Skoči na vsebino

Mene pa nekaj zanima!


Lojz

Priporočeno sporočilo

To se mi je samo enkrat zgodilo na smu?anju. Sem v restavraciji eni lu?tni smu?arki po nesre? frcnu ?mrkelj za vrat, pa sem ?u pol k njej, se ji lepo opravi?u in ji ?u z roko pod polover iskat svoj ?mrkelj. Sem ga najdu zataknjenga za idrijsko ?ipko, ki jo je imela v?ito na maj?ki..

 

 

?e bi bla taprava baba bi te trikrat okol brkov o?amarila :hohoho:

mazdaklub-forum-podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 328
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Pozimi brke pridejo prav da zadr?ijo ?mrkelj. Se pol v mrazu ?mrkelj na brkih lepo zmrzne in ga samo lepo odlu??i? pa frcne? komu za vrat.

Poleti pa brke pridejo spet prav, ker ti delajo senco na usta pa pol ?lovek ni tolko ?ejen.

Ko se pa z brki zapodi? bejbi med noge, je pa sploh posebna zgodba, ker ti spomin na bejbo pol na brkih ostane ?e par dni. ..

Brki so zelo koristna in prakti?na zadeva.....priporo?am vsakmu tapravmu dedcu, ki mu pod nosom ?e kaj poganja.

Pa ?e signalizirat se da z brki. Moja ?eni?ka me samo pogleda in ko jaz z desno polovico brkov pomigam, ona to?no ve kaj to pomeni. Vam pa ne bom povedal kaj pomeni, ?e jaz z desnim brkom pomigam.

 

hahahahaahh!" :hohoho::hohoho::hohoho::hohoho:

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bi bla taprava baba bi te trikrat okol brkov o?amarila :hohoho:

 

Pol je zgleda zmer lih na ove radodajke naletu ... nevem kje si ti babe ?e u kiklah najdu ... dons so use v hotkicah ... bol sexy pride :prstgor: ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bi bla taprava baba bi te trikrat okol brkov o?amarila :hohoho:

 

Saj baba je bla taprava. In namesto da bi me o?amarila, je moje brke pohvalila in rekla, da so moji brki lepi in taki kot jih ima Hercule Poirot (to je un detektiv k vse zlo?ine razkrije). Sem punci smu?arki povedal, da nisem pustil rast samo brkov, ampak bom pustu rast tud trebuh. Kar lepo okrogel je ?e.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj baba je bla taprava. In namesto da bi me o?amarila, je moje brke pohvalila in rekla, da so moji brki lepi in taki kot jih ima Hercule Poirot (to je un detektiv k vse zlo?ine razkrije). Sem punci smu?arki povedal, da nisem pustil rast samo brkov, ampak bom pustu rast tud trebuh. Kar lepo okrogel je ?e.

 

Lojz to pa se strinjam s tabo!

Prave babe majo raje glavo nasloneno na mehkem pov?tru kot pa radiatorju :lol: Se prav hodi? tud na bodyvamping??

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz to pa se strinjam s tabo!

Prave babe majo raje glavo nasloneno na mehkem pov?tru kot pa radiatorju :lol: Se prav hodi? tud na bodyvamping??

 

Itak. Trebu??ek mora bit. Taprava baba ve, da nobena mi? ?e ni crknila pod kopico, pod lopato pa ?e.

In ja, hodim redno v hladilnik na bodyvamping.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Itak. Trebu??ek mora bit. Taprava baba ve, da nobena mi? ?e ni crknila pod kopico, pod lopato pa ?e.

In ja, hodim redno v hladilnik na bodyvamping.

 

odli?no , jaz tudi razmi?ljam o tem profi ?portu!

Kok te je pri?la oprema za to!

No nekaj brk mi ?e poganja....komaj ?akam da bom tak kot ti!

?ez no? si mi postal moj iz tam dol,----mislm idol al kako se temu re?e ?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

odli?no , jaz tudi razmi?ljam o tem profi ?portu!

Kok te je pri?la oprema za to!

No nekaj brk mi ?e poganja....komaj ?akam da bom tak kot ti!

