Skoči na vsebino

Odpiranje prtlja?nih vrat M6 (letnik 11/2008)


Priporočeno sporočilo

Pri M6 (letnik 11/2008) opa?am, da se mi zadnja (peta vrata), ki se elektronsko zatesnijo, odprejo ?ele pri 3-4 pritisku na gumb (?rn na zadnjih vratih). Prav tako sem opazil, da so se zadnja (peta) vrata 2x samodejno odprla - na sre?o v lastni gara?i, kljub temu, da sem avto predhodno zaklenil. Avto je ?e v podalj?ani garanciji, ki mi izte?e letos novembra.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri M6 (letnik 11/2008) opa?am, da se mi zadnja (peta vrata), ki se elektronsko zatesnijo, odprejo ?ele pri 3-4 pritisku na gumb (?rn na zadnjih vratih). Prav tako sem opazil, da so se zadnja (peta) vrata 2x samodejno odprla - na sre?o v lastni gara?i, kljub temu, da sem avto predhodno zaklenil. Avto je ?e v podalj?ani garanciji, ki mi izte?e letos novembra.

 

Pejd na servis da ti zamenjajo tipko z lucjo vred. Meni je tudi tako delala dokler ni en dan cist crknala.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pejd na servis da ti zamenjajo tipko z lucjo vred. Meni je tudi tako delala dokler ni en dan cist crknala.

 

Tudi pri moji mazdi je bil enak problem - gumb je imel rahlo poro (guma je bila pretrgana) in vlaga vstopala v stikalo in povzro?ila enake te?ave kot pri tebi.

Zamenjano na servisu in sedaj ni ve? problema.

Pozdrav

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Isti problem, isti simptomi. Zadeva re?ena pred cca dobrim mesecem. Ra?unaj z delom vred cca 100?, ?e pa je v garanciji pa je itak menjava brezpla?na.

 

Kot ka?e ?aka menjava gumba ?isto vsakega od nas, ki ima 5-vratni model. Gumb o?itno pada v stik, tako da za?asno, do menjave,re?uj po naslednjem postopku, ?e se bo nenadzorovano odpiral. Avto zakleni in nato zapri prtlja?nik, ?e pa ho?e? odpeljat pa najprej pri?gi motor, avto mora imeti spro??eno ro?no zavoro (pozor ne delaj tega na klancu) nato zapri prtlja?nik in ne uporabljaj ro?ne zavore med vo?njo oziroma stanjem pred semaforji.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Kot ka?e ?aka menjava gumba ?isto vsakega od nas, ki ima 5-vratni model.

 

 

Meni se je pri karavanu tudi guma strgala... ampak se pod garancijo in so zamenjali celo stikalo ... Nisem imel pa problemov z odpiranjem...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hecno eni napisete, da niste meli nobenih problemov z mazdamo pol se izkaze da je blo kar nekaj nenapovedanih popravil...go figure :ninja:

 

ze takoj, ko sem to bedarijo videl sem vedel, da je zanic (ce ze delajo gumb, naj naredijo tako da pritisnes gumb in se vrata avtomatsko odpirajo...ne pa pritisnes gumb in pol moras rocno odpret vrata...kr neki, cesko do konca)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hecno eni napisete, da niste meli nobenih problemov z mazdamo pol se izkaze da je blo kar nekaj nenapovedanih popravil...go figure :ninja:

 

To so malenkosti, na katere hitro pozabis... ;) Taksne in drugacne zadeve so prisotne pri vec ali manj vseh znamkah...

 

 

ze takoj, ko sem to bedarijo videl sem vedel, da je zanic (ce ze delajo gumb, naj naredijo tako da pritisnes gumb in se vrata avtomatsko odpirajo...ne pa pritisnes gumb in pol moras rocno odpret vrata...kr neki, cesko do konca)

 

Podobno je bilo tudi moje razmisljanje, ko sem to prvic videl ... Ima edino to prednost, da se medtem, ko je motor prizgan, ne da odpreti prtljaznih vrat... mozno da je zaradi takih barab, ki medtem ko cakas na semaforju, odpre vrata in ti kaj sune ven... Preden se zaves, kaj se je zgodilo, barabe ni vec ;) ... Med delovanjem motorja mora biti namrec zategnjena rocna zavora, da se da odpreti...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz ma rocno vedno zategnjeno tudi na semaforjih

1. ne da se mi pritskat pedal zavore

2. ponoci, uni zadaj se mi lahko zahvalijo, ker jih ne slepim

 

ce je tak problem za barabe, pol je najboljs da se pritisne gumb pri vratih se pa se zaprejo vsa vrata in prtljaznik (ponavadi barabe ti odprejo vrata in ne prtljaznika )

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz ma rocno vedno zategnjeno tudi na semaforjih

1. ne da se mi pritskat pedal zavore

2. ponoci, uni zadaj se mi lahko zahvalijo, ker jih ne slepim

 

ce je tak problem za barabe, pol je najboljs da se pritisne gumb pri vratih se pa se zaprejo vsa vrata in prtljaznik (ponavadi barabe ti odprejo vrata in ne prtljaznika )

 

:rispekt:

(enako tudi jaz)

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hecno eni napisete, da niste meli nobenih problemov z mazdamo pol se izkaze da je blo kar nekaj nenapovedanih popravil...go figure :ninja:

 

huh, en gumbek pa res ni za obe?at na velik zvon, da je to ne vem kak feler, sploh ?e ti ga garancijsko re?ijo.

 

Pri meni recimo do 135.000km omenjeni gumb (cca dober mesec nazaj), crknil en daljin?ek (cca dva, tri mesece nazaj) in ?isto na za?etku je rahlo pokalo vodilo vozni?kega sede?a.

 

To so tri majhne napake v slabih petih letih - meni osebno se to zdi odli?en rezultat in mo?no dvomim, da bi ga lahko katerakoli druga znamka z lahkoto ponovila. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.