Skoči na vsebino

Fajsula


DonFelipe

Priporočeno sporočilo

jest sm se ?e par postov nazaj ... " Dude, i can't talk with this guy ... HE IS AN IDIOT ! :vskalo::vskalo:

 

Aja?

 

Canyon, ne govori tako no !

Tebi, g.Wanklu in Deeyan-u se ne da ni? dopovedati.

Namesto,da bi mi pomagali, pa se zaljubite v to ?arovnico.

 

O?itno gre po stopinjah

http://www.24ur.com/bin/video.php?media_id=60864079

http://med.over.net/forum5/read.php?151,75...504#msg-7516504

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 316
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Aja?

 

Canyon, ne govori tako no !

Tebi, g.Wanklu in Deeyan-u se ne da ni? dopovedati.

Namesto,da bi mi pomagali, pa se zaljubite v to ?arovnico.

 

O?itno gre po stopinjah

http://www.24ur.com/bin/video.php?media_id=60864079

http://med.over.net/forum5/read.php?151,75...504#msg-7516504

 

in kva ti lohk pomagamo ?? kva ma? sploh od tega da si odperu to temo ??

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne resno te pra?am ... sam odgovor pa ti pomagam !!

kaj je namen te teme ?? kva ti lohk pomagamo ??

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fajsula - BMWslo

forum.bmwslo.com › Splo?ne razprave › ?vekarije - Posnetek

?tevilo objav: 3 - 3 avtorjev - 22 okt

Se opravi?ujem,?e sem isto temo ?e enkrat odprl. ?al je ne najdem. Kako dobro jo potem poznate in kaj bi naredili?

 

 

Fajsula - Stran 3 - BMWslo

forum.bmwslo.com › Splo?ne razprave › ?vekarije - Posnetek

?tevilo objav: 5 - 4 avtorjev - 21 okt

Na vse na?ine jo moramo. Otro?ja je in se preve? igra z ?ivljenjem. Mojemu prijatelju je naredila tako sramoto, da se mu ne javlja ve? na telefon ...

 

A tudi BMWja?i je ne najdejo?

 

http://www.obala.net/tabla/messages/index....gora=23.2441955

Tudi na primorskem je ni

 

 

 

A ti si tisti zalezovalec Uro? Tadina?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kamot ;)

 

Na kateri vodovod si priklopljen?

 

Fajsula - BMWslo

forum.bmwslo.com › Splo?ne razprave › ?vekarije - Posnetek

?tevilo objav: 3 - 3 avtorjev - 22 okt

Se opravi?ujem,?e sem isto temo ?e enkrat odprl. ?al je ne najdem. Kako dobro jo potem poznate in kaj bi naredili?

Fajsula - Stran 3 - BMWslo

forum.bmwslo.com › Splo?ne razprave › ?vekarije - Posnetek

?tevilo objav: 5 - 4 avtorjev - 21 okt

Na vse na?ine jo moramo. Otro?ja je in se preve? igra z ?ivljenjem. Mojemu prijatelju je naredila tako sramoto, da se mu ne javlja ve? na telefon ...

A tudi BMWja?i je ne najdejo?

http://www.obala.net/tabla/messages/index....gora=23.2441955

Tudi na primorskem je ni

 

Nih?e je o?itno ne pozna.

O?itno se jih je ?e veliko opeklo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti to resno?

Najprej mi za tisto sliko povej, pa ti odgovorim, ok?

 

kak?no sliko ??

 

Nih?e je o?itno ne pozna.

O?itno se jih je ?e veliko opeklo.

 

no shit ... in dej mi povej kako jo nej poznam ??

 

A ti si tisti zalezovalec Uro? Tadina?

 

?akam urko....

 

mogo?e je pa tle zgodba mal drga?na ...

 

?e 1x ... kaj je namen te teme ?? kva ti lohk pomagamo ??

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kje si se pa zdej ti na vodovod spomnu :blink: :ne vem:

 

druga? pa nimam pojma

 

Ja glej, lahko bi te vpra?al ali si priklopljen na toplovod tko pa si jo pocen odnesu. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj neve? katera slika?

Kje je Deeyan, ki jo je prilimal?

