Skoči na vsebino

Mene pa nekaj zanima!


Lojz

Priporočeno sporočilo

itak da nam pove! Sj je dolenc :jezicek: Kaj te je postalo strah da bi po?infal tvojo ?lahno kapljico!?

 

?e je va? ?upnik dolenc, pol dobro ve kaj je dobra kapljica. Pa da ne bo? mislu, da ?upniki pijejo slabo vino. Ga k men hodijo kupovat.

@uklopko, ?koda, ker ti nisi ?el za ?upnika. Bi pol lahko na ?ihtu po slu?beni dol?nosti pil vino. In to ob sedmih zjutraj, ko drugje sploh ?e ni dovoljeno to?it alkohola. Razmisli!

 

B)

 

@'DARiAN_M', Tega ?upnika Norisa, ki je na sliki sem pa jaz ?e nekje vidu. Mislim da je on krstu Zorana Jankovi?a in poro?u Katarino Kresalovo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 328
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

zakaj bi mislil ?e pa vem(mislit se pravi ni? vedet) je pa omenjal neko ?kart robo pomoje je s tem mislil na tebe bom se pozanimal malo bolje! Drga? pa res nisem vedel da si na tako dobrem glasu in dobrih odnosih s ?upniki-se vidi da si precej pobo?en za Lojza!

Hah jaz za ?upnika .... :vskalo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zakaj bi mislil ?e pa vem(mislit se pravi ni? vedet) je pa omenjal neko ?kart robo pomoje je s tem mislil na tebe bom se pozanimal malo bolje! Drga? pa res nisem vedel da si na tako dobrem glasu in dobrih odnosih s ?upniki-se vidi da si precej pobo?en za Lojza!

Hah jaz za ?upnika .... :vskalo:

 

?e je va? ?upnik omenjal slabo vino, je to reku najbr? zato, da mu ga ne bi ti slu?ajno spil. Najbr? te ma pogruntanga in ve, da ga ti tud rad cukne?. Jaz tud tistim va?kim pijan?kom, ki kar naprej hodijo od zidance do zidance in pri vsakmu vinogradniku fehtajo zastonj pija?o, pravim, da se mi je letos vino pokvarlo. Pa se obrnejo in gredo. Tako se jih najla?je otresem.

 

In zakaj ti ne bi ?el za ?upnika? Ima? vse lastnosti dobrega ?upnika. Rad ?veka?, zato bi lahko pri ma?i tud dolgo pridigo naredu, spozna? se na vse, tako kot ?upnik, pije? tud rad in bi lahko ?e pri jutranji ma?i ruknu kak?en gla?ek, pravi?, da nikol ne la?e? in ?upnik tud ne sme lagat, poro?en nisi in tudi punce nima? tako kot jih ne smejo met ?upniki, bi pa lahko imel kuharco tako kot ?upnik, denar ima? rad tako kot ?upniki, pa ?e punce bodo hodile k tebi k spovedi in ti razkrile kako so ble poredne in so gre?ile. V boga pa itak ?e verjame? saj si zvest volilec tovari?a Danila Turka..

Mislim da si ti rojen za poklic ?upnika. Razmisli ?e enkrat!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

razmi?ljam sammm kako naj ?lovek razmi?lja ?e nima s ?im razmi?ljat! Ampak po temule osebnemu opisu kakor si se opisal v zgornem postu ,sem takoj te predlagal o zamenjavi na?ega ?upnika k bo ?el v pokoj!

In ve? kaj........................BIL JE NAVDU?EN NAD TABO IN OSEBNIM OPISOM ;):jupiii:

?estitam zagotovil si si slu?bo v prihodnosti..............mater ma? sre?o!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@uklopko, ?koda, ker ti nisi ?el za ?upnika. Bi pol lahko na ?ihtu po slu?beni dol?nosti pil vino. In to ob sedmih zjutraj, ko drugje sploh ?e ni dovoljeno to?it alkohola. Razmisli!

 

?aki, a nisi ravn ti govoru, da se predpisanih ?lenov ne sme kr?it? :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

..in tako je bil dan razgla?en za praznik Svetega Lojza. :vino::cheers:

 

:hohoho::hohoho::hohoho:

 

?aki, a nisi ravn ti govoru, da se predpisanih ?lenov ne sme kr?it? :blink:

 

kje si pa to sli?al :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kje si pa to sli?al :)

 

ja to je Lojz neki razlagu, ?e je omejitev 50 se pelje 50, ?e je 90 se pelje 90... se prav, ?e je zakonodaja alkohola od 10h dalje pol mora bit od 10 ure dalje :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja to je Lojz neki razlagu, ?e je omejitev 50 se pelje 50, ?e je 90 se pelje 90... se prav, ?e je zakonodaja alkohola od 10h dalje pol mora bit od 10 ure dalje :D

 

