Skoči na vsebino

Te?ko speljevanje C35


Priporočeno sporočilo

Quercus, pomiri se. ?e ne bi bil Sveti ve?er ali Velika no? ali kar koli ?e je ve?er pred Bo?i?em, bi te poslal ... ... ... v kraj iz katerega si pri?el (da ne bo kdo rekel, da se nespodobno izra?am). Tako ti pa samo napi?em, da tako nizkega nivoja pa zlepa ne najdem na tem forumu.

 

?e je C35 res najbolj?i, kar jih je, potem to razlagaj na Citroën forumu. Sem pa sam imel kombi (pa ne Citroën), ravno tako starodobnik, pa bi skoraj upal trditi, da ?e bolj?i od tvojega. Lahko je imel 9 sede?ev, lahko je imel rampo in vpetja za 6 invalidskih vozi?kov in zraven poleg voznika ?e dva sede?a za spremljevalki, lahko je imel 13 kubi?nih metrov tovornega prostora, pod stropom zlo?ljiva postelja za dve osebi, lahko pa ne?teto mo?nosti in kombinacij sede?ev, tovora,... Pa ?e vle?no kljuko. Skratka, uporabno vozilo letnik 1978, ki je prevozilo okoli 600000 kilometrov. In tudi urejeno kot starodobnik. In ?e bi se vozili z njim, ?e ga ne bi vandali za?gali pred skoraj ?estimi leti na nekem parkiri??u med Logatcem in Colom medtem, ko smo s prijatelji vandrali po hribih. Tako, da mi je poznan ob?utek, ko se vozi? v starodobniku, mi je poznan ob?utek, ko se vozi? v tako velikem kombiju.

 

Kdo se je vozil v mojem kombiju? Precej bolj poznani od tvojega. Predvsem, kadar smo ?li na "rejli" starodobnikov. Pa tudi za kak?ne "protokolarne" prevoze so ga uporabili, kjer je bilo treba pred mno?ico pokazat nekaj druga?nega. ?e se pripelje? z BMWjem, je to pa? nek dolg ?rn avto, ?e pa s takim starodobnikom, je pa to nekaj ?isto drugega. Pa se s tem nisem nikoli hvalil. Se mi zdi trapasto. Kje vse sem bil s svojim kombijem? Od Tarife in Palos de la Frontera do Londona z okolico, do Prage in do Dubrovnika. In vsega, kar je vmes. Sam, s prijatelji, s prijateljico, pa z drugo prijateljico,.... pa nazadnje z ?eno, ?e preden je bila ?ena. No, kmalu po poroki pa je bil prej omenjeni incident in je kombi ?el na odpad. In nikomur ne razlagam, da mi je "fou?". Niso vsi "ciganske" sorte pa da bi jih veselilo klatenje naokoli. In nikogar ne bom prepri?eval, da mora to poskusiti.

 

In glede te?kega speljevanja tvojega C35: mogo?e ni kriv menjalnik. Mogo?e je prete?ek karakter, pa zato kombi ne more speljat. Poskusi ?e z drugo posadko v vozilu...

 

Bi ti napisal ?e kaj, a je ravno ve?er pred Bo?i?em, ko naj bi vladal mir in spokoj in naj bi se prepevale tiste Bo?i?ne pesmi, zato se bom pri tem ustavil.

 

Pa vesel Bo?i? tudi tebi!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 77
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

http://www.podarimo.si/160200-kombi-c-35

 

:rozico:

 

Kva ti je to?

Tole je bil moj dobri prijatelj, ki se je z mano vozil

Objavljena slika

Kaj je tu sme?no?

Aja?

Kombi je zakon.

Sigurno si Ivecota sposoja?.

 

Fak, kako lahko en bolan ?lovek ma?e dobro ime pokojnega Bibi?a. ?lovek je te?ko do?kal svoj konec v domu starej?ih Medvode.....in vreden vse ?asti ker je ob tem skrbel bolj za zabavo drugih kot zase, tudi moje babice.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.