Skoči na vsebino

te?ave pri vzratni vo?nji (pokanje)


Priporočeno sporočilo

LEP POZDRAV..mene pa zanina kaj bi lahko bilo na mazda 3 ko ga da? v vzratno brzino pa malo rukne? z kupngo nekaj poka...biu sem pr mehaniku pa sma gledla in ugotovila da bi morda bla na desni strani una guma ko je na roki nw ka se to?no re?e ker na levi je bla menjana na desni pa ne...zanima me ?e je meu kdo kak isti problem...hvala za odgovore... <_<

Not drink when Drive
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdravo!

Mislim da je opisoval tak problem uporabnik Lesko! Vsaki? ko prestavi? vzratno kot bi se nekaj premaknilo a ne? Potem pa vse ?tima..

.

.

.

evo najdu

 

 

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=4759&hl=

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdravo!

Mislim da je opisoval tak problem uporabnik Lesko! Vsaki? ko prestavi? vzratno kot bi se nekaj premaknilo a ne? Potem pa vse ?tima..

.

.

.

evo najdu

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=4759&hl=

 

aha ok..?ist istu men dela.. ja pa ko ma?ino vgasne? se tk malo ?uje tudi....

Not drink when Drive
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej to je dobra nalo?ba, ?e je nosilec iz zlata, ker zlato je danes zelo visoko vrednoteno.. :hudicek:

 

Evo biu na servisu v velenju pa se je det not vsedo pa je rek da je na polosovini tista podlo?ka izrabljena .... Ki so jo v?asih popravljali preko garancije... Rek je da zadj pa ni? nemore preko garancije..pozdlo?ga stane okrog 70euro seveda me je hotel ?e mal nategniti in je reko da ko to narazen dobi? gre u pizdo ?e le?aj ki je cena 80euro pa delo okrog 300euro da vse zrihta...no potem pa sem se meno z enim mehaniko ko ma 10euro na uro pa je meu isto mazdo 3 pa mu je isto delalo...sem ga vpra?o kolk dela je na tem da on to zamenja re?e dobro uro sem reko ok kupim podlo?ko pa zamenjama...povem mu ?e da mi je na servisu rek da je treba se le?aj menjat pa je moj mehanik rek da ne ker je tk nareto ko narazen dobi? se razleti seveda se vse pobri?e nama?e in vstavi nazaj......Tako da bom popravil za okrog 80-90euro...Sam da bi kasirali na glavnem servisu znajo tudi nategnit...jeaa... :cheers::cheers:
Not drink when Drive
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.