?ez no? si mi postal moj iz tam dol,----mislm idol al kako se temu re?e ?

 

Oprema za ta ?port ?e zdale? ni poceni. Vsako leto zakoljem vsaj dva 180 kilska prasca, naredim klobase pancete krvavice salame itd....enih 20 pirnatih dahovcev dam v zmrzovalnik hladit, pa vsaj 40 kil dobre doma?e govedine za gola? juhe ?nicle itd... nabavm. Taka oprema stane. To vse skoz leto pokurmo, ker garancija za tak?no opremo velja samo eno leto.

Pol, v kevdru mam pa ?e nekaj gajb krompirja, kolerabe, korenja, fi?ola itd.....To zeleno opremo tud redno menjam vsako leto, ker rezervnih delov za tak?no opremo po enem letu ne delajo ve?.

Lepo da sem postal tvoj idol in da veliko da? na moje besede! ?e bo? tako kot jaz, tud ti nabavu to opremo, ki sem jo na?tel, bo? tud ti lahko pridelal lep okrogel trebu??ek in zrastli ti bodo lepi gosti in dolgi brki. Bab bo? mel pa tolko, da jih bo? moral s hudim psom od hi?e podit. Garantirano! Probaj!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se bom potrudil!

Ampak ve? kaj me vseeno ?e matra! kako hiter je napredek!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Lojz - s ?im pa jezik podmazuje? da ti tako kvalitetno laufa? :D

 

al misli? prste, da se mu tipke na tipkovnc ne skurijo :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Lojz - s ?im pa jezik podmazuje? :D

 

Z vsemi temi rekviziti, ki sem jih zgoraj na?tel in na koncu pride ?e glavno poglavitno mazivo, to je CVIIIIII?EEEEEK!!!!! Fantje, brez cvi?ka ni ni? in letos se obeta eden najkvalitetnej?ih cvi?kov v zgodovini samostojne slovenije in zgodovini mazda foruma.

Kdor ne pije cvi?ka, ta ne ve kaj dobro je in brez cvi?ka tudi mazanja potem ni tapravga. Tud dekleta med nogami najbolj kvalitetno ma?ejo po cvi?ku. Preverjeno. Dolenjskim mladim mamicam, ki imajo dojen?ke, pediatri napi?ejo recept s katerim gre mamica potem v lekarno ( vinsko klet) po pletenko cvi?ka, da potem lahko obilno dojijo svojega nadobudnega froceka. Dojen?ek, ki se naciza tak?nega maminega hranilnega mleka je dosti bolj sre?en in lepo razpolo?en. Tak, zdravo podojen dojen?ek, potem, ko se v plenico poserje, za?ne lepo prepevat namesto da bi jokal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Noro, g. Lojz, a imate kak?no protekcijo pri Dolenj?kih "dohtarjih", da bi se lahko tudi navadni smrtniki dokopali do te dobrine? :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Noro, g. Lojz, a imate kak?no protekcijo pri Dolenj?kih "dohtarjih", da bi se lahko tudi navadni smrtniki dokopali do te dobrine? :blush:

 

Protekcije glih nimamo, ker s zdravili/cvi?kom se ni za igrat, vendar ljubljan?ani, ki dokazano, zaradi hibridne in nezdrave instant prehrane pogosto zbolijo za tifusom, slinavko, diarejo, parkljevko in krvavo gri?o, potem pri dohtarju dobijo recept za re?ilno zdravilo, cvi?ek. Cvi?ek je zdravilo, ki je odkrito po dolgoletnih raziskavah v laboratorijih v skrbno zaklenjenih dolenjskih zidanicah. Analize tega vzor?nega zdravila se intenzivno vr?ijo prav te dni, v ?asu trgatve.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se bom potrudil!

Ampak ve? kaj me vseeno ?e matra! kako hiter je napredek!

