Skoči na vsebino

Predictive Power Management


Don

Priporočeno sporočilo

Nimam nic prot BMWju bi ga takoj imel a polovico tega junka ki ga placamo na koncu noben ne uporablja.....se posebej v SLO

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dober GPS z dobrimi mapami je dober ravno zaradi tega, da ve? kam grejo ovinki ko divja? (lojz.press). :hohoho:

 

PS: Mislim, da bi vsak na?el kak detajl, ki bi ga izpostavljal kot nekaj najbolj?ega pri svoji znamki ?eprav ve?ina ljudi tega potem ne izkori??a kot je napisal jures. RS ima tudi vrhunsko podvozje in imajo porihtane take detajle, da se ve?ina ljudi ne zaveda, da vplivajo na lego. :) Mazda ima svoje fore z var?evanjem goriva, VAG grupa ima izklapljanje cilindrov...

Glavno je pa to, da sta konkurenca in razvoj. Dolg?as bi bil, ?e bi vsi furali iste avte (pa magar superiorne BMWje a ne don? :jezicek: ). ?e zdaj se mi dogaja, da znancev v Golfih/Oplih/navadnih Renaultih ne pozdravim ker jih ne opazim, se preve? zlijejo z okolico. :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dober GPS z dobrimi mapami je dober ravno zaradi tega, da ve? kam grejo ovinki ko divja? (lojz.press). :hohoho:

 

?e ni znaka za omejitev v ovinku, potem ne divja? tud ?e gre? ?ist po?ez skozi. ;)

 

Ja je fino imer gps na kak?ni ornk ovinkasti cesti ki je ne pozna?. Saj ne da bi mi divjali, to je zarad varnosti.

 

BMW bi pa jaz takoj imel. Samo da mi nekak ne gre v ra?un, da bi tolk denarja vtaknil v pleh.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ni znaka za omejitev v ovinku, potem ne divja? tud ?e gre? ?ist po?ez skozi. ;)

:blush:

Ja je fino imer gps na kak?ni ornk ovinkasti cesti ki je ne pozna?. Saj ne da bi mi divjali, to je zarad varnosti.

 

Jup, na to sem ciljal ko gre? v kake hribe in ne ve? kaj te ?aka za ovinkom.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je, se pa nikoli ne sme? zana?ati na to - posebej pri nas, bo? na narobni mapi videl lahko popolnoma kontra kot gre cesta v resnici!!! Tako da ne bi nikoli dal roko v ogenj, ker to je potem ?e vo?nja preko o?i terminatorja

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa razmislite o tem da Nata?a Pirc Musar ne pusti google street view ki je potreben za tole (za SLO obstajajo samo tlorisi in reliefi.... :rolleyes:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dober GPS z dobrimi mapami je dober ravno zaradi tega, da ve? kam grejo ovinki ko divja? (lojz.press). :hohoho:

 

PS: Mislim, da bi vsak na?el kak detajl, ki bi ga izpostavljal kot nekaj najbolj?ega pri svoji znamki ?eprav ve?ina ljudi tega potem ne izkori??a kot je napisal jures. RS ima tudi vrhunsko podvozje in imajo porihtane take detajle, da se ve?ina ljudi ne zaveda, da vplivajo na lego. :) Mazda ima svoje fore z var?evanjem goriva, VAG grupa ima izklapljanje cilindrov...

Glavno je pa to, da sta konkurenca in razvoj. Dolg?as bi bil, ?e bi vsi furali iste avte (pa magar superiorne BMWje a ne don? :jezicek: ). ?e zdaj se mi dogaja, da znancev v Golfih/Oplih/navadnih Renaultih ne pozdravim ker jih ne opazim, se preve? zlijejo z okolico. :rolleyes:

 

Se spet norce dela?, ane? :P

 

Pa? zdej bolj spremljam novosti, novice itd. o BMW-jih, kot sem prej, in bolj kot od drugih znamk. Zakaj zmeraj izpostavlja?, kot da ?elim povedat da je BMW best of the best? :whatever:

 

?e pa ?e, pa vedno podkrepim z argumenti ... :)

 

Druga?e, pa tudi sam GPS uporabljam za "future view" . xD

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nimam nic prot BMWju bi ga takoj imel a polovico tega junka ki ga placamo na koncu noben ne uporablja.....se posebej v SLO

