Skoči na vsebino

Stranska ogledala M6 2012 (M6 II FL)


jures

Priporočeno sporočilo

Se ?e komu na 'predzadnji' 6ki ali celo prej?nji tako nenormalno meglijo stranska ogledala (tudi, ?e ima? gretje).

 

V tem avtu so stekla globoko v plasti?nem okvirju, in o?itno ne pride do njih turbolenten zrak, med potjo te dni ne vidim v njih ni?, aba res ni?, kaj ?ele rikverc.

Gretje za trenutek naredi vidno polje potem pa tudi to odpove.....je zelo anoying, ker na primer na avtocesti ali celo celov?ki skorajda na pamet prehitevam, najraje bi kar prevrtal eno ventilacijsko luknjo skozi.....

 

?e kdo to opazil? Ta stara 6ka ni imela tega problema.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pr men je pa ?ist OK, razen kaka kapljica gor obstoji. Imam pa namazane ?pegle z RainX-om. :rulam:

 

Sem imel pa isti problem, kot ga navajate, s slu?benim Passatom, kjer se ?egli nenormalno rosijo in ma?ejo, da ne vidi? ni? nazaj.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pr men je pa ?ist OK, razen kaka kapljica gor obstoji. Imam pa namazane ?pegle z RainX-om. :rulam:

 

Sem imel pa isti problem, kot ga navajate, s slu?benim Passatom, kjer se ?egli nenormalno rosijo in ma?ejo, da ne vidi? ni? nazaj.

 

Nama?i jih z RainX-om! :D

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jures probi enkrat jih tko temeljito prat, s stelexom pa to..da se bo res sajnal, in probi kako bo pol

 

bom

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Probal sem s stelexom in tudi razred?ilom, a problem izgine in se pojavi po nekaj km v takem vremenu....

Ko sem gruntal, zakaj se pa poprej niso mi je na pamet padla truga na strhi in morebiten turbolenten zrak...ampak to je long shot...

 

To je prva stvar, ki jo resno zamerim temu avtu, danes sem zopet 2x popolnoma na slepo parkiral, vsak je gledal ?ez svojo ?ipo in se drl...

 

No pa tudi leta 2012 bi lahko v avto dali tako kot ima ?e vsak low end avto indikator za odprta vrata, ki dejansko prikazuje katera vrata so odprta, oz prtlja?nik, zjutraj se moram vedno odpet, iti ven, preverit vsa vrata in prtlja?nik, da najdem prava....tako so dali pa samo eno lu?ko, ej odprta so vrata, kera pa je a je to sistem.

 

Za familijo so falili: indikator zadnji varnostnih, indikator za odprta vrata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lenoba :)

 

sej tud, ce ves kera vrata so, moras it ven pa jih zapret pa to...ne vidim kako je drugace

 

To je ista zgodba kot z indikatorjem tlaka v gumah. Va?no je, da ti sporo?i, da je v eni gumi tlak prenizek, itak mora? it na pumpo pa preverit vse gume, ?e pa je ?e tolk nizek, da je kriti?no bo? pa tud s prostim o?esom videl katera je prazna.

 

 

 

Druga?e pa Jures sprobaj ?e rainX... sam nimam te?av z zaro?enimi ogledali pa je avto tudi skos zunaj pod milim nebom.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lenoba :)

 

sej tud, ce ves kera vrata so, moras it ven pa jih zapret pa to...ne vidim kako je drugace

 

Pocak na froce....ko reces ena vrata mamo odprta....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jst na Miriaiki tega problema zaenkrat ?e nimam. Pa n? posebej ne pazim na ?i??enje ?peglov. A ti dela gretje? Daj po?ekiraj to.

 

Je pa to fail teli indikatorji, ponavad ?e skor pr vsakemu ka?e, katera vrata so. Peugeot 607,02l je kazu pritisk v posamezni gumi posebej, tko da mi je mal ?udn, kolk uporabn je to, ?e ka?e sam na splo?no.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jst na Miriaiki tega problema zaenkrat ?e nimam. Pa n? posebej ne pazim na ?i??enje ?peglov. A ti dela gretje? Daj po?ekiraj to.

 

Je pa to fail teli indikatorji, ponavad ?e skor pr vsakemu ka?e, katera vrata so. Peugeot 607,02l je kazu pritisk v posamezni gumi posebej, tko da mi je mal ?udn, kolk uporabn je to, ?e ka?e sam na splo?no.

 

gretje dela, ker odmegli pol se pa spet zamegli, ampak ?e v osnovi se ne bi smelo.

Bomo videli ko bom brez truge, lahko res da z obeh strani zavrtin?i zrak

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni re?eno da bo bol? sam probaj z ?istilom za steklo ki ma alko not...men je pomagal :)

 

pa saj sem napisal da sem probal vse, tud razred?ilo....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.