Skoči na vsebino

avtoplin


mihajlo

Priporočeno sporočilo

Hmmm, ?e si upa? pojdi tole svojo izku?nijo podat na forum avtomobilizem.com v temo o plinu, kjer te bodo "verniki" Prinsa posku?ali prepri?ati, da si ti krivec, da zadeva ne deluje. :blush:

 

:cheers: Forum, ki si ga sami zase pi?ejo, zame ne ?teje.. ?teje pa izku?nja, ki sem jo imel in jo lahko delim!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi samo pripomno, da si prosim ne omislit plinske naprave od Artiker-ja, ker pol je bol?e, da si ?e kr en avto omisli?, da se bo? imel s ?im vozit!

 

 

 

Jaz bi samo pripomno, da si prosim ne omislit plinske naprave od Artiker-ja, ker pol je bol?e, da si ?e kr en avto omisli?, da se bo? imel s ?im vozit!

 

Jaz sem Ploki-ju montiral Lovato sistem, sebi pa zdaj monitram Emergas!

 

Tak, da ?e se kdo odlo?i za Emergas naj rufne!

post-594-1366062198_thumb.jpg

post-594-1366062249_thumb.jpg

post-594-1366062308_thumb.jpg

post-594-1366062357_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:cheers: Forum, ki si ga sami zase pi?ejo, zame ne ?teje.. ?teje pa izku?nja, ki sem jo imel in jo lahko delim!

 

Si prebral na avtomobilizmu kaj je napisal predstavnik Prinsa

 

Spo?tovani,

 

car fan, Henry 123 in Lipov?ek.

Moje ime je Gregor Zdovc in sem predstavnik podjetja PRINS.

Kot predstavnik podjetja Prins vas vljudno prosim, da se predstavite s polnim imenom in priimkom in to?nimi podatki o vozilu (lahko tudi v zasebnem sporo?ilu).

Poznamo vse stranke, katerim smo predelali vozilo in vsa predelana vozila.

Ne trdimo, da kdo od strank ni kdaj imel kakih te?av. Vendar do sedaj ?e NOBENE niso bile nere?ene.

 

O?itno je, da gre za reklamo za sistem ZAVOLI in vsi dobro vemo kdo stoji za tem.

Vsi namre? vozite ali ?elite voziti Zavoli. Ni? narobe s tem. Toda ne blatite drugih s katerimi nimate ni? opraviti (razen, da smo va?a konkurenca).

 

Zakaj sem prepri?an, da gre za blatenje brez resni?nega ozadja v va?ih zgodbah.

Ker se skrivate za izmi?ljenimi imeni brez to?nih podatkov o vozilih. Edini, ki je napisal tip vozila, pa je ?al brcnil v temo, saj pri nas ?e NIKDAR nismo vgradili plinskega sistema v 1.8 GTC Astro letnik 2009.

Pri nas imajo namre? vsa Opel vozila v tovarni?ki garanciji vgrajen Valve Care sistem in GARANCIJO na ventile!!!

Pri nas imamo strogo zabele?en vsak servisni poseg (redni ali izredni-garancijski). Vse je ON-LINE povezano s Prinsom na Nizozemskem. Tako so znani tudi vsi posegi v tujini. Pri nas je namre? tudi v ra?unalniku (v avtu) zabele?eno kdo je vgradil in aktiviral ra?unalnik prvi, poleg tega imajo vsi vgrajeni deli serijske ?tevilke in so POPOLNOMA sledljivi. Tako ni izgovorov v smislu, tega pa nismo vgradili mi.

?e ste res vgradili pri nas se ne rabite skrivati. ?e je bil sistem vgrajen pri nas, to lahko vedno doka?emo. Ne le da vam povrnemo celotno kupnino, dodamo lahko ?e 200 EUR ali ?e bolje: pla?amo teden dni oddiha v toplicah in dodamo dve sprostilni masa?i (za vse va?e te?ave, ki naj bi jih imeli).

 

Podpiramo delovanje forumov, vendar naj se na njem ogla?ajo ljudje z resni?nimi izku?njami, ne pa da se skrivajo za nekimi nadimki in blatijo konkurenco.

Oglasite se uradno in z vsemi podatki, da vemo kdo ste. In monterji bi se morali oglasiti le kadar gre za strokovno debato, vendar le z 100% preverjenimi in strokovno utemeljenimi dejstvi.