 

Res je. Nekateri imajo "svega i sva?ta" v avtomobilu pa tega sploh ne vejo oz. ne znajo / ne uporabljajo. Je pa res, da pri BMW-ju lahko kupi? to?no in samo tisto kar ?eli? in potrebuje?, in nima? opreme omejene samo na pakete oprem. Tako sem vidu BMW5 z ni da ni opreme in ro?no klimo ... :aaaaa:

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je. Nekateri imajo "svega i sva?ta" v avtomobilu pa tega sploh ne vejo oz. ne znajo / ne uporabljajo. Je pa res, da pri BMW-ju lahko kupi? to?no in samo tisto kar ?eli? in potrebuje?, in nima? opreme omejene samo na pakete oprem. Tako sem vidu BMW5 z ni da ni opreme in ro?no klimo ... :aaaaa:

 

Ampak pla?a? tudi downgrade!!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda se, saj me pozna?. A se kdaj nisem? :hudicek:

 

Ne razumem pa ne zakaj mora? vedno izpostavljati BMWja kot nekaj najbolj?ega po pala?inkah z Nutelo? :hohoho: Hotel sem povedati, da ima vsakdo kake argumente pa jih ne izpostavljajo. :ne vem:

 

Saj ne. Ne morem re?t, da je BMW3 hitrej?i k meganeRS na Ringu. Da pa je bolj varen, pa lahko ... :blink:

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj zmeraj izpostavlja?, kot da ?elim povedat da je BMW best of the best? :whatever:

 

Ja kaj pa dela?? :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ne. Ne morem re?t, da je BMW3 hitrej?i k meganeRS na Ringu. Da pa je bolj varen, pa lahko ... :blink:

 

E46 ima 4 zvezdice ampak kako ima lahko Megane druge generacije 5 zvezdic? Pa ?e pozorno pogleda? ne na ra?un piskanja. ?e Mazda 6 prve generacije je imela le 4 zvezdice.

Zadnji Megane je spet zelo varen (?al ocenjen ?e po starem sistemu) je naprimer Mazda 6 manj je pa zato kon?no BMW celo postal varen. :jezicek:

In ja zdaj lahko re?e?, da so avti predelani za to da naredijo te teste ampak glede na ?tevilo nesre? na cestah bi potem mogel folk v Renaultih in Mazdah kar umirati? Druga stvar je pa te?a, tus e pa? pozna, ?e ima? tono in pol ali pa le dobro tono ampak na?eloma te zvzedice kar veljajo.

 

Ja kaj pa dela?? :blush:

 

Owned. :hudicek:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Don:

 

tole http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6066525&show=1, se vedno ne razumem zakaj tako skropucalo stane 25k eur (pa se v akciji)? A mi lahko razlozis?

 

Tudi za SAAB-a vemo zakaj je propadel. Skoraj propadel ?e ve?krat v preteklosti...

 

E46 ima 4 zvezdice ampak kako ima lahko Megane druge generacije 5 zvezdic? Pa ?e pozorno pogleda? ne na ra?un piskanja. ?e Mazda 6 prve generacije je imela le 4 zvezdice.

Zadnji Megane je spet zelo varen (?al ocenjen ?e po starem sistemu) je naprimer Mazda 6 manj je pa zato kon?no BMW celo postal varen. :jezicek:

In ja zdaj lahko re?e?, da so avti predelani za to da naredijo te teste ampak glede na ?tevilo nesre? na cestah bi potem mogel folk v Renaultih in Mazdah kar umirati? Druga stvar je pa te?a, tus e pa? pozna, ?e ima? tono in pol ali pa le dobro tono ampak na?eloma te zvzedice kar veljajo.

Owned. :hudicek:

 

Ne vem s ?im to delam... Nikol nisem rekel da je 3ka hitrej?a k RS. :rolleyes: Zaradi varnosti bi bilo pa zanimivo videt statistiko ponesre?enih v renaultih in BMW-jih. Vodijo jo recimo tudi v nekaterih GZ. Sicer niso uradne, so pa zanimive in so v prid nem?kih avtomobilov.

