Skoči na vsebino

Ali vi verjamete....


Lojz

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 209
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

.....da je kardinal in gospod nad?kof Rode O?KA?

 

Lojz kaj bi ti rad na vsak na?in nas skregal! :)

 

Res da ima cerkev ?e skozi zgodovino skrite pizdarije in svinarije,ampak verjamem da ni foter!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa? taka tema je !Zanikaj ?e ni res!

bi pa ti predlagal ko si ?e odpru to temo ,bi morda bilo bolje da bi odpru kar anketo ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

ampak verjamem da ni foter!

 

Kaj pol ti misli?, s kak?nim namenom, je tale Peter?ek dal v javnost novico, ?e? da je on Rodetov sin?

 

pa? taka tema je !Zanikaj ?e ni res!

 

 

Kak?na je ta tema? Ne razumem te.

A sem kaj prot teb reku?

 

Ankete so dolgo?asne, pa ?e delat jih ne znam.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pol ti misli?, s kak?nim namenom, je tale Peter?ek dal v javnost novico, ?e? da je on Rodetov sin?

 

sam on prav, da je MOREBITI njegov o?e nikjer ne trdi zagotovo ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LOJZ Pra?anje je bil ali verjamete............O?E?

 

Se pravi pri?akujemo in pri?akuje? kratek odgovor a ne(in ne diskotiranja v prazno)

 

 

odg. je NE!

 

 

 

 

KAK?EN NAMEN PETR?KA.......pa je ?e 2.pra?anje ki ne sodi v to temo!

:jezicek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?

 

Se pravi pri?akujemo in pri?akuje? kratek odgovor a ne(in ne diskotiranja v prazno)

odg. je NE!

 

 

Mah ne. Jaz mislim, da ni ni? narobe, ?e se v tej temi tud kaj pove. Tist odgovor: JA al pa NE je spet ena suhoparnost, pribli?no taka, kot ?e ma kak?en foruma? rojstni dan, pol pa vsi drug za drugim ponavljate; Vse najbolj?e, vse najbolj?e, vse najbolj?e, jaz tud, jaz tud itd......to je dolgcajt. Mora dogajat kaj.

@ uklopko, pa menda nis kaj jezen name?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah ne. Jaz mislim, da ni ni? narobe, ?e se v tej temi tud kaj pove. Tist odgovor: JA al pa NE je spet ena suhoparnost, pribli?no taka, kot ?e ma kak?en foruma? rojstni dan, pol pa vsi drug za drugim ponavljate; Vse najbolj?e, vse najbolj?e, vse najbolj?e, jaz tud, jaz tud itd......to je dolgcajt-se strinjam.

Mora dogajat kaj.

@ uklopko, pa menda nis kaj jezen name?

 

-se ne strinjam !

 

:punk:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se bojim, da v primeru da je njegov fotr, da bodo naredili neko "tiho poravnavo" in bo v javnosti kao da ni foter, tale Perica pa bo dobil mastno od?kodnino in zadeva bo potihnila ZA ZMERI. :aaaaa:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se bojim, da v primeru da je njegov fotr, da bodo naredili neko "tiho poravnavo" in bo v javnosti kao da ni foter, tale Perica pa bo dobil mastno od?kodnino in zadeva bo potihnila ZA ZMERI. :aaaaa:<_<

 

A misli?, da ima Rode zadaj kak?ne strice, tako kot npr na? Zoran Jankovi?, Katarina Kresalova in tako dalje....?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vem men se to zdi pa vse skupaj bedast za znort, ma kaj ni vseen a je fotr a ni fotr sej je lih tako krvav pod ko?o kot vsak in noben ni brez napak :ne vem:

 

pa vsak dan ist premlevanje al na tv-ju al okol sebe ?e se obrne? mal dns

zna VSAK GLEDAT SAM NA TUJE NAPAKE.... :angry2:

Druga? pa vsak ve kaj mislim povedat, da ne bom pisala tuki celega romana.... :D:D:D

 

 

ammm sam ?e to kaj bi bilo ?e bi bili usi isti, usi isto po?eli, isto razmi?ljali...... :o

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ammm sam ?e to kaj bi bilo ?e bi bili usi isti, usi isto po?eli, isto razmi?ljali...... :o

 

Vsi bi fural GOLF-e in PASSAT-e. :hudicek:<_<:hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse cerkve zru?it

Tole je pa skor mal?ek nestrpnosti. Ni lepo tako govort ve?!

Kaj pa, ?e bi bil jaz takrat glih pr sveti ma?i, ko bi ti cerkev ru?u?

In res ne vem, zakaj bi ti zdaj cerkev podrl, ?e ma Rode slu?ajno sin?ka?

Ko bo? mel pa ti sin?ka, si bo? tud hi?o podrl?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni nestrpnost, samo je nesmisel in nategovanje in odiranje folka...v bistvu se mi smilijo ljudje ki tja hodijo...kaj imajo od tega?? jim mora nekdo drug povedati kaj mora ?lovek po?eti, koliko zmoliti in da bodo odpu??eni vsi grehi ipd.? Ajde da bi bla cerkev zastonj, da nebi frustrirala folka, potem ok...sploh pa zgleda so verniki mu?eniki ?e ?e vedno hodijo v cerkev po tem ko se vidi kaj je z denarjem delala.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni nestrpnost, samo je nesmisel in nategovanje in odiranje folka...v bistvu se mi smilijo ljudje ki tja hodijo...kaj imajo od tega?? jim mora nekdo drug povedati kaj mora ?lovek po?eti, koliko zmoliti in da bodo odpu??eni vsi grehi ipd.? Ajde da bi bla cerkev zastonj, da nebi frustrirala folka, potem ok...sploh pa zgleda so verniki mu?eniki ?e ?e vedno hodijo v cerkev po tem ko se vidi kaj je z denarjem delala.

 

Hmmm....jaz hodim k ma?i, pa tega ne vem in nimam takega ob?utka kot ti, ki k ma?i sploh ne hodi??

Jaz grem k ma?i rad, pa se najraje zraven kak?ne dobre faranke usedem, pa skupaj moliva in greva skupaj k obhajilu. Jaz se iz vljudnosti zmeraj postavim, k obhajilu v vrsto za farankami, da tako la?je opazujem njihove mi?ne obline.

Isto?asno takrat, ko bejba prejema sveto obhajilo pogledam v usta kako ona zine.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.