 

Nisem popolnoma prepri?an ali naj bom ?alosten ali vesel dejstva, da nas konkurenca takole napada. O?itno smo dobri in ne najdejo drugega na?ina kot blatenje. ?koda, da te energije ne usmerijo raje v to, da bi se izbolj?ali.

To so po?eli ?e prej, tudi na svojih spletnih straneh. Vse dokaze o tem hranimo pri nas.

Na tem mestu zato niti ne bomo prosili za umik va?ih objav. Naj ostanejo. In ?e imate ali ste imeli resni?no te?ave s Prins sistemom se oglasite s polnimi podatki o sebi in vozilu. ?e bodo va?e zgodbe dr?ale se posujemo s pepelom (in to priznamo na tem forumu) in vam izpla?amo vse, kot obljubljeno zgoraj.

 

Vsem bralcem tega foruma pa en nasvet.

Ko se odlo?ate za vgradnjo obi??ite vse monterje, ki jih imate v o?jem izboru. Oglejte si KAJ in KAKO vgrajujejo. Tako bo va?a odlo?itev zagotovo prava za vas, ne glede na to za kateri sistem se boste odlo?ili. In hitro boste lahko primerjali zgodbe posameznih monterjev in izlu?ili seme od plevela.

Ni ga monterja, ki se ne bi kdaj sre?al z ve?jimi ali manj?imi te?avami (razen, ?e je ?isto sve?). Pomembno pa je ali te te?ave HO?E in ZMORE odpraviti.

Vsi smo ljudje in delamo napake, pomembno je, da se iz njih nekaj nau?imo in jih tudi popravimo.

In vsaka konstruktivna kritika je vedno dobrodo?la. Nas zanima, ?e stranke niso zadovoljne, ker bi se radi ves ?as izbolj?evali. Japonci imajo za to poseben izraz KAIZEN (izhaja sicer iz Toyote), ki pomeni stalno izbolj?evanje in stremenje k perfekciji.

 

Zdaj pa ?e malo heca:

Vsem zgoraj omenjenim ?elim sre?no vo?njo in upam, da se kmalu vidimo, da preverimo delovanje va?ih "Prins" sistemov in odpravimo te?ave.

zanimivo kak?en odnos od nekoga, ki zna iskati samo te?ave pri drugih kar je lepo vidno na koncu ?lanka objavljenega v Delu - vse drugo je krivo samo oni nikoli ... :dudek:

 

http://www.delo.si/druzba/panorama/najcene...mu-bencinu.html

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si prebral na avtomobilizmu kaj je napisal predstavnik Prinsa

zanimivo kak?en odnos od nekoga, ki zna iskati samo te?ave pri drugih kar je lepo vidno na koncu ?lanka objavljenega v Delu - vse drugo je krivo samo oni nikoli ... :dudek:

 

http://www.delo.si/druzba/panorama/najcene...mu-bencinu.html

 

Prav ima?. Na forumu na avtomobilizmu kritizira ?e ve? let ?ez vse kar obstaja, on je edini nezmotljiv in ima najbolj?i sistem, ki vedno in povsod deluje brezhibno (?al pa se v realnosti izka?e preve?krat druga?e). ?e se pa to pove in predstavi v javnosti, pa vidi le svoje teorije zarote in delo nelojalne konkurence...

Pa saj ljudje niso tako neumni, kot si ta "mojster" domi?lja!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prav ima?. Na forumu na avtomobilizmu kritizira ?e ve? let ?ez vse kar obstaja, on je edini nezmotljiv in ima najbolj?i sistem, ki vedno in povsod deluje brezhibno (?al pa se v realnosti izka?e preve?krat druga?e). ?e se pa to pove in predstavi v javnosti, pa vidi le svoje teorije zarote in delo nelojalne konkurence...

Pa saj ljudje niso tako neumni, kot si ta "mojster" domi?lja!

 

Te besede v nihovem e-mailu, ko sem povpra?eval za prej?njo mazdo me je POPOLNOMA odvrnil da imam kdaj opravka z njimi !

Ostalega raje ne pi?em.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekako sem se ze 99% odlocil za Sigas..

Ne morem se odlociti kateremu monterju naj zaupam vgradnjo plina .. Kaksni nasveti/reference? :):cheers:

Niham med Gorenjo vasjo, ki mi je sicer bistveno blizje in med Jesenicam na Dolenjskem ..

:ne vem:

When in doubt, duck it!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekako sem se ze 99% odlocil za Sigas..