G. Lojz je prov uno na HARD birokrat (varjanta "propisi su propisi, ?e je kdo gledu Ko to tamo peva)?! :hohoho::hohoho::hohoho::jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma ne to velja samo za hitrost, ostalo je pa? prosto po Pre?ernu - sej vino tud prodaja ?upnikom pod pultom

 

da se pod pultom tut kej druga ne dogaja :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bravo ?mego, sem upal, da fora ne bo ?la neopa?eno mimo :bravo::hudicek:

 

take opazke pa mim mene nikol ne grejo brez komentarja :P

 

A kak?kna igrica "Kameno lice?" :aaaaa::dudek::jezicek:

 

dudl - dudl game :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja to je Lojz neki razlagu, ?e je omejitev 50 se pelje 50, ?e je 90 se pelje 90... se prav, ?e je zakonodaja alkohola od 10h dalje pol mora bit od 10 ure dalje :D

 

Eh pob?i se vid, da ste zeleni in da ni? ne veste. In ko eden od vas ni? ne ve in pol nekaj kar tako nekaj blekne kakor se mu zdi, pol se mu vsi skupaj pridru?te pa z njim skupaj kozlarije trobite.

Poslu?te vi majstori! ?upnik, ko zjutraj pri obredu rukne en ?tamprle vina ne kr?i nobenga zakona. To on dela po slu?beni dol?nosti. To je isto kot ?e policaji, gasilci al pa re?ilci.... po cesti "divjajo" na nujno vo?njo in peljejo ve? kot je omejitev. Kapi?? ONI lahko, ker to delajo po slu?beni dol?nosti, VI pa ne smete. O ti strela frdamana k niste vedel tega?

 

..in tako je bil dan razgla?en za praznik Svetega Lojza. :vino::cheers:

 

Saj to je ?e. Alojzij je velik svetnik.

Preber si to! ?e posebno povdarjeni tekst.

Ime Alojz izhaja iz latinskega imena Aloisius. Ime Aloisius oziroma obliki Alois, Aloys razlagajo nekateri nem?ki imenoslovci kot latinizirano obliko germanskega zlo?enega imena Alwis, ki pa je tvorjeno iz starovisokonem?kih besed al v pomenu »vse« in wisi »pameten, razumen«. Drugi pa menijo, da ima ime Alojz enak izvor kot ime Ludvik, nem?ko Ludwig in ga razlagajo kot ime zlo?eno iz starovisokonem?kih besed hlut v pomenu besede »slaven« in wig v pomenu »boj«.[1]

 

 

@Baby Viper, kdaj ma? pa ti god?

 

da se pod pultom tut kej druga ne dogaja :blink:

 

Kaj na primer?

Spet nekaj ve? pa ne pove??

 

razmi?ljam sammm kako naj ?lovek razmi?lja ?e nima s ?im razmi?ljat!

Evo, tako kot pa? ti razmi?lja?.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz, pol ?e dobro da si Alois in ne Ludwig (von Beethoven) a ne. :jezicek:

 

Sicer pa bi ?upnik lahko tudi malo malinovca ruknu, ali se mora prav z vinom napajat na prazen vampek? Barve je iste, itak pa tiste razne senilne ?eni?ke, ki ?e ob 7h zju3 sedijo pri 1. ma?i, ne lo?ijo, tudi ?e bi krompir lupil namesto izpil 1dcl rujne kapljice. :hudicek::hohoho::cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz, pol ?e dobro da si Alois in ne Ludwig (von Beethoven) a ne. :jezicek:

 

Sicer pa bi ?upnik lahko tudi malo malinovca ruknu, ali se mora prav z vinom napajat na prazen vampek? Barve je iste, itak pa tiste razne senilne ?eni?ke, ki ?e ob 7h zju3 sedijo pri 1. ma?i, ne lo?ijo, tudi ?e bi krompir lupil namesto izpil 1dcl rujne kapljice. :hudicek::hohoho::cheers:

 

Oooooooo nene, to se pa ne sme. Se ne sme golfat. Bog vse vidi Bog vse ve, greh se delati ne sme.

Une stare ?eni?ke morda, res ne bi vedle, da ima ?upnik malinovc, Bog bi pa to?no vidu, ?e v kelihu ni pravo vino. Sicer pa ni nujno da ?upnik pri obredu pije glih rde?kasto vino, lahko pije tud belo vino. Kako naj bi pa po tvojem belo vino ?upnik pol lahko zgolfal? A z oranđado?

O ti ti poredne?! Ti bi prec kaj golfal in to celo pri ma?i! Ne sme?!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oooooooo nene, to se pa ne sme. Se ne sme golfat. Bog vse vidi Bog vse ve, greh se delati ne sme.

Une stare ?eni?ke morda, res ne bi vedle, da ima ?upnik malinovc, Bog bi pa to?no vidu, ?e v kelihu ni pravo vino. Sicer pa ni nujno da ?upnik pri obredu pije glih rde?kasto vino, lahko pije tud belo vino. Kako naj bi pa po tvojem belo vino ?upnik pol lahko zgolfal? A z oranđado?

