Skoči na vsebino

Stevci 128tic :)


WeeD

Priporočeno sporočilo

Ej KAALman kaj se se spilas kaj :D ... z stevci :) Me nekaj zanima. Ce si stvar poskeniras pa fotosopas se ni blem. Kak je kaj pol s tem ko je treba sprintat. Na navadn papir al pa karton ravno ni vreji ne ? treba met neki stuff ko bo to presvetlilo. Pol je najbol easy it v repro studio naret filme pa pol enmu zanest v tiskarno da zalaufa masino pa natisne ? :) Nevem ne. Kak ste vi kaj to naredli da je blo vreji al niste nic naredli ? :)

 

peace

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ehm... sem probal s papirjem, pa se je ob vlagi deformiral, in mi blokiral ?tevce... zaenkrat nimam volje ve? karkoli razdirat, osvetlitev sem spremenil na rde?o, obrobe so tudi rde?e , in tak bo tudi ostalo, decentno :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

ja, ja grafoskope ja..

 

Misli? da bi ob vlagi ?la barva dol? :ne vem:

 

 

Tale ideja s folijo je mamliva sam pa nastane problem k na prozorno folijo ne mor? sprintat bele podlage,?e ho?e? bele ?tevce,pa te?ko bo? 100% prekriv ?rno barvo,tud ?e z drugo barvo sprinta?(preverjeno)

 

No mogo?e si pa pol s ka?no samolepilno folijo pomaga?! :bravo:

Ka pravte (razn to da je zamudno)

 

LP

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da prepre?i? briasanje barve iz raznih folij je zadosti, da se ?pricne gor lak v spreju. Jaz se tega postopka poslu?ujem pri izdelavi ?lanskih izkaznic, kjer prve strani printam na foto papir. Na zadnji strani foto papirja pa je tak?en material, da se vsaka barva razma?e, ?e potegne? s prstom. No tam vzamem lak in lepo zadnjo stran po?pricam. Ko se zadeva posu?i je OK. Ljudje tiste ?lanske valajo po ?epih in tudi po treh, ?tirih letih so take kot nove.

 

Te avto spreje in lake lahko uporabte tudi, ?e ?elite narest belo podlago samo tam je treba bit previden, da bo dovolj prosojen.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Sicer pa sem ?e od nekdaj hotu met jeba*ke ?tevce (bela podlaga), pa ni noben majstr pr volji to men nardit, pa baje da se skor zmeri odlom kazal?k za temp. pa benz-meter!

 

Bi pa mev rde?o osvetlitev ?tevcev (ne pa to ?udno japonsko original zeleno) <_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer pa sem ?e od nekdaj hotu met jeba*ke ?tevce (bela podlaga), pa ni noben majstr pr volji to men nardit, pa baje da se skor zmeri odlom kazal?k za temp. pa benz-meter!

 

Bi pa mev rde?o osvetlitev ?tevcev (ne pa to ?udno japonsko original zeleno) <_<

 

Sem ?e dva ?tevca podru in nisem nikjer ni? zlomu, za rde?o osvetlitev pa samo kondom?ke na ?arnicah zamenja?, poglej kako je Kaalman to naredu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 11 mesecev kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

glede teh kondom?kov...

par tednov nazaj sem se odlo?u da bi tut jest to zeleno osvetlitev zamenju z modro...

in sem malo povpra?eval po trgovinah - a-net nima, mony nima, car-hifi nima, nba nima (?tacunce v mojem okoli?u), in pol sem ?el ?e mal v lj klicat - tista ?tacuna ko je z nekimi styling stvarmi v btc hali a tudi nima, a3m tudi nima, conrad tudi ne.. <_< (nimajo ne modrih ?arnic, niti kondomov)

pol sem pa pomislu ?e mi dal koj tiste ?arnice not ko majo led diode, to se da dobit - ampak sem nekje zasledu da naj bi mele premajhen kot svetilnosti in potem ne bi blo enakomerno osvetljen ?tevc...

 

tak ?e se kdo s temi zadevami ?e kej ukvarja, bi prosu za kak?en nasvet ke bi lahko ?e to isku, magari kar modre kondome, ali pa ?e so kak?ne dobre ledice da bi blo enakomerno razsvetljen ?

 

bom pa ?e probu k le?niku klicat da vidm situacijo

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst sm pr ponyju razderu ?tevc in sm ugotov da ma ubistvu za osvetlitev 4 pozicijske in eno mjhno ?arnico. Hotu sm dat ledice sam s tistimi v snopu ne pride lepo ven ker ma? pol pike na ?tevcu zato sm se odlo?u da dam razpr?ene ledice not (prizma sistem al neki tazga) in sm lepo zamenju "pozicijske" pa ?e uno tamalo (to naj bi bla taprava ?arnica za osvetlitev armature) in je zlo lepo svetl, n? pikast al pa karkol. So me pa pr?le 4 ledice 2K + 1,8K dve tamali ?arnici za osvetlitev ?tevca in sem imel eno ?e lepo v rezervi ?e una crkne. Sm pa tko naredu na Ponyju in na Lantri in je zlo lepo za vidt. Ka?ne ?arnce ma pa mazda pa ne vem. Ledice sm pa kupu v A3M-u.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ne drugega si nabavite plazemske ?tevce, na ebayu se jih da dobit in ni nobenih problemov z to?kasto svetlobo LED diod.

 

Nisde si mi pa dal eno idejo ki jo bom v bli?ni prihodnosti preizkusil :D

 

No k bo ideja izpeljana glej da mi poka?e? plod moje ideje! :hohoho::bravo:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nisde: jah zarnice so obi?ne - take kot pozicijske, samo ?e se ne motim so 1,2wattne pa lepo majo en zelen kondom?ek ?ez..

?e sm te prov razumu pol te tvoje ledice niso na vrhu splo??ene ampak so ?pi?aste (prizma), ker sem jest tut ?e ene nabavlu za pozicijske pa so mi mal ?udne...prodajalc je reku da so bele, ampak ko pogledam avto pono? pa vle?ejo na svetlo modro barvo...kupu sm jh pa v hali a

 

marko: ja sam uni plazma ?tevci so pa kar precej dragi ane, pod 50eur jih ni <_< pa ?e se ne motm jh za moj avtek sploh ni, za mx-3 sem jih pa najdu ja..

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.