Ne morem se odlociti kateremu monterju naj zaupam vgradnjo plina .. Kaksni nasveti/reference? :):cheers:

Niham med Gorenjo vasjo, ki mi je sicer bistveno blizje in med Jesenicam na Dolenjskem ..

:ne vem:

 

Primo?a in Toma?a, oba poznam, fajn majstra, priporo?am. :prstgor:

 

Ve? naj pa Yavarje pove, ko ima ?e dodatne informacije

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

to vem, da so dobri, si je bratranc pred kratkim vgradil njihov sistem. Moti me samo to, da je njihov sistem glasen.

 

Priporo?am, da najprej pokli?ete na kak servis Mazda. Vam bodo povedali koliko Mazd je ?e zaradi plina zaribalo, popravilo je 3000 EUR. Mazde so ob?utljive na plin! V nekaterih seznamih se Mazda 3 pojavlja kot avtomobil, kjer se pojavi obraba ventilov po 60.000 kljub mazanju. Verjetno pri M6 ni kaj bolj?e.

 

http://vozi-eko.si/si/top/mozne-tezave/maz...edelavi+na+LPG/

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Priporo?am, da najprej pokli?ete na kak servis Mazda. Vam bodo povedali koliko Mazd je ?e zaradi plina zaribalo, popravilo je 3000 EUR. Mazde so ob?utljive na plin! V nekaterih seznamih se Mazda 3 pojavlja kot avtomobil, kjer se pojavi obraba ventilov po 60.000 kljub mazanju.

 

http://vozi-eko.si/si/top/mozne-tezave/maz...edelavi+na+LPG/

 

verjetno je problem pri motorju 1.6, ki je General Motors motor, pri G1 si niti ne upajo dat garancije na ta motor, kot tudi na vsa ostala Oplova in Chevroletjeva vozila ne....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Priporo?am, da najprej pokli?ete na kak servis Mazda. Vam bodo povedali koliko Mazd je ?e zaradi plina zaribalo, popravilo je 3000 EUR. Mazde so ob?utljive na plin! V nekaterih seznamih se Mazda 3 pojavlja kot avtomobil, kjer se pojavi obraba ventilov po 60.000 kljub mazanju.

 

http://vozi-eko.si/si/top/mozne-tezave/maz...edelavi+na+LPG/

 

Ne trdim, da ni mo?no (ne vem kaj me lahko doleti v prihodnosti), vem pa da imam v tej 2.3i 6-ki ?e izpred 251.000 km homologirano LPG napravo in se to doslej ?e ni zgodilo. :punk:

 

Popravilo 3.000 ?? Odvisno koliko je lastnik iznajdljiv, osebno trdim da je tole nekaj-kratnik dejanskega stro?ka popravila. :)

 

?e nekaj zanimivega z njihove www strani;

 

http://vozi-eko.si/si/top/zanimivosti/

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Priporo?am, da najprej pokli?ete na kak servis Mazda. Vam bodo povedali koliko Mazd je ?e zaradi plina zaribalo, popravilo je 3000 EUR. Mazde so ob?utljive na plin! V nekaterih seznamih se Mazda 3 pojavlja kot avtomobil, kjer se pojavi obraba ventilov po 60.000 kljub mazanju. Verjetno pri M6 ni kaj bolj?e.

 

http://vozi-eko.si/si/top/mozne-tezave/maz...edelavi+na+LPG/

 

Povej nam za eno, ?e servis re?e da je to zaradi plina, je to lahko en velik BS. Imamo veliko takih primerov, kjer se i??e zgolj in samo izgovor v plinu.

 

Ti dam dana?nji primer - Mazda CX7 2.3 plin, ?el veretno katalizator, sploh niso pogledali, so rekli aha na plin je to bo to in dali ceno 3500?, gre avto verjetno danes k Pelkotu.....vsaj priporo?il sem kolegu, ker servis je dal oceno na parkiri??u.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povej nam za eno, ?e servis re?e da je to zaradi plina, je to lahko en velik BS. Imamo veliko takih primerov, kjer se i??e zgolj in samo izgovor v plinu.

 

Ti dam dana?nji primer - Mazda CX7 2.3 plin, ?el veretno katalizator, sploh niso pogledali, so rekli aha na plin je to bo to in dali ceno 3500?, gre avto verjetno danes k Pelkotu.....vsaj priporo?il sem kolegu, ker servis je dal oceno na parkiri??u.