 

Noben ne poro?a :(

Al je mi?ljeno, da se kdo zdej z njo poro?a oziroma se bo ali se je ?e poro?il? :blink:

 

Ti je slovnica in nagla?evanje nepoznano?

 

Porocam jaz s podatki :)

 

Kak?nimi?

 

Zakaj ste sedaj vsi stisnili rep med noge in ste tiho?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

  • Zadnja sporočila

    • A misliš udarni vijačnik ali vrtalnik.   Drugače pri Metabu velja: L/Li-hobi uporaba LT-že za domače entuziaste in profesionalce,obrtnike LTX-obrt in industrija...in za takšnje usekane kot sem jaz.   Še razlaga kratic pri vrtalnikih...in tudi drugem orodju...sicer na prvi pogled izgleda zelo komplicirano,a je ravno nasprotno. Prva kratica zmeraj pomeni vrsta orodja: BS-bohrschrauber SB-schlagbohrer KS-kreissege...itd   Drua kratica-številka-pomeni napetilost akumulatorja/orodja pri batwrijskih orodjih...   Zactem pa pride lahko ena ali več kratic: BL-brushless Q-quick (hitro snemljiva glava) i-t.i. impuls funkcija-super za odvijačenje vijakov z poškodovanim nastavkom na glavi vijaka,za začetek vrtanja brez točkanja v okrogle cevi in ostalo kovino ter keramiko (za predrtje glazure) brez da ti sveder pobegne. Super je tudi za zarustane vijake...a pazljivo,ker se le ti kljub temu radi odlomijo. SE-Special Edition (black)   Ne smeš pa gledati mojega starega LT-ja,ki se praktično ne razlikuje od takratnega LTXa...takrat je bil LTX identičen z razliko pri motorju...mislim da je tam bil 4- polni motor...veliko močnejši.   Tudi aktualni LT vrtalniki nimajo impuls funkcije,nimajo kovinski vrat z ohišjem menjalnika (LT vseeno znotraj ima kovinsko ohišje menjalnika,vratu pa nima), in tudi. dve LED lučku,elektronska omejitev navora,zaščitna "antikickback" funkcija so rezervirani le za LTX.   Seveda pa se vse pri denarju ustavi...če vse to daš "na kup" in pretehtaš šele vidiš kakšna killer mašina za cvenk je tisti moj tazadnji LTX,k si napisal "za prste pilizati"...tobje razlog,za kaj sem vseeno "čapnil" najprej LTXa,in šele sedaj LTja😁. In sedaj je mogoče malce bolj jasno,za kaj mi je prastari LT tako pri srcu,da mi ni žal cvenka,samo da ne škripne...elekteonski navor,impuls,aluminija k dreka,in še perfektni stroj za levorokega uporabnika...   Zunal so dobri Baumarkteu.de,Lefeld,Gotools,Rubart...pri vseh teh sem že kupoval in vsi so OK...pač samo razlika,kaj imajo,in kaj ne,in seveda PTT Baumarkteu in Rubart imata super PTT ostali slabše...preračunaj. Drugače pa pri nas...odvisno kaj iščeš-Vsegrad in Povše sta zakon.   Če imaš še kako vprašanje-ni problem😉
    • Z družbo najeli luštno hiško za wikend, na planini Dol.
    • Najvišji navor 400 Nm Najv. navor rahljanja 620 Nm   Sem imel kar prav z 400 odvijanja 😉
    • @skritikrt sem prebral na strani 5. To temo sledim bolj občasno, tako da sem vijačnik spregledal.   Eno vprašanje še, razlika med LTX in LT? Razen navora....     Trenutno ne mika bolj ta odvijačnik za 220€. Baterijo mi šenkajo in kupim še samo polnilec. Sploh če je še nemec in naslednik ni več. Povše ga ima najceneje. Morem malo nemce pogledat. Maš ti kakàna priporočila kje gori vzet?
    • Včeraj sem slučajno odkril, da je v Izoli benzinska od Shell-a. In ni na hitri cesti. 😊 Tako, da bom od sedaj naprej samo še tukaj tankal in to vedno le  "poceni" goriva od Golobjaka. 😉 Danes sem do Bologne že lahko občutil, kako dober je njihov benzin.   
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.