Skoči na vsebino

Dyno day in chiptuning akcija v soboto


mazda_mx

Priporočeno sporočilo

  • 3 tedne kasneje...

a je to moc motorja pa na kolesih, al si dal kaj tunat?

pri moji pa od 6k rpm naprej raste samo hrup...blokado mam nekje na 7200 al neki tazga...rdece polje se zacne pri 7k rpm, je pa tud pri meni po obcutku boost moci glih nekje od 4500rpm naprej pa do 6000rpm (skratka slabs k dizel)

motor te mx5 je res en piece of shit...pa se zvok k konzerva

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Svetlo rde?a je na kolesih, temna je prera?unano na gredi. Svetlo modra je navor na kolesih, temno je prera?unano na gredi. Nasploh je tole na kolesih dosti bolj realno, prera?unano mi je nekam ?udno, ponavadi sta si izmerjeni in prera?unani krivulji bolj podobni.

 

:blink:

 

Ne,ubistvu je tko:

svetlo rde?a in svetlo modra sta plin

temno rde?a in temno modra sta bencin

 

Merjeno vse na kolesih, druga?e pa je razen izpuha zaenkrat vse stock kar se pogona ti?e :)

 

No enivej,tko kot se ?uti med vo?njo so tut valji pokazal,da se ve?ja razlika med plinom in bencinom pozna ?ele nad 4500,pa tut to bi znala dodatna optimizacija ?e mal popravt..

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:blink:

 

Ne,ubistvu je tko:

svetlo rde?a in svetlo modra sta plin

temno rde?a in temno modra sta bencin

?ist sem mislil da je eno na gredi drugo na kolesih ker ponavadi je tako izpisan graf. Potem je kar nekaj razlike med plinom in bencinom, no je vsaj enkrat na valjarjih to izmerjeno. :bravo:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vem, ze teh 106 je bogih, ce das stran 14, pol ne ostane nc :)

ponavadi lpg feni pravijo, da zgubis max 3%

 

Ja, ?e verjame? v pravljice, pa ?e verjame?, da je poraba z LPG-jem ve?ja samo za 5% in podobne sme?ne zgodbe, ki jih vgrajevalci LPG-ja la?ejo strankam.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje, jaz se NITI MALO ne sekiram, dejmo re?t, da imam na LPG ju (napram benzu) 15% izgube, to bi bilo potem iz (teoreti?nih) 166HP nastalo cca. toliko kot jih ima Mazda6 istega letnika, 2.0 benz motor (141HP). Za mojo vo?njo ?ist zadost, za tele omejitve tudi, je pa res, da mi na LPG-ju ?rnoZmayda ne stegne ?ez 220kmh (po ?tevcu, ki verjetno itak kvalitetno la?e). Taka je pa? moja resnica o plinu, tako da ?ist v redu. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Taka je pa? moja resnica o plinu, tako da ?ist v redu. :cheers:

 

Sej je logi?no zakaj ima? plin in da je to ekonomsko zelo dobra ra?unica in v osnovi je to bistvo. Vse ostalo okol plina je pa precej BS-a pa ga ne bi bilo treba sej ljudje v 99% primerih dajo plin notri zaradi manj?ih stro?kov pri gorivu in tukaj se zgodba kon?a. Ne vem pa zakaj nekateri ho?ejo nakup LPG sistema ?e dodatno opravi?evat z ekologijo (farbanje samega sebe), minimalnimi izgubami pri mo?i in navoru (kar tudi ni res) in ?e namesto v enem letu povrne? stro?ek nakupa LPG-ja v dveh letih pa se tud svet ne bo podrl in nih?e jih ne bo imel za bedake :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.