Skoči na vsebino

Mene pa nekaj zanima!


Lojz

Priporočeno sporočilo

Uf Lojz, ne ve? ti kje se nahaja moja "Sutjeska", to je vse prej kot sredi mesta (prvi sosed mi je verjetno volk ali merjasec). :jezicek::hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 328
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Jejejej, vi ta mestni, svojo energijo tro?te v sama nekoristna opravila... A neb vso to mo? raj? uporabu v kaj koristnega? A neb ?u npr raj k babici drva sekat, pa sosedu pokosit trato, al pa pred blokom pometel smeti, obrezat grmovje, pred blokom pobrat pasje dreke in jih nesel ??enetarjem pred vhod itd.....? S takim delom bi se rekreiral, bi huj?al, pa ?e koristno delo bi delal.?!?!

 

a misli? tak kot na? g. Pahor :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah bej? bej?...kumaren bo? ?e lahko. La?je kot debel. Dec, ?e nima vsaj 100 kil ni noben dec. Zakaj pa huj?a?, a bi bil rad lep? A kak?no bejbo peca? mogo?e itd.... Verjem ti Lojzu, taprava babnica ma raj tazga deca, ki je bolj pr seb, pa ki je malo z dlakami zanemarjen, pa tazga tipa k si pred njo upa prdet pa rigat.... ?e si preve? kumaren ?e prdnt ne more? kot se ?ika, ker ni taprave akustike okol .....

A si mogo?e kaj bolan pa zato huj?a??

 

mam raj sixpack kokr pa da bojler zasabo nosm ... pa ?e 1.5 mlin?ek la?i vle?e pa mn me ku?ta ... kokr pa da bi meu 2.0 pa da me komi v breg potekne .... u na?ih koncih je kr zajeban ?e nima? tapravga avta oziroma ?e se druga?e izrazim ... ?e nima? dost mo?nga avta te tud ?ez tun?ki klanc nebo potegnu pa na gondolo te tud nebi spustil ?e bi preve? velk bojler zasabo nosu ... :jezicek::jezicek:

za tiste ki razumete angle?ko ( lojzy ... upam da ti bo tole kdo predvaju ?e nebo? ti gre angle??ina very lo?e..almost ni?ta ) Gabrial Iglesias - 6 stopenj debelosti :hohoho::hohoho:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mam raj sixpack kokr pa da bojler zasabo nosm ... pa ?e 1.5 mlin?ek la?i vle?e pa mn me ku?ta ... kokr pa da bi meu 2.0 pa da me komi v breg potekne .... u na?ih koncih je kr zajeban ?e nima? tapravga avta oziroma ?e se druga?e izrazim ... ?e nima? dost mo?nga avta te tud ?ez tun?ki klanc nebo potegnu pa na gondolo te tud nebi spustil ?e bi preve? velk bojler zasabo nosu ... :jezicek::jezicek:

za tiste ki razumete angle?ko ( lojzy ... upam da ti bo tole kdo predvaju ?e nebo? ti gre angle??ina very lo?e..almost ni?ta ) Gabrial Iglesias - 6 stopenj debelosti :hohoho::hohoho:

 

:bravo: sam model je res legenda :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej lojz ... a zdej te pa ne zanima ve? ??? pa? kar kol te je ?e ... :blush:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz - ti si LISAC in zna? dobro obra?ati besede oz. se izogibati odgovorom na vpra?anja! :jezicek::vino:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz - ti si LISAC in zna? dobro obra?ati besede oz. se izogibati odgovorom na vpra?anja! :jezicek::vino:

 

?e ne bi bil jaz prefrigan bi bil ?e zdaj ledik. Tako kot ve?ina tukaj?njih foruma?ev.

A ti ?e ma? rezervirano kak?no bejbo s katero bo? postal sre?en mo? in o?ka vajinega otro?i?ka?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A res? Nism vedu. Pa je prepri?an, da je res on o?ka?

 

Gledam tegale sme?kota :vino:

Kot ka?e, on pije cvi?ek.

 

a se ti ne zdi da je barva teko?ine v kozarcu pretemna za cvi?ek! :ne vem: Dj to mal pojasni kolik?no mora cvi?ek barvo met!

Lahko mi jo poda? v HAZ-nih ker za GARDNER-je je presvetli.

Lojz ?e pa neve? pa pra?ej brata Lojza ;)-on ve ve? od tebe!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a se ti ne zdi da je barva teko?ine v kozarcu pretemna za cvi?ek! :ne vem: Dj to mal pojasni kolik?no mora cvi?ek barvo met!

