Skoči na vsebino

Mene pa nekaj zanima!


Lojz

Priporočeno sporočilo

Jaz mam ziher raj?i kvaliteten doma? jabol?nik (npr. tak kot ga prideluje na? kolega - g. Slivka) kot pa dolenjsko kislico (Zwizla) takozvano vrhunsko rujno kapljico by g. Alojzius. <_<:D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 328
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Jaz mam ziher raj?i kvaliteten doma? jabol?nik (npr. tak kot ga prideluje na? kolega - g. Slivka) kot pa dolenjsko kislico (Zwizla) takozvano vrhunsko rujno kapljico by g. Alojzius. <_<:D

 

Ti ?ist verjamem. Saj ?e bi jaz jedel jedi kot so; puding, mle?ni ri?, benko itd.....bi najbr? tud raje sok zraven pil, ker vino k taki jeda?i ne gre.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to vidi?, sicer nvem a si ti mislu na sok?

 

druga? pa jabol?nik, oz. po doma?e tolkec :bravo:

 

http://www.ljubno.si/content/vsako-leto-bolj-i-tolkec

 

Ni bistveno kaj sem mislu, vsem nam dobro poznano dejstvo je, da se to skrije pred Lojzovim ve?krat nagrajenim Zwizlom. :jupiii::rispekt::rulam:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe sam tale tema je pa zmer ve?ji fail :bravo:

show must go on.. Lojz, kdaj bo potem trgatev in koliko rok ?e rabite?

 

ti bi lahka fural robo do pre?e ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je blo med 14 in 14:30 pol zna bit, da je na? pridelovalec cvi?ka ?el ravno domov.

 

Primerno od?ejan, se razume. :mi pijemoo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje, vi se zajebavate, ampak stvar je izredno delikatna.

Trgatev se dogaja in to na polno in na vso mo?. Grozdje lepo zrelo, sladkorji zelo v redu, kisline dobre itd.....

Bo pa leto?nji pridelek koli?insko precej slab?i kot lani. Leto?nji letnik bo treba pit po gorenjsko, samo po pol kozarca.

Vam bom zaupal, ker ne morem bit tiho; Leto?njo trgatev smo simboli?no lepo popestrili. Tri mlada lu?tna dekleta so z bosimi no?icami v ?ebrici teptala grozdje. To vino bo nosilo posebno ime - "bosan?ek". ?koda ker niste vidli Lojza med temi lepimi nogami......uhhhhhhh kak?en seksi dogodek, se mi je kar malo nakrpulu.

 

 

show must go on.. Lojz, kdaj bo potem trgatev in koliko rok ?e rabite?

 

Danes popoldne me ?aka ?e ena trgatev. Trga?ev imam kar dovolj, nikol pa ni preve? trga?ic mladih brhkih deklin....
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje, vi se zajebavate, ampak stvar je izredno delikatna.

Trgatev se dogaja in to na polno in na vso mo?. Grozdje lepo zrelo, sladkorji zelo v redu, kisline dobre itd.....

Bo pa leto?nji pridelek koli?insko precej slab?i kot lani. Leto?nji letnik bo treba pit po gorenjsko, samo po pol kozarca.

Vam bom zaupal, ker ne morem bit tiho; Leto?njo trgatev smo simboli?no lepo popestrili. Tri mlada lu?tna dekleta so z bosimi no?icami v ?ebrici teptala grozdje. To vino bo nosilo posebno ime - "bosan?ek". ?koda ker niste vidli Lojza med temi lepimi nogami......uhhhhhhh kak?en seksi dogodek, se mi je kar malo nakrpulu.

Danes popoldne me ?aka ?e ena trgatev. Trga?ev imam kar dovolj, nikol pa ni preve? trga?ic mladih brhkih deklin....

uboge-se mi smilijo k morjo gledat en kup ma??obe :(

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kva sem ga ?ez vikend ?gal, fak kolk smo ga terali, ?isto spotoma in mimogrede dvojno prekora?ili hitrost na regionalki. :hohoho: Tut 911 Carrera ni u?el, sem se mu nalimal na rit ker je dec mislu da bo ?lo pa mu ni ?lo. :hudicek:

 

Uni, ki vidite skriti koti?ek kjer debatiramo o divjanju itak vete za kaj se gre, Lojza se pa to ne ti?e. :jezicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kva sem ga ?ez vikend ?gal, fak kolk smo ga terali, ?isto spotoma in mimogrede dvojno prekora?ili hitrost na regionalki. :hohoho: Tut 911 Carrera ni u?el, sem se mu nalimal na rit ker je dec mislu da bo ?lo pa mu ni ?lo. :hudicek:

 

Uni, ki vidite skriti koti?ek kjer debatiramo o divjanju itak vete za kaj se gre, Lojza se pa to ne ti?e. :jezicek:

 

?e unmu pred sabo, k si se mu na rit zalepu, nis pol med divjanjem z lu?mi blendal pa hupal in na enmu u?esu ?e mobitel ti??al, pol nis ni? naredu. Pa upam, da si imu vsaj ene fejst temne ?pegle na nos nataknjene, ker takim divjakom se zmeraj v o?i ble??i. Takim kanonom se svetloba ble??i tud v obla?nem vremenu in celo po no?i in v tunelu. Divjaki sploh ne morjo gledat s prostim o?esom, ker majo o?i ?e ?ist krvave.

In ?e pol unmu, ki si ga prehitu, nis spet ?ist takoj pred njega zapeljal, da je moral prehitevani zarad tvojga vklju?evanja pol zabremzat, pol spet nis naredu n?. A si med prehitevanjem peljal ?ist tik ob boku prehitevanga, po mo?nosti celo z enim kolesom na njegovem pasu, da je moral ?lovek po bankini vozit?

