Skoči na vsebino

Mazda 6


lunanai

Priporočeno sporočilo

Glede na to, da ima avto relativno malo kilometrov glede na letnik in je slo poreklo, mi je malo cudno da je brez servisne knkige "vsaj v opisu je ni omenjene". Pejdi na servis preverit zgodovino avta. Drugace poglej se da ni rjava.

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na ogledu sem ?e bil in mi je rekel da servisna knjiga je... da je bil servisiran pri ?erbineku itd. bom ?e pa jutri ?el vse malo pre?ekirat in na kratko vo?njo. zanima ?e me kdaj ima ta avto glavni servis, omenjal mi ?e je da bi naj imel ketno in ne jermena. ima tudi webasto, ki sicer nevem kako deluje... nima nikjer dobenega daljinca ali stikala za vklop :/

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta ima sigurno jermen, samo benzinci majo ketno in nove z 2,2 dizlom. Webasto pa je serijski pri teh mazdah in se uporablja za gretje motorja. Ko avto ?tarta? in je temp. pod 7 stopinj, se vklopi webasto, lahko pa ga nadgradi? (mogo?e pa ?e je) z dodatno pumpo in daljincem, pa se bo? lahko vsedo v topel avto pozimi.

Ve? o tej predelavi pa ti lahko pove Jures.

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sli?ati je vse super, razen skrbi me, da je sedanji lastnik (v prepri?anju da ima verigo) izpustil kak?en servis, pri 120-000 km npr. :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne samo lastnik, tudi prodajalec o?itno ni seznanjen s tem kar prodaja. :hudicek:

 

Cena je OK, samo ne verjemi vsemu tistemu kar pi?e. Dej 100? majstru, da ti ga dobro pogleda, ?e ga misli? vzet.

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem bil danes tam in nobeden neve ali je bil narejen veliki servis :) verjetno ni bil... avto je sicer bil redno servisiran na mazdi pri ?erbineku v mariboru do leta 2010, 7 mesec- tu nekje. Sem ?el z avtom tudi do mehanika in je rekel da je z avtom vse vredu da je vse na svojem mestu :) ?e pa bi hotel pogledat kdaj je jermen in to vse skupaj bilo menjano bi moral vse gor odpirat... tako da mi je sedaj tale prodajalec rekel da bo zrihtal mehanika ki bo pogledal kdaj je bilo menjano to... ker pi?e na jermenih letnica kdaj je bilo menjano... kilometri pa pomoje ?timajo ker je po uradnem servisu in vse so ?li kilometri nekje konstantno gor... ?e leta 2010 ji je imel 105000

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer pa ?e takoj ob nakupu ?e naredi? velik servis (kot se zagre, ne neki na-pol), pomoje nima? kej skrbet. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tavelki servis kar ra?unaj od 500 ? (na? Pelko), pa navzgor do cca. potrojene te cifre. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e moram delat veliki servis ga nebom niti kupil :) jutri izvem :)

 

Pa ne verjemi besedi brez dokazov!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ne verjemi besedi brez dokazov!!

 

?e bo verjel samo na besedo se lahko zgodi tako kot meni kupil sem mazdo 6 od mehanika pa je rekel da je po?lihtal ?isto vse zobati jermen,vodno pumpo,?panar...Se peljem v bosno mi spusti vodna pumpa avto zakuha pokli?em mehanika zakaj v tako kratkem ?asu ker je bilo od menjave tega prevo?enih samo okoli 2000km in je priznal da je montiral rableno menjam vodno ?rpalko na njegove stro?ke...Zdaj pred 1 mesecom presko?i zobati jermen seveda ?panar je popustil in ga vpra?am spet ?e je bil zamenjan in jah spet je moral priznati da je dal starega da ga ni zamenjal...Po?ila je klackalica in spet hvala bogu da se je dalo zmenit popravilo na njegove stro?ke.Na besedo ne verjemi nikomur!!!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobim tudi garancijo za 1 leto, pa ?e je napravljen velik servis ali ni. sicer pa lahko jaz tudi kako pogodbo dam za podpisat da mi garantira da je blo to menjano takrat kot je rekel. tako da bi potem imel vse napapirju :) ?e bi pa odla?al pa za?el jecljat pa bi vedel da avto nima narejenega velikega servisa :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e moram delat veliki servis ga nebom niti kupil :) jutri izvem :)

