Skoči na vsebino

vzupan3

Člani
  • Sporočil

    348
  • Z nami že

  • Nazadnje prisoten

  • Dnevne zmage

    1

Vse objave uporabnika vzupan3

  1. V bistvu je točno tako kot je Alex opisal v prvem postu, kot bi se neka kovinska žica ovila okoli kolesa 🤪. Nekaj sem bral, da bi lahko bil toplotni ščit katalizatorja. Bom preveril podvozje ko bom menjal gume in poročam.
  2. Aha, ok. Pri meni se konstantno pojavlja ta kovinski zvok ke speljem, potem pa takoj utihne. Nekaj časa sem mislil da sem povozil pokrov jaška 🤪
  3. A si mogoče takrat kaj ugotovil, ker jaz imam identični problem
  4. vzupan3

    Elektromobilnost

    Ni panike. Ne gre za to, da je fake slika (kar se vidi že iz letala). Gre za to, da je potrebni pri elektromobilnosti gledati širšo sliko, to je point slike 😉
  5. vzupan3

    Elektromobilnost

    Se mi zdi da nekako paše v to temo 🤪
  6. vzupan3

    Pohvalite se,...

    Tole izgleda kot DeLorean. A si imel Back to the future Christmas edition?
  7. Ugodna cena olja
  8. Pri zunanji temperaturi -2° se mi zdi 37° nizka temperatura v radiatorjih, razen če je to talno gretje?
  9. vzupan3

    Plastika na Mazdi CX 30

    Mislim, da se večina strinja s teboj. Nekateri so fiksirani v kislo grozdje/sladka limona kompleksu.
  10. vzupan3

    Plastika na Mazdi CX 30

    Malo za šalo, ampak tale plastika mi deluje enako kot podložena ramena v osemdesetih, nepotrebno in kičasto 🙈
  11. vzupan3

    Elektromobilnost

    Se strinjam, ampak spomnimo se samo samovžigov pametnih telefonov in vseh zgodb okoli tega. Čez čas je to potihnilo in enako bo pri EV.
  12. Meni se tudi zdi da ljudje berejo samo naslove 🙈
  13. vzupan3

    Računalništvo

    Mogoče bolj pod rubriko pohvalite se...
  14. vzupan3

    (korejski)Chevrolet

    Ja skalo pa ja 😀
  15. vzupan3

    (korejski)Chevrolet

    Se spomnim ke Opel Vectra l.97 ni imela v osnovni opremi lučke za gorivo 🙈
  16. vzupan3

    Elektromobilnost

    Dovolj je ena izjema, ki ti s kurjenjem smeti in zastarelo pečjo zasvinja zrak. Na avtih nam merijo izpuhe, pri pečeh mamo pa takle...
  17. https://www.instagram.com/reel/C1Uv3TNJ-hQ/?igsh=MWE4bDBkcmR4MTRicQ==
  18. Jaz sem imel avtomatika na roadtripu po Švedskem, kjer mi je bilo kar fajn, da se mi s prestavljanjem ni bilo treba ukvarjati (predvsem po mestni vožnji Stockholm/Goteborg, kjer si okupiran z navigacijo in opazovanjem prometa v okolju, ki ga nisi navajen).
  19. Tam ima g. Majes veliko izkušenj. Naj on pogleda, če še ni.
  20. vzupan3

    Računalništvo

    Nisi edini 😉
  21. vzupan3

    Elektromobilnost

    Medtem ko tukaj potekajo bolj in manj plodne debate lahko iz prve roke povem, da imajo Švedi v ulicah posejane polnilnice pred vsako hišo ter se veselo vozijo z elektriko. Pri nas pa gre karavana dalje 😀😉
  22. vzupan3

    Elektromobilnost

    Podpišem.
  23. vzupan3

    Elektromobilnost

    Toyota Inks Deal to Mass Produce Solid State EV Batteries With 932-Mile Range WWW.PCMAG.COM Using material developed by Idemitsu Kosan will allow Toyota to commercialize these energy-dense...
  24. vzupan3

    Računalništvo

    Sam tejle NVME M.2 diski so top. Sem zamenjal z HD diskom in je razlika neverjetna. Gre sicer za Samsung 980 SSD in ne EvoPlus, ampak razlika je vseeno neverjetna.
  25. No, da napišem kako sem zadevo rešil. - najprej sem vprašal na uradni servis, kjer sem dobil oceno stroškov menjave na 2.200,00€, kar seveda ni prišlo v poštev. - zatem sem pogledal na AliExpress in našel možnost menjave stekla (celotna čelna plošča za 200,00€). Tukaj je potrebno biti pozoren ali imaš 50 ali 36 pinski konektor. Po mojem bi bila to čisto OK opcija, vendar sem se odločil za zadnjo rešitev: - nakup celotnega novega originalnega zaslona preko ebay.de, ki me je prišla 450,00€. Imel sem kar srečo, da sem tole našel na ebay-u po relativno ugodni ceni. Menjavo sem že opravil, stari zaslon pa sem iz firbca razstavil na prafaktorje in ugotovil naslednje: - sam zaslon ni počen, v resnici ni nič počeno ampak pride do procesa razslojitve dveh steklenih zaslonov, ki prekrivata LCD zaslon. Steklo, ki tvori površino občutljivo na dotik je sestavljeni iz dveh steklenih delov z vmesno lepilno komponento. In ta dva zaslona se razslojita (delaminacija), kar daje videz počenega zaslona. Kolikor sem bral to niti ni tako redek pojav, naj bi pa se pojavil zaradi pogostih temperaturnih fluktuacij.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.