A si naredu tak taprav ?e?? divja?ki manever, da si se izkazal?

 

uboge-se mi smilijo k morjo gledat en kup ma??obe :(

 

Punce so se ?ist lepo sprostile in Lojz je tem deklicam, preden so ?le z nogami tla?it grozdje, nohte ostrigu. Pri pedikuri mi je pogled malo u?el gor nad dekletovo koleno in celo ?e vi?je. Uhhhhhhhh........sem kar z brkami vihal....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in si ogotovil kaj da so to mo?ke punce! :D od kdaj pa si je stric lojz pustil brke!?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brke sem pustil iz protesta, ker so te "novodobne" bejbe za?ele brit svoje lulike, pazduhe, noge itd...vsaka dlaka na seb jih moti. Sem si mislu; ?e mora bit sodobna babnica brez dlake, mora bit sodoben dec pol pa tolk bolj kosmat. Razlika mora bit. Sem si tud dlake v nosu pustu rast, pa v u?esih mi tud ?e lepo poganja en ?op skodranih kocin. Pravjo punce, da sem pravi ma?o.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e pozimi ne zebe :bravo:

 

Pozimi brke pridejo prav da zadr?ijo ?mrkelj. Se pol v mrazu ?mrkelj na brkih lepo zmrzne in ga samo lepo odlu??i? pa frcne? komu za vrat.

Poleti pa brke pridejo spet prav, ker ti delajo senco na usta pa pol ?lovek ni tolko ?ejen.

Ko se pa z brki zapodi? bejbi med noge, je pa sploh posebna zgodba, ker ti spomin na bejbo pol na brkih ostane ?e par dni. ..

Brki so zelo koristna in prakti?na zadeva.....priporo?am vsakmu tapravmu dedcu, ki mu pod nosom ?e kaj poganja.

Pa ?e signalizirat se da z brki. Moja ?eni?ka me samo pogleda in ko jaz z desno polovico brkov pomigam, ona to?no ve kaj to pomeni. Vam pa ne bom povedal kaj pomeni, ?e jaz z desnim brkom pomigam.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozimi brke pridejo prav da zadr?ijo ?mrkelj. Se pol v mrazu ?mrkelj na brkih lepo zmrzne in ga samo udlu??i? pa frcne? komu za vrat.

 

sama ?lehtnoba te je :glare:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sama ?lehtnoba te je :glare:

 

To se mi je samo enkrat zgodilo na smu?anju. Sem v restavraciji eni lu?tni smu?arki po nesre? frcnu ?mrkelj za vrat, pa sem ?u pol k njej, se ji lepo opravi?u in ji ?u z roko pod polover iskat svoj ?mrkelj. Sem ga najdu zataknjenga za idrijsko ?ipko, ki jo je imela v?ito na maj?ki..
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Lojz - ti si poslednji romanti?ni dec v RS. :jupiii::rispekt:

 

Res nas ni ve? veliko takih ostalo. Delajo jih pa tud samo ?e v manj?ih serijah. Zato pa kolkar nas ?e je, treba mirkat. Zato pa vam pravim, da ga po cesti ni za srat, ker lahko kak?nega takega kot sem jaz po?kodujete. ?koda nas je.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res nas ni ve? veliko takih ostalo. Delajo jih pa tud samo ?e v manj?ih serijah. Zato pa kolkar nas ?e je, treba mirkat. Zato pa vam pravim, da ga po cesti ni za srat, ker lahko kak?nega takega kot sem jaz po?kodujete. ?koda nas je.

 

?e ti je namenjen ti je namenjen :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Hotel sem samo pohvalit Zmaja da je opravil podvig, za katerega elektrobicikli zaenkrat še niso dovolj zmogljivi.
    • 200KM je v redu, če je turbo, ker je teh 200KM na voljo na sredini obratov in navadno v daljšem razponu. Pri N/A motorjih je pa ta max moč na koncu vrtljajev tam, kjer se začne rdeče polje in je razpon vrtljajev, ko je to na voljo žel precej ozek. Zato ta podatek izredno zavaja in ja zato se 2,5 turbo Mazde izven EU peljejo precej bolj suvereno pa ne zaradi 50KM več ampak zato, ker so moči na voljo bistveno prej.   Zato je tudi MPS bila res super za uživancijo, če te ni skrbela poraba 10+l/100km.
    • Zato, ker plešejo v Nemčiji, kjer se jim sesuva avto industrija v kateri smo kot podizvajalci za določene dele. Jebat ga tko to gre, ko se igrajo monopoly in se sprejemajo napačne odločitve. Drugače pa se ne gleda mesečnih rezultatov ampak letne in v EU je padec kar konkreten. EU oblast žal že nekaj let ne dela za Evropejce in prvi računi so izstavljeni. Žal.
    • To se pa bere skoraj tako kot mantra LGBTIQ....+++ zakaj hočte bit 100% hetero, če ste pa lahko vsaj mal homo?
    • Ah, daj no, kot da je to kak poseben in zapleten proces...   Prevrneš zadnjo klop, vzameš ven dvigalko, podložiš pod amortizer in kmalu je guma v zraku. Dvomim, da traja pet minut... V bistvu je dlje trajalo, da sem prišel k sebi, ko sem videl, kaj je z ležajem, kot je pa trajalo, da sem avto dvignil... Če bi imel ustrezno podporo (kak klocen ali zidak prave dimenzije) bi bilo še hitreje, ker bi dvigalko postavil kar pod "šusplato" in dvignil cel sprednji del.   Ja, veš, BTjka je avto, ne pa načičkan zabaviščni park na štirih kolesih z bluetooth povezavo in plazmo sredi armature...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.