Skoči na vsebino

Servisiranje Mazde po poteku garancije. Poobla??eni servis ali ne


mika

Priporočeno sporočilo

Kaj pa pomeni "tavelik servis na 120.000 km"? Jaz jih imam trenutno 105.000 in 120.000 bo verjetno prav kmalu ...

 

 

Veliki servis je recimo pri dizelski Mazdi 6 na vsakih 120.000 km ... oz. vsakih 6 let, ce delas manj kot 20.000 km letno (priporoceno je delati servise na vsakih 20.000 km ali vsakih 12 mesecev - kar prej pride) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 73
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Kaj pa pomeni "tavelik servis na 120.000 km"? Jaz jih imam trenutno 105.000 in 120.000 bo verjetno prav kmalu ...

 

Velik servis pomeni, da bos poleg normalnega servisa "olje filtri", moralbzamenkati se zobati in mikro jermen in natezalce jermena. Zato pride ta servis tako drag.

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, ali mi je moderator pobrisal vpra?anje ,ali pa sem ga pozabil objaviti.

 

Torej - zanima me, kateri servis se priporo?a za Mazdo nekje med Ljubljano in Bledom? Stara je tolk, da morda ne rabim ve? voziti na uradni servis ... bi pa rad tudi kakovostno servisiranje. ?e prav razumem, je g. Pelko pravi naslov, pri Medvodah?

 

LP & TNX!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ne misli? ve? obiskati uradnega, potem je res Avto Pelko pametna izbira, pa ?e na tvoji relaciji se nahaja. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Upam, da takale cena velikega servisa ostane nekaj cas :) ... Drugo leto me caka ta strosek ...

 

Pobrano iz uradnega FB profila Mazde:

Objavljena slika

 

EDIT:

Sem nasel tudi info na njihovi spletni strani >> http://www.mazda.si/owning_mazda/ohrani-in...rvis-120000-km/

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam, da takale cena velikega servisa ostane nekaj cas :) ... Drugo leto me caka ta strosek ...

 

Pobrano iz uradnega FB profila Mazde:

Objavljena slika

 

EDIT:

Sem nasel tudi info na njihovi spletni strani >> http://www.mazda.si/owning_mazda/ohrani-in...rvis-120000-km/

 

?e te ?aka drugo leto pa ?e ga misli? vozit ?e par let, potem ne ?akaj :cheers:;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e te ?aka drugo leto pa ?e ga misli? vozit ?e par let, potem ne ?akaj :cheers:;)

 

vpra?anje ?e lahko 'presko?i?' :unsure:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e te ?aka drugo leto pa ?e ga misli? vozit ?e par let, potem ne ?akaj :cheers:;)

 

 

Drugo leto jeseni je planirana menjava... in napisali so na FBju, da bo ta ponudba veljala takrat se :)

 

Objavljena slika

 

Ne zdi se mi fer, da bi ga prodajal brez narejenih rednih servisov ... Upam samo, da bo sla naprej v dobre roke :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Drugo leto jeseni je planirana menjava... in napisali so na FBju, da bo ta ponudba veljala takrat se :)

 

Ne zdi se mi fer, da bi ga prodajal brez narejenih rednih servisov ... Upam samo, da bo sla naprej v dobre roke :)

 

nova 6ka?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vpra?anje ?e lahko 'presko?i?' :unsure:

 

 

Sem imel ravno letos julija servis na 100.000 ...

 

nova 6ka?

 

Zaenkrat je bolj v igri CX-5 :) Lahko pa se se spremeni mnenje... najprej je treba novo sestko videti "v zivo"

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam, da takale cena velikega servisa ostane nekaj cas :) ... Drugo leto me caka ta strosek ...

 

Pobrano iz uradnega FB profila Mazde:

Objavljena slika

 

EDIT:

Sem nasel tudi info na njihovi spletni strani >> http://www.mazda.si/owning_mazda/ohrani-in...rvis-120000-km/

 

Danes so mi naredili ta famozni veliki servis + menjal pakne .

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes so mi naredili ta famozni veliki servis + menjal pakne .

 

In? Je bila taka cena?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cena samega servisa vrjetn se nizja kot jo oglasujejo..

 

 

To naj bi bilo komplet veliki servis... torej servisno delo + material (originalni Mazdini rezervni deli) :) ... in ne samo delo, ce si na to namigoval ...

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To naj bi bilo komplet veliki servis... torej servisno delo + material (originalni Mazdini rezervni deli) :) ... in ne samo delo, ce si na to namigoval ...

 

Objavljena slika

 

nisem na to namigoval ampak na ceno kompletnega servisa.. no se boss ze sam javu..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

No stvar je taka avto sem kupil v avto miklavz v mb in je mel 137000 km...ceprav so trdili da ima opravljen veliki servis mi je stvar smrdela ze od starta,Ker smotane prodajalce prodajalce preberes brzinski....avtomobil sem kupil kljub temu da sem sumil da veliki servis Ni opravljen nakar so se moji sumi iskazali za resnicne...no kakorkoli zanima me priblizna cena velikega servisa,pa ne pri pooblascenem serviserju Ker njihova cena mi je ze znana.....avto ima sedan 141 ooo km tako da ze rahlo zamujam :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pir pooblascenem servisu je menda cena 740? >> http://www.mazda.si/owning_mazda/ohrani-in...rvis-120000-km/

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

Danes sem klical Pelkota za veliki servis. 540?. Komplet. Na AC Cosmosu so mi objubili menjavo zobatega jermenA ZA 760?. Pelko pravi da od zraven zobetega jermena menja ?e neko dodatno zadevo ki je pri poobla??enem servisu pa? ne. Mislim da gre za vodno pumpo??? Ko sem lansko leto vohljal na Intercassu so mi zabili ceno za 1500?. Ne hvala. Glede prerjavenja pa garancija velja samo ?e gre za ?isto prerjavenje brez po?kodbe. Tako da ...? Jest mojo mazdo6 peljem na dve leti na poliranje in za??ito z voskom pa je.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.