Skoči na vsebino

POPRAVILO PASA ZADAJ


Priporočeno sporočilo

Zdravo

 

Kon?no sem se lotil pogledati zakaj mi ?e kar lep ?as sveti opozorilna lu?ka za zadnji desni pas. Svetila je zeleno ?e se je kdo privezal ali ?e je bil pas odvezan. Na servisu so mi rekli da bi morali zamenjati nekak?en del in mi povedali da bi me to priblji?no stalo 80-90 eur kar se mi je zdelo preve?. Zato sem se zadevo sam lotil popraviti.

 

Opazil sem da se je pretrgal kabelj. Prilo?il bom slike ?e se mogo?e ?e komu kaj takega naredi da ve kako se popravi.

Upam da vam bo v pomo?

post-6506-1367175626_thumb.jpg

post-6506-1367175829_thumb.jpg

post-6506-1367175991_thumb.jpg

post-6506-1367176060_thumb.jpg

post-6506-1367176171_thumb.jpg

post-6506-1367176285_thumb.jpg

post-6506-1367176566_thumb.jpg

post-6506-1367176651_thumb.jpg

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo

 

Kon?no sem se lotil pogledati zakaj mi ?e kar lep ?as sveti opozorilna lu?ka za zadnji desni pas. Svetila je zeleno ?e se je kdo privezal ali ?e je bil pas odvezan. Na servisu so mi rekli da bi morali zamenjati nekak?en del in mi povedali da bi me to priblji?no stalo 80-90 eur kar se mi je zdelo preve?. Zato sem se zadevo sam lotil popraviti.

 

Opazil sