-based in ne preko OBD?
  17. Menjal led žarnice?
  18. Čestitke! Pa prosim za malo več informacij, ko bo prevoženih nekaj več kilometrov (kolikor vidim je hibrid).
  19. Se strinjam. Bomo videli kako bo s servisnimi storitvami pri Avtotehni VIS.
  20. Kaj ko bi naredili primerjavo cen olja na servisih različnih znamk. Meni so za prvi servis leta 2016 (Mazda DPF olje) takrat na Interclassu zaracunal 28 eur. Pred Mazdo sem imel Opla in je olje stalo 15 eur (sicer za bencinarja). Pri Oplu nisem nikoli sam kupoval olja, pri Mazdi ga vedno (pa ne z veseljem).
  21. vzupan3

    Mazda6 CD150 AT Attraction

    Glede na meglenke in luči se mi zdi model pred 2015. A je bila zamenjana celotna sprednja stran z neko staro verzijo??
  22. Poizkusi najprej tole: https://youtu.be/joGFFazQt2w Meni je delovalo.
  23. Facebook 😀
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.