 

Eni to naredijo ?e iz preventive ob nakupu rabljenega avta (jaz sem naredo malega, ne vlkega servisa ker mam bencinca ki ma res ketno), pa ?e je bil delan ali ne :vesel: Mogo?e pa niti ni tak slab primerek, razmisli ker je res lep na pogled.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm... danes sem ?e preizkusil malo druge stvari... avtoradio deluje malo bolj slabo in nima niti radia z cd-jem :/ zadnja desna okna se ne odpira, nima navigacije kot pi?e, niti nevem kje bi se vkloplo gretje sede?ev... nekako nisem nekaj navdu?en :) kot dokazilo da je bil narejen veliki servis pa mi je pokazal slike jermena kjer se ?e jasno belo vidijo napisi... :) s tem da mi je danes za?el mutit da dobim samo en mesec garancije... :/ vedno ko bolj se oddaljujem od tega avtomobila.... pi?e da so bila julija menjani diski in zavorne plo??ice pa ob pogledu na njih se mi ne zdi tako... imam jaz na mojem audiju stare 2leti in izgledajo dosti bolj?e..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm... danes sem ?e preizkusil malo druge stvari... avtoradio deluje malo bolj slabo in nima niti radia z cd-jem :/ zadnja desna okna se ne odpira, nima navigacije kot pi?e, niti nevem kje bi se vkloplo gretje sede?ev... nekako nisem nekaj navdu?en :) kot dokazilo da je bil narejen veliki servis pa mi je pokazal slike jermena kjer se ?e jasno belo vidijo napisi... :) s tem da mi je danes za?el mutit da dobim samo en mesec garancije... :/ vedno ko bolj se oddaljujem od tega avtomobila.... pi?e da so bila julija menjani diski in zavorne plo??ice pa ob pogledu na njih se mi ne zdi tako... imam jaz na mojem audiju stare 2leti in izgledajo dosti bolj?e..

 

 

gretje zicev se vklopi pri sredinskem naslonjalu za roke...?udi me da avto nima vsaj CD radia

za tako opremo je avto predrag ampak to je sam moje mnenje poglej druge mazde za tak dnar pa bo? videl...kar se pa ti?e dokazil pa slike niso nevem kaj naj ti da raje ra?une pa bo? takoj vedu pri ?em si...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ze na sliki se vid, da nima cd-ja (samo radio je noter)

glede gretja pa ce se prav spomnim TE oprema ni mela tega

 

ce pogledamo opis opreme pa to:

 

nima BAS

nima gretja sedezev (vsaj TE ni mela)

ne pise "nekaramboliran" in "neposkodovan"

usnja ni (razen volan pa prestavna rocica)

alu 16 original sigurno ni

za meglenke tud nisem preprican (ce jih ma pol so tiste vgrajene v glavne luci)

naprave za pranje zarometov tud ni

navigacije tud ni (razen ce pusti kaksen garmin)

 

ce so kilometri realni, in ce ni bla konkretno zbita pol se mi zdi zelo dobra...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ze na sliki se vid, da nima cd-ja (samo radio je noter)

glede gretja pa ce se prav spomnim TE oprema ni mela tega

 

ce pogledamo opis opreme pa to:

 

nima BAS

nima gretja sedezev (vsaj TE ni mela)

ne pise "nekaramboliran" in "neposkodovan"

usnja ni (razen volan pa prestavna rocica)

alu 16 original sigurno ni

za meglenke tud nisem preprican (ce jih ma pol so tiste vgrajene v glavne luci)

naprave za pranje zarometov tud ni

navigacije tud ni (razen ce pusti kaksen garmin)

 

ce so kilometri realni, in ce ni bla konkretno zbita pol se mi zdi zelo dobra...

 

S tem tudi ni xenona (sicer ni v vpisu) ampak s tem s eve...

 

Pa webasto imajo vse tovarni?ko (dizli) ne more glih kot dodatno vrednost prodajat

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.