 

Napredek je bolj po?asen, vendar siguren. Kar nekaj mastnih in debelih prascev, zelja, krompirja, fi?ola, pi??ancev, fazanov, puranov, zajcev, doma?ih posko?nih bikov itd.....se mora lepo po ?revih preto?it in zvrstit. ?reva pa kot ve? so ovinkasta kot cesta na Vr?i?, zato se kak?en rogovilast kos mesa kot je npr kra?a, lahko zaglavi na kak?nem nepreglednem ?revesnem ovinku oziroma serpetnini..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz, zadnji? sem nekje prebral da so jajca Japonske prepelice izredno dobra za zdravje, ali je to res? Ko vidim da res rasturava? to sceno! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz, zadnji? sem nekje prebral da so jajca Japonske prepelice izredno dobra za zdravje, ali je to res? Ko vidim da res rasturava? to sceno! :)

 

Vem kje si to prebral, v ?asopisu Dru?ina. Sem tud jaz to prebral. Sem pol to povedal sodelavki v slu?bi in je rekla, da ona sicer ne ve, ?e so jaca od japonske prepelice zdrava, da pa ve, da so japonski avti dobri in da so japonske kuglce tud zelo fajn.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dezinformacija - to novico sem zasledil v Arboretumu Vol?ji potok. :jezicek::D

 

No ja, tam v arboretumu so tud to pisal ja.....

Sem pa jaz danes prebral v ?asopisu "komunist" da so polhi tud zelo zdravi. Pe?eni seveda. Beseda je dala besedo in s kolegi smo se zmenili, da bomo jutri zve?er udarli eno probno polharijo. Polhova mast je zelo zdrava. Ste sli?al to?

@ZMAJ, a ma? ti rad polhe? Malo ?ebulce, ?esen?ka, majaron?ka, peter?il?ka, soli, poper?ka, krompir?ek za zagostit......in na koncu CVIIIIIII?EEEEEK!!!!!!!!Njaminjami....Spet bo rasel trebu??ek ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Momentalno delam v obratni smeri kakor ti - kar se ma??evja v predelu okrog popka ti?e. :aaaaa::jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Momentalno delam v obratni smeri kakor ti - kar se ma??evja v predelu okrog popka ti?e. :aaaaa::jezicek:

 

Ah bej? bej?...kumaren bo? ?e lahko. La?je kot debel. Dec, ?e nima vsaj 100 kil ni noben dec. Zakaj pa huj?a?, a bi bil rad lep? A kak?no bejbo peca? mogo?e itd.... Verjem ti Lojzu, taprava babnica ma raj tazga deca, ki je bolj pr seb, pa ki je malo z dlakami zanemarjen, pa tazga tipa k si pred njo upa prdet pa rigat.... ?e si preve? kumaren ?e prdnt ne more? kot se ?ika, ker ni taprave akustike okol .....

A si mogo?e kaj bolan pa zato huj?a??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja, tam v arboretumu so tud to pisal ja.....

Sem pa jaz danes prebral v ?asopisu "komunist" da so polhi tud zelo zdravi. Pe?eni seveda. Beseda je dala besedo in s kolegi smo se zmenili, da bomo jutri zve?er udarli eno probno polharijo. Polhova mast je zelo zdrava. Ste sli?al to?

@ZMAJ, a ma? ti rad polhe? Malo ?ebulce, ?esen?ka, majaron?ka, peter?il?ka, soli, poper?ka, krompir?ek za zagostit......in na koncu CVIIIIIII?EEEEEK!!!!!!!!Njaminjami....Spet bo rasel trebu??ek ...

 

pol bo treba pa pivo pit, bo ve? efekta :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne da huj?am, pa? pa malo ve? migam (kvihtam, bicikl, mal v hribe, itd.). Sem pa vsekakor raj?i bajs kot okostnjak (?e je samo to dvoje na izbiro). :ouje::cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

malo ve? migam (kvihtam, bicikl, mal v hribe, itd.).

Jejejej, vi ta mestni, svojo energijo tro?te v sama nekoristna opravila... A neb vso to mo? raj? uporabu v kaj koristnega? A neb ?u npr raj k babici drva sekat, pa sosedu pokosit trato, al pa pred blokom pometel smeti, obrezat grmovje, pred blokom pobrat pasje dreke in jih nesel ??enetarjem pred vhod itd.....? S takim delom bi se rekreiral, bi huj?al, pa ?e koristno delo bi delal.?!?!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.