Skoči na vsebino

Brnenje po uga?anju


Priporočeno sporočilo

Ko avto ugasnem, mi ?e kak?no minuto nekaj brni. je to morda pumpa od webasta? Avto je 2.0CD89kW Diesel....

 

ne pumpa ampak ventilator.... :dudek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to laufa seveda samo ?e avto ugasne? po kratki vo?nji, ko ?e ni orenk ogret.

 

me prav zanima kok takle gizmoti papajo akumulator v zimskih dneh......

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ker ventilator misli? to? webasto ma svojega?

 

Yep za zracenje. Slisi se pred vklopom in po izklopu. Pline in ostalo je treba ven spravt iz komore

 

Kar se tice porabe stroma mislim da je alternator in akomulatoe bolj obremenjen ce vzges mrzel motor brez webasta.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Yep za zracenje. Slisi se pred vklopom in po izklopu. Pline in ostalo je treba ven spravt iz komore

 

Kar se tice porabe stroma mislim da je alternator in akomulatoe bolj obremenjen ce vzges mrzel motor brez webasta.

 

potem pa je mo?no da je meni ta ventilator crknil, ker je vse tiho vonj po skurjeni nafti pa je...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

potem pa je mo?no da je meni ta ventilator crknil, ker je vse tiho vonj po skurjeni nafti pa je...

 

sli?i? ga le, ?e zalavfa? avto (mrzel), ko je zunaj 5C ali manj, lavfa? 5 minut, potem pa ugasne?. ?e se predolgo pelje? se bo webasto med vo?njo ugasnil ko voda dose?e 70C

 

Ne verjamem da zato smrdi.....

 

Pri vklopu ga pa sli?i? zgolj ?e ima? na daljinca - ob motorju ga ne bo?.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.