Skoči na vsebino

Plin na L5 motor


Priporočeno sporočilo

Zdravo! Kot sem ?e v eni temi napisal sem postal lastnik Mazde 6 - na forumu je ?e bila predstavljena od prej?njega lastnika. Kdo ugane katera je? :-)

 

Da se vrnem na temo, dal bom vgradit plinski sistem in me zanima ?e ta motor potrebuje mazanje ventilov ali ne? Nikjer nisem zasledil kako ob?utljivi so tej motorji/ventili..

 

Pa ?e tole, da ne odpiram nove teme, a se ?e da pla?ati ?lanarino za leto 2013?

 

Hvala

 

Lp,B

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bo ?kodovalo, tistih cca 50? se ti lahko krepko povrne.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Bo?koBuha, ?e si ?eli? kaj privar?evati pri vgradnji, pol verjetno ve? kam se obrnit? :D

 

 

Ja ja, mi je ?e gospod pri SiGasu namignu!;-) Sam zanima me a je ?e mo?no pla?at ?lanarino za 2013?? :blush:

 

 

Mazanje ventilov je zajeto vponudbi, samo kolker sem razumu je vakumsko, se pravi da pod obremenitvijo ne deluje... Oz vrjetno ne dovolj.. Zato spra?ujem ali ga potrebuje, ker elektronski, kolker sem vidu po forumuh, je ?e kr dra?ji..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam vakumskega in avto ?e 240.000 km laufa na LPG, mislim da je tako mazanje DOSTI bolj?e kot 0. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, pa je en problem re?en! :cheers:

 

Trenutno me najbol vle?e k Sigasu s AGC Sigas »IN« sistemom. Ima kdo bolj?i predlog?

 

klasi?ni mehanski ali elektronski imata isti Princip vleke (zauganja) olja, razlika je le pri regilaciji oz. doziranju in zanesljivosti :blink:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

klasi?ni mehanski ali elektronski imata isti Princip vleke (zauganja) olja, razlika je le pri regilaciji oz. doziranju in zanesljivosti :blink:

 

NI res elektri?ni iam ?RPALKO.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kva je zdej to...vsi na plinu... :D

 

Samo ti pa Grega ?e enmal cincata. :aaaaa::jezicek:

 

SIGAS je po mojih izku?njah (in vseh s kerimi sem govoril) ZAKON. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo ti pa Grega ?e enmal cincata. :aaaaa::jezicek:

 

SIGAS je po mojih izku?njah (in vseh s kerimi sem govoril) ZAKON. :cheers:

 

Tezko bi reku :) Vsi so bli prjazni mam pa zlo mal stika z njimi :) Vse dela vec kot super :hudicek:

Ok no lahko bi se milimeter bol potrudu Primoz pri vgradnji da bi blo bol estetsko drugac pa tip top :jezicek:

 

 

Pri danasnjih cenah goriva (ja tud dizla) se cudim da ni vecja guzva na plinskih pumpah 3:)

 

Ceprov dons sm vidu glanc novga Merca CLS 55 AMG na vodovodni :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.