 

E vidi?, to je tudi eden od problemov, ko te za?nejo po?iljati od enega do drugega in i??ejo izgovore. Poznam enega kolega, ki je imel te?ave najti avtokleparja, ki bi mu popravil pleh, ker so se bali plina. Te?ave so verjetno odvisne tudi od sistema, ki je vgrajen v avtomobil.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

E vidi?, to je tudi eden od problemov, ko te za?nejo po?iljati od enega do drugega in i??ejo izgovore. Poznam enega kolega, ki je imel te?ave najti avtokleparja, ki bi mu popravil pleh, ker so se bali plina. Te?ave so verjetno odvisne tudi od sistema, ki je vgrajen v avtomobil.

 

Te?ave niso v sistemu.....te?ave so v ljudeh, ki te prepri?ujejo druga?e.

 

Torej si se sedaj tukaj registriral, da bi nas odvrnil od plina ali kaj je namen? :ne vem:

 

druga?e pa povej prijatelju da poznamo veliko kleparjev ki bodo klepali plin....kere bu?e ej

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te?ave niso v sistemu.....te?ave so v ljudeh, ki te prepri?ujejo druga?e.

 

Torej si se sedaj tukaj registriral, da bi nas odvrnil od plina ali kaj je namen? :ne vem:

 

druga?e pa povej prijatelju da poznamo veliko kleparjev ki bodo klepali plin....kere bu?e ej

 

Ne vem, zakaj bi bil moj interes, da kogarkoli odvra?am od plina. Vsak ima pravico, da po?ne kar mu pa?e. ?elim samo opozoriti oz. pomagati pri odlo?itvi tako, da se pred vgradnjo pokli?e na kak?en servis, kjer imajo izku?nje s tem. Ne vem, ?e imajo tam interes, da kogarkoli odvrnejo od plina, glede na to, da slu?ijo s popravili in se potem lahko izgovarjajo na plin, ?e je kaj narobe.

Bom pa mogo?e s ?asoma razvil tudi mojo izku?njo s tem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Tule si lahko preberete nekaj osnovnih informacij in najpogostoje?ih vpra?anj vezanih na LPG;

 

http://www.avtomobilizem.com/novice/vse-ka...inu/08-07-2013/

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 tednov kasneje...

?e se kdo trenutno zanima za vgradnjo LPG sistema, predlagam da premislite o naslednji ZELO UGODNI mo?nosti, navedeni tule;

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=11168

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se kdo trenutno zanima za vgradnjo LPG sistema, predlagam da premislite o naslednji ZELO UGODNI mo?nosti, navedeni tule;

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=11168

 

Imam eno vpra?anje. Sli?al sem da leasing hi?e v?asih ne dovolijo posege v avto, dokler ga ne izpla?a?, npr. temnenje ?ip, monta?a ?portnih fedrov in spu??anje avta ipd. Je to res, ima kdo kak?ne izku?nje s tem? Zanima me, ker imam avto na leasing in bi ga rad predelal na plin.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A ti niti svojim občutkom ne zaupaš? Ok je res, da se zadnja leta malo vozimo po snegu, ampak najslabša je počasna vožnja po neutrjenem snegu, ko se sneg lepi na gumo. Večino je zaradi tega tako strah, da vozijo k pojajacih počasi in drseče. Ko se kolesa dovolj zavrtijo, da sneg odletava iz lamel je precej bolje, samo tam pač deluje fizika zaradi večjih gibalnih količin, ki s povečanjem hitrosti začnejo slabšati situacijo.   Problem videa, ki si ga ti objavil je v tem, da model slika gumo, ko se je ustavil in zaradi nizkih hitrosti pred ustavljanjem se je sneg nabral gor in iz tega on vleče zaključke. Poglej hitro premikajoče gume in v večini snega v lamelah skoraj da ni. Se pravi sneg nikakor ne bi mogel pomagati pri boljšem oprijemu.
    • hehe,.. no sej bo zmagu še letos 100% sam mora ustavit se tolk pushat
    • Najboljša ledena kava s pogledom na Trst. 😁  
    • Pa ne sam on... važn, da si nabere okoli sebe fanboyse in pol lahko tud crap prodaja pa se bo kupovalo.   mam pa občutek, da bo Musk končno odvrgel masko, pograbil nagrado in spravil podjetje v tako itgubo, da ga bo mpral prodati kakemu kitajcu. Tako bo tud Tesla kmal kitajska.
    • Sem imel en videjo, pa ga ne najdem. Bom poiskal, brez skrbi. Fant naredi test gume s kepo snega.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.