Lahko mi jo poda? v HAZ-nih ker za GARDNER-je je presvetli.

Lojz ?e pa neve? pa pra?ej brata Lojza ;)-on ve ve? od tebe!

 

Men se zdi ta sme?kova barva kar nekje u redu za cvi?ek.

Ne poznam enot s katerimi se podaja jakost kak?ne barve.

Mi, strokovnjaki za cvi?ek, ko se pogovarjamo o barvi re?emo;

- rahlo rde?

- lepo rde?

- orenk rde?

- rde? ko porka madona

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

CVI?EK JE ZAKON (men ?ist zares ustreza, ker imam povi?an krvni tlak oz. mejno hipertenzijo se re?e strokovno). :punk::cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

CVI?EK JE ZAKON (men ?ist zares ustreza, ker imam povi?an krvni tlak oz. mejno hipertenzijo se re?e strokovno). :punk::cheers:

 

Cvi?ku nekateri kar naprej napovedujejo propad. Ampak bolj, ko nekateri pljuvajo po tej ?lahtni kapljici, bolj je popularna. Enostavno, to je pija?ka, ki gre izvrstno k dolo?enim mesnim jedem, saj jo dopolnjuje in katera te tudi lepo od?eja. Pa ?e pijan nisi po njej zlepa.

Pijanci, ki ho?ejo bit takoj pijani, pa ne marajo cvi?ka.

 

ZMAJ, a si ti Ljubljan?an? Kar nekaj Ljubljan?anov poznam, ki imajo tudi radi cvi?ek.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz, a ti ve? kje je Kamn¨k? Ker mi pod slikco jasno in razlo?no pi?e odkod sem doma (namig; po?tna ?t. 1240 ali 1241 in ne tisti pod Krimom). <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz, a ti ve? kje je Kamn¨k? Ker mi pod slikco jasno in razlo?no pi?e odkod sem doma (namig; po?tna ?t. 1240 ali 1241 in ne tisti pod Krimom). <_<

 

Aja, pa res. Sploh ne gledam tiste pisarije pod avatarji.

A pol je va? ?upan Marjan ?arec? On pa je kanon k nede? Tako kot sem jaz tvoj, je ?arec pa moj idol.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja, pa res. Sploh ne gledam tiste pisarije pod avatarji.

A pol je va? ?upan Marjan ?arec? On pa je kanon k nede? Tako kot sem jaz tvoj, je ?arec pa moj idol.

 

Lojz a si ti slu?ajno beder???

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Mogoče si se res nagaral, ampak si vsaj vozil "varčnega" bencinarja.
    • Tako je to...vsak ima "svoj" predalček😄
    • Enake znamke vozilo, enak model vozila, enak letnik vozila, enako veliko vozilo, še barve je enake, enkrat štirikolesni pogon in dvolitrski turbo dizel (poraba 6,7), drugič 1,5 litrski ne-dizel s sprednjim pogonom (poraba 8,8).    Zame ni več dileme, kakšen motor je edina prava izbira.
    • DANES SEM PA SPREMENIL VERO IN TRDIM, DA JE AVTOMATIK NEKAJ NAJBOLJŠEGA NA TEM SVETU!   Sem danes dobil kot nadomestno vozilo enakega, kot je naš dvolitrski dizelaš, le da nima štirikolesnega pogona in da je 1,5 litrski bbeeee eeenn eeennn ciiii narr brrr (me trese že če moram samo napisat). Se pravi težko vozilo z majhnim motorčkom.  Dragi moji, to pa je "trajben getriben"... Saj po avtocesti od Kopra mimo Trsta in do Monfalcona je lepo šlo, nič posebnega. Itak je pol poti omejitev 80 in s tujim avtom sem se omejitve držal kot klop. Ko se je omejitev dvignila, je bilo pa zmerno do pretežno vodoravno in je tudi kar šlo. Od Monfalcona do Solkana je pa polovico poti skozi naselja (50), ostalo pa 70. Nato sem v Solkanu počakal, da so trije otroci končali s športnim plezanjem in en otrok z avtošolo, pa še sosed me je prosil za prevoz, ker se je skregal s punco in dobil čevelj... In tako sen štartal s polnim, že tako velikim in težkim, vozilom v te naše hribe. Sem prekladal tisti menjalnik, da me zdaj bolita noga in roka. In že na pol poti do doma sem si zaželel, da bi bil avtomatik...    Zdaj razumem, kaj so nekateri tu razlagali. Dokler sem vozil dvolitrskega dizla, tega nisem razumel.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.