Skoči na vsebino

Nakup 6ke 2.0i


Strela

Priporočeno sporočilo

Tako,

verjetno mi uspe izpeljati nakup 6ke in siecer gre za tale avtek:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6919133&show=1

zakaj benzin?

Zato k se mi ne da ve? tuhtati kaj mi bo spet pri dizlu crknilo in koliko me je skozi vsa ta leta to vse stalo pa tudi ?e mi 3 litre ve? ?ere kot dizel!

Me pa zanima kako so kaj te 2.0i ma?ine?

Verjetno velja to da ?e je lepo vo?en in servisiran ni kaj biti.

Sem se tudi pri lastniku pozanimal in ja menim da gre za ok vzdr?evan in vo?en avto.

lp.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 52
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

JAz sem nekaj podobnega zamanj ?akal 1 leto.

Sem moral potem kar po dizla...

 

Pomoje se da tu se kaj narediti glede cene. Pa itak se vsi bojijo visoke porabe pa to tako da lahko na to karto pomoje kaj iztr?im. Dizlov pa no?em nikoli ve? imeti pa tudi ?e imajo porabo 2 litra!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje se da tu se kaj narediti glede cene. Pa itak se vsi bojijo visoke porabe pa to tako da lahko na to karto pomoje kaj iztr?im. Dizlov pa no?em nikoli ve? imeti pa tudi ?e imajo porabo 2 litra!

 

js sm tut pomoje prvi? in zadnji? u lajfu diesla kupu ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js sm tut pomoje prvi? in zadnji? u lajfu diesla kupu ;)

 

kaj pa tebe mu?? Saj ti dela....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tiho boss :P,fuj fuj diesel fuj :)

 

Kar se cene ti?e probaj se ?e spogajat ;) je pa po slikah videti ohranjena in verjetno so km-ji reslni glede na to da je bencinar :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj pa tebe mu?? Saj ti dela....

 

sej dela, sam u?asih se mi ga kr ?koda zdi, ko delam relacijje 2km pa se avto ugasne, pa spet 2km, pa se spet ugasne..., pa? to za dizla?a ni fajn :blush:

 

pusti jih, naj u?ivajo - tole je zdele pa? trend, da se pljuva ?ez neki pa sploh ne vejo zakaj.

 

ni res!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej dela, sam u?asih se mi ga kr ?koda zdi, ko delam relacijje 2km pa se avto ugasne, pa spet 2km, pa se spet ugasne..., pa? to za dizla?a ni fajn :blush:

ni res!

 

kaj ni res ... pa? ga uporablja? za tisto ?emur ni namenjen - kratke vo?nje.... ampak to ni avto kriv niti motor v njem. :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj ni res ... pa? ga uporablja? za tisto ?emur ni namenjen - kratke vo?nje.... ampak to ni avto kriv niti motor v njem. :blush:

 

jah sej nism n? reku, da je kej z avtom narobe...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jah sej nism n? reku, da je kej z avtom narobe...

 

No,ne se kregat. Jaz se precej vozim in sicer 100km dnevno. Sem pa se simpl naveli?al te scene okol dizlov pa nekih te?avic ki se za?no tam pri +200tkm. Rad bi imel prostorn, zanesnljiv, avto ki ga bom zvozil dokler ne bo razpadel avto ali jaz. Tukaj mislim da bi s to 6ko znal uresni?iti ta na?rt. Cena pa bomo ?e videli. Ni mi pa te?ko ali ne smislno dati kak ? ve? za res dober rabljen avto. Tako. lp.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,ne se kregat. Jaz se precej vozim in sicer 100km dnevno. Sem pa se simpl naveli?al te scene okol dizlov pa nekih te?avic ki se za?no tam pri +200tkm. Rad bi imel prostorn, zanesnljiv, avto ki ga bom zvozil dokler ne bo razpadel avto ali jaz. Tukaj mislim da bi s to 6ko znal uresni?iti ta na?rt. Cena pa bomo ?e videli. Ni mi pa te?ko ali ne smislno dati kak ? ve? za res dober rabljen avto. Tako. lp.

 

Alora kaj ?tudira? - vzemi ga.

 

 

nimam DPF :jezicek:

 

Vseeno - od tanka do zadnjega izpu?nega rora. :D

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alora kaj ?tudira? - vzemi ga.

Vseeno - od tanka do zadnjega izpu?nega rora. :D

 

schruda,

jah namen je ?e tak. V torek grem pogledati zadevo pa mojega wagna probati prodati isto?asno oz vsaj do konca tega meseca ker mi je lastnik 6ke reko da ?aka na nov voz ki bi naj konec meseca bi v salonu. ?e pa bi bil carless + ? v ?epu bi jo ?e danes slikal in predstavil na forumu.

lp.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alora kaj ?tudira? - vzemi ga.

Vseeno - od tanka do zadnjega izpu?nega rora. :D

 

druga? pa n? bat, 1x mese?no kazalc ziher dose?e 200km/h :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

druga? pa n? bat, 1x mese?no kazalc ziher dose?e 200km/h :D

 

Amater :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.