 

?e sam si reku, da so Crash Testi relativni. (pod kak?nim kotom se avto zaleti ipd.) Praksa pa je pa? odraz resni?nega stanja ...

 

Dajejo pa premalo napreventivno varnost ...

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Don:

 

tole http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6066525&show=1, se vedno ne razumem zakaj tako skropucalo stane 25k eur (pa se v akciji)? A mi lahko razlozis?

 

Dopla?ilo trsp.str.

 

:hohoho::hohoho:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Don:

 

tole http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6066525&show=1, se vedno ne razumem zakaj tako skropucalo stane 25k eur (pa se v akciji)? A mi lahko razlozis?

 

Bistvo je o?em skrito, nekje sem sli?al (lahko da je bil vir Lojz), da se dolo?enim fanti?em spolni ud ob nakupu BMW-ja konkretno podalj?a, tako da nekateri potem lahko za?nejo malo potrebo opravljati v stoje in ne rabijo ve? ?epeti kakor pun?are in stare mamce. :aaaaa::hohoho::vesel:

 

Za 25k? je tole res mal premalo od avta, no stvar okusa pa?, mi je pa zanimivo da je to celo v akciji. :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bistvo je o?em skrito, nekje sem sli?al (lahko da je bil vir Lojz), da se dolo?enim fanti?em spolni ud ob nakupu BMW-ja konkretno podalj?a, tako da nekateri potem lahko za?nejo malo potrebo opravljati v stoje in ne rabijo ve? ?epeti kakor pun?are in stare mamce. :aaaaa::hohoho::vesel:

 

Za 25k? je tole res mal premalo od avta, no stvar okusa pa?, mi je pa zanimivo da je to celo v akciji. :zvizga:

 

Predvsem je cena tak?na, ker se uporabljajo druga?ni materiali kot pri cenej?ih avtomobilih. Se pa strinjam, da se pla?a tudi znamko. Mislim da Daewoo, ko je pri?el na trg pa ?e bi bil isto kvaliteten kot BMW, ne bi dosegal tak?ne cen, ker pa? ni imel "imena" ...

 

Ja - in marsikdo si ga kupi samo zaradi tega da ima pa? "BMW" ... ?enske pa ne padajo na avto. Vsaj pri meni ne. Ko ji re?em, da si naj ?evlje strka (otrese) preden se vsede, da avto ni jedilnica niti salon za li?enje, in da naj radio pusti na miru, se vsaka raje pelje s kom drugim ... :hohoho:

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... ?enske pa ne padajo na avto. Vsaj pri meni ne. Ko ji re?em, da si naj ?evlje strka (otrese) preden se vsede, da avto ni jedilnica niti salon za li?enje, in da naj radio pusti na miru, se vsaka raje pelje s kom drugim ... :hohoho:

 

itak, kdo se hoce peljat s hitlerjem :P

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predvsem je cena tak?na, ker se uporabljajo druga?ni materiali kot pri cenej?ih avtomobilih. Se pa strinjam, da se pla?a tudi znamko. Mislim da Daewoo, ko je pri?el na trg pa ?e bi bil isto kvaliteten kot BMW, ne bi dosegal tak?ne cen, ker pa? ni imel "imena" ...

Ja - in marsikdo si ga kupi samo zaradi tega da ima pa? "BMW" ... ?enske pa ne padajo na avto. Vsaj pri meni ne. Ko ji re?em, da si naj ?evlje strka (otrese) preden se vsede, da avto ni jedilnica niti salon za li?enje, in da naj radio pusti na miru, se vsaka raje pelje s kom drugim ... :hohoho:

 

Imata pa obe znamki enako ceno ob prodaji po sedmih letih

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem s ?im to delam... Nikol nisem rekel da je 3ka hitrej?a k RS. :rolleyes:

 

A ima to sploh kaj veze? M3 je hiter, 335i tudi, 130i itd... Niso slabi avti (nasprotno, ?isto ok so) ampak odpreti novo temo zato, da predstavi? neko tehnologijo konkuren?ne znamke je pa malo fanati?no a se ti ne zdi? Kakr?nokoli pretirano poveli?evanje znamke (pa naj bo to BMW, iPhone al pa Spar programa :hohoho: ) se mi zdi butasto, vsaka znamka ima pluse in minuse.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.