Skoči na vsebino

Airbag lucka lightshow


Priporočeno sporočilo

No, zadnje case mi zacne svetit lucka za airbag (utripa)..potem ugasnem motor pa spet prizgem in ni vec tega...pol cez nekaj casa spet...

Se dober da je garancija...jutri grem na servis. Bom sporocal kaj je. (najbrz kak glupi senzor)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, sel je senzor pri sovoznikovem airbagu...

Racunalnik je sporocil "napaka pri sovoznikovem airbagu"

V petek dobim novega :)

 

Moram se enkrat pohvalit Gamo (se posebej g. Majesa) ki se je ukvarjal z mano...pa se nov software mi je nalozil gor :bravo: (nekako bolj miren je avto zdaj)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
  • 4 meseci kasneje...

Ker je to senzor oz. kaj je to in kje se nahaja!!! ?zmeden?

 

LP

 

pri mazdi 6: to je senzor za airbag od sovoznice, nahaja se pa pod njeno ritjo :)

(ce ta senzor ne dela, kar se kaze s lucko na armaturi in na sredinski konzoli, nikoli ne ves ce se bo airbag sprozil ali pa ne - kar sovoznici ne privoscim :ljubezen: )

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hihihi kaj to pomeni da ?e bi mel mene zdraven bi kar pustil da me napihne..... JAAAOOO!!!! <_<

 

Neeee, mislim, da se bi zgodilo, da te NE napihne, ko bi bilo to potrebno-hehehe :hohoho:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj... labi kaj takrat ko si me peljal na "joy ride" je ?e gorela lu?ka???

 

Labi je divjak.....vozi 200 po obvoznici in se dela da je Jure Ko?ir... beri zigizagi po cesti, pol gre na rondo Toma?evo in ga u?ge 130 skozi.... Mislm da sem takat spremenil use barve...... :hohoho:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj... labi kaj takrat ko si me peljal na "joy ride" je ?e gorela lu?ka???

 

Labi je divjak.....vozi 200 po obvoznici in se dela da je Jure Ko?ir... beri zigizagi po cesti, pol gre na rondo Toma?evo in ga u?ge 130 skozi.... Mislm da sem takat spremenil use barve...... :hohoho:

 

ni gorela :)

pa to kar si navedel ni res, ker mam diesel....diesel, kot vemo, je pocasno prevozno sredstvo z majhno porabo

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni gorela :)

diesel, kot vemo, je pocasno prevozno sredstvo z majhno porabo

 

To pa ?isto odvisno kdo ga vozi! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

....diesel, kot vemo, je pocasno prevozno sredstvo z majhno porabo

 

Pa ja no - zopet bom prisiljen uporabit slikico L.... hkhmmm - ene armaturke - Laby sorry - moral sem - hehehe :rozico:

Ma? v dobrem ena lepinja (al pa tortic), kaj ?e?..... :rispekt:

post-198-1138129866_thumb.jpg

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tomi krsis avtorske pravice z objavo te slike :) (za kazen zahtevam torto v MB)

 

zdaj pa druga stvar: ce ma kdo probleme z zapiranjem vrat pri tem mrazu priporocam gummi pflege spray od sonax-a...pomaga.

(zgodi se to, da gumice okol okvirjev vrat ratajo cist trde in pol zelo tezko zapiras vrata)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tomi krsis avtorske pravice z objavo te slike :) (za kazen zahtevam torto v MB)

 

zdaj pa druga stvar: ce ma kdo probleme z zapiranjem vrat pri tem mrazu priporocam gummi pflege spray od sonax-a...pomaga.

(zgodi se to, da gumice okol okvirjev vrat ratajo cist trde in pol zelo tezko zapiras vrata)

 

 

Lepo da si povedal da je super, imam ga ?e dva tedna doma pa se ?e ni uporabil. poleti bo prav prisel :P

:unsure:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pri mazdi 6: to je senzor za airbag od sovoznice, nahaja se pa pod njeno ritjo :)

(ce ta senzor ne dela, kar se kaze s lucko na armaturi in na sredinski konzoli, nikoli ne ves ce se bo airbag sprozil ali pa ne - kar sovoznici ne privoscim :ljubezen: )

 

Ta senzor bi pa blo dober naredit na stikalo!!! Pa da enkrat dela drugi? pa? ne dela :o

 

Sem pa sli?al od kolega, da je to senzor, da ?e kdo sedi na sede?u se airbag spro?i druga?e se ne. Uni?la pa mu ga je njegova kokr pravi? LabiGT sovoznica, ko sovoznica ho?e po?timat kaj na zadnji strani avta se odpne potem pa s koleni stopi na sede? in ga z preve? to?kovnim pritiskom strga. Kokr sem razumel kolega je to mre?a iz ?i?k pod sede?em katera se pretrga. Kako ima to 6-ka narejen ne vem.

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Halo mazda?i

 

 

Tudi meni je dvakrat ?e posvetila lu?ka v armaturi za air-bag, vendar v razmiku cca. 3 mesece.

Po prvem light-show se je lu?ka takoj nehala utripati, ko sem ugasnil in ponovno zalaufal motor. Za tem je bil avto na rednem servisu 60.000 in pri testiranju niso ni? ugotovili. V?eraj sem bil spet v discu-light show(beri lu?ka zagorela) in po ponovnem zagonu zopet ugasnila.

 

Zanima me ali je bilo pri tebi bolj pogosto pri?iganje lu?i. kako pogosto ? Koliko ?asa je trajalo od takrat ko ti je prvi? zasvetila in do servisa ? Ne vem ali se s?asoma samo ra?unalniku utrga ali pa je res kaj s senzorjem.

Garancija pa se izte?e jeseni, tako da moram stvar po?timat

 

 

Pa pa

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.