O ti ti poredne?! Ti bi prec kaj golfal in to celo pri ma?i! Ne sme?!

 

Ker bo kaj?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Baby Viper, kdaj ma? pa ti god?

 

6.januar - praznik svetih treh kraljev :cheers:

 

Bog vse vidi Bog vse ve, greh se delati ne sme.

 

Vidi tut pono?i v temi, kaj delam v postelji? :blink: more met pa neke hude IR kamere :ne vem:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Namesto belega vina je kamot JABOL?NIK, barva je identi?na, no pa na zdravje (z ?upnikom Lojzom, se razume). :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poslu?te vi majstori! ?upnik, ko zjutraj pri obredu rukne en ?tamprle vina ne kr?i nobenga zakona. To on dela po slu?beni dol?nosti. To je isto kot ?e policaji, gasilci al pa re?ilci.... po cesti "divjajo" na nujno vo?njo in peljejo ve? kot je omejitev. Kapi?? ONI lahko, ker to delajo po slu?beni dol?nosti, VI pa ne smete.

a pol si ti ?upnik?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

6.januar - praznik svetih treh kraljev :cheers:

Vidi tut pono?i v temi, kaj delam v postelji? :blink: more met pa neke hude IR kamere :ne vem:

 

Bog sicer lahko tud pono?i vidi kaj ti dela? in to brez IR kamere, ampak ?al ni? ne zagleda, ker se v tvoji postelji pa? ni? ne dogaja. Tisto, ko se ti s svojim pimpekom pono?i v postelji igra?, pa Bog no?e gledat.

 

Namesto belega vina je kamot JABOL?NIK, barva je identi?na, no pa na zdravje (z ?upnikom Lojzom, se razume). :cheers:

 

Ne bo ?lo. ?e bi ?upnik namesto vina pri ma?i jabol?nik pil, bi ga verniki ?e na dale? pogruntal, da goljufa, ker bi ?upnika izraz na obrazu izdal, da je spil nekaj ?udnega.

 

6.januar - praznik svetih treh kraljev :cheers:

 

 

Oooo, to je pa lepo. A si Ga?per, al Miha, al Bolte?ar?

 

Ker bo kaj?

 

Ker ma? greh in zato ne bo? vidu bo?jega kraljestva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne bom videl bo?jega kraljestva....................kaj se ti je pa prikazalo da me sili? tja gor! Ti ima? ?e rezervacijo tam gor a ne ,sj ve? pobo?nost pa take fore!

Sam pa raje zberem zemlske prostore,kjer se dogaja,ro?tilja,qrbe na ?tangah ple?ejo ,hrane v izobilju,halo tam gor se pa strada...itaq kdo pa bo kuhal za par lolekov in enga Lojza ? :hudicek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne bom videl bo?jega kraljestva....................kaj se ti je pa prikazalo da me sili? tja gor! Ti ima? ?e rezervacijo tam gor a ne ,sj ve? pobo?nost pa take fore!

Sam pa raje zberem zemlske prostore,kjer se dogaja,ro?tilja,qrbe na ?tangah ple?ejo ,hrane v izobilju,halo tam gor se pa strada...itaq kdo pa bo kuhal za par lolekov in enga Lojza ? :hudicek:

 

Saj tam gor ne bom samo jaz. Tam bo tudi Danilo Turk, Zoran Jankovi?, Katarina Kresalova, Tovari? Tito, Milan Ku?an, Stalin, Zemljari?, Bine Korde? ,Hilda Tov?akova, ?tefka Ku?an, Jure Jankovi? itd... itd.....za te angel?ke pa menda ja ve?, da radi dobro jedo in da bo treba za njih dobro skuhat..

 

Bog nam pusti da pijemo alkohol, le ?e ga pijemo zaradi slu?benih dol?nosti :lol:

 

?e v pradavnini je vino bila pija?a za bogove. Zdaj mamo privilegij, da ga pijemo lahko tud navadni smrtniki.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Nekateri ljudje temu pravijo "večopravilnost".   Jaz temu pravim "delati nekaj drugega, dokler se ne spomnim, kaj za vraga sem sploh začeti delati in kaj sem želel narediti"...
    • Je žena kupila nova sončna očala. Sem jo slikal. In tu je zdaj slika moje žene z novimi sončnimi očali:       Žena ni preveč zadovoljna s sliko. Pravi, da bi moral na kakšen tečaj, da se naučim, kako se slika...
    • Se pogovarjata dve sosedi: - "Z mojim možem seksava trikrat na teden." - "Res? Jaz pa samo enkrat na teden." - "Pa saj ti nimaš moža..." - "Oh, oprosti, mislila sem, da govoriva o tvojem možu..."
    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.