Skoči na vsebino

Airbag lucka lightshow


Priporočeno sporočilo

Halo mazda?i

Tudi meni je dvakrat ?e posvetila lu?ka v armaturi za air-bag, vendar v razmiku cca. 3 mesece.

Po prvem light-show se je lu?ka takoj nehala utripati, ko sem ugasnil in ponovno zalaufal motor. Za tem je bil avto na rednem servisu 60.000 in pri testiranju niso ni? ugotovili. V?eraj sem bil spet v discu-light show(beri lu?ka zagorela) in po ponovnem zagonu zopet ugasnila.

 

Zanima me ali je bilo pri tebi bolj pogosto pri?iganje lu?i. kako pogosto ? Koliko ?asa je trajalo od takrat ko ti je prvi? zasvetila in do servisa ? Ne vem ali se s?asoma samo ra?unalniku utrga ali pa je res kaj s senzorjem.

Garancija pa se izte?e jeseni, tako da moram stvar po?timat

Pa pa

 

men je zacela svetit, pa sem naredil isto kot ti (ugasnil pa ponovno) in se je lucka ugasnila...ampak cez cca. 1 teden sje stalno gorela in sploh se ni vec ugasnila. Ali pa se je ugasnila ampak takoj zatem spet prizgala...

sem sel na servis se narocil so mi zamenjali senzor.

Od takrat se mi je prizgala se enkrat, ampak sem ugasnil motor in potem se ni vec prizgala...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men je zacela svetit, pa sem naredil isto kot ti (ugasnil pa ponovno) in se je lucka ugasnila...ampak cez cca. 1 teden sje stalno gorela in sploh se ni vec ugasnila. Ali pa se je ugasnila ampak takoj zatem spet prizgala...

sem sel na servis se narocil so mi zamenjali senzor.

Od takrat se mi je prizgala se enkrat, ampak sem ugasnil motor in potem se ni vec prizgala...

 

thanks for info

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

Danes se je tudi meni enkrat med vo?njo pri?gala lu?ka od airbaga in nato po petih,desetih sekundah ugasnila. :whatever: Tako,da nisem uspel niti dobro preklet,?e je ugasnilo vse skupaj.Upam,da ni tudi meni ?el kak senzor?? ?zmeden? Labi?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam, da ne...

Pri meni je tko zgledalo: se je prizgala lucka in utripala (tista oranzna na konzoli kot tudi rdeca) potem sem ugasnil avto pa spet prizgal pa se je ugasnila...

Cez en cas spet isto in tko naprej..in potem sem sel na servis in so zamenjali senzor (pa pol sedeza razdrli) v garanciji...

Potem se je prizgala se enkrat in to je blo tudi zadnjic :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam, da ne...

Pri meni je tko zgledalo: se je prizgala lucka in utripala (tista oranzna na konzoli kot tudi rdeca) potem sem ugasnil avto pa spet prizgal pa se je ugasnila...

Cez en cas spet isto in tko naprej..in potem sem sel na servis in so zamenjali senzor (pa pol sedeza razdrli) v garanciji...

Potem se je prizgala se enkrat in to je blo tudi zadnjic :)

 

Meni pa ni ni? utripala,samo svetila je kot ena mona(isto kot na za?etku,ko da? kontakt in se pozneje ugasne).

Kak?ne barve je bila? :ne vem: Mislim da rde?e... :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

post-1172-1203486435_thumb.jpgMalo off:Kaj tole je pa ?lo po klancu navzdol ?zmeden? ?Ker jaz sem ga zadnji? tud malo prepucal pa tam do 210km/h gre brez problema potem pa je tja do 220km/h rabil kar nekaj ?asa in sem raje spustil gas,ker se mi zdi da je motor imel polno kapo in mislim da do 230km/h nebi prilezel :P .Kako zdaj je avto ?ipan ali :D?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za?ne svetit oran?na lu?ka za sovoznikov airbag, nato za?ne utripat rde?a lu?ka za airbag (4 X po?asno nato 7 X hitro), pomeni, da je zani? senzor na sovoznikovem sede?u (v autodata koda 47). V kolikor se napaka ne odpravi, se pri morebitnem trku zgodi, da se ne aktivira noben airbag. Cena senzorja= 438? (Selmar). To so moje izku?nje pri Premacy, senzorja ?e nisem menjal, ker i??em najcenej?o varianto. :angry:

 

LP, mm

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za?ne svetit oran?na lu?ka za sovoznikov airbag, nato za?ne utripat rde?a lu?ka za airbag (4 X po?asno nato 7 X hitro), pomeni, da je zani? senzor na sovoznikovem sede?u (v autodata koda 47). V kolikor se napaka ne odpravi, se pri morebitnem trku zgodi, da se ne aktivira noben airbag. Cena senzorja= 438? (Selmar). To so moje izku?nje pri Premacy, senzorja ?e nisem menjal, ker i??em najcenej?o varianto. :angry:

 

LP, mm

 

Meni ni ni? utripalo,samo enih 10 sekund se je pri?gala rde?a za airbag(kako ve?,za katerega se je pri?gala?)

No,po tistem se ni ve? javila.Upam,da je imela samo vremenske motnje. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni ni ni? utripalo,samo enih 10 sekund se je pri?gala rde?a za airbag(kako ve?,za katerega se je pri?gala?)

No,po tistem se ni ve? javila.Upam,da je imela samo vremenske motnje. :P

 

Ima? dva indikatorja za airbage na armaturki. V levem kotu, ko pri?ge? avto, se zasveti oran?na lu?ka za sovoznikov airbag (tako je pri Premacy, verjetno tudi pri ostalih Mazdah). Po nekaj sekundah ugasne, ?e je vse O.K.. V desnem kotu spodaj pa zasveti rde?ka lu?ka, ki nadzoruje delovanje vseh airbagov. Prav tako po nekaj sekundah ugasne po v?igu avta, ?e je vse O.K. ?e je kaj z airbagi narobe, pa? lu?ki svetita. Oran?na za sovoznikov airbag neprekinjeno, rde?a za vse airbage pa v intervalih utripa. Tudi meni na trenutke oran?na lu?ka za sovoznikov airbag med vo?njo ugasne (ko povozim kak?no luknjo na cesti, kot da se nek stik ali kaj vzpostavi/prekine), pa ?ez nekaj ?asa ponovno pri?ge. Pa?, defekten je senzor za sovoznikov airbag. To je to.

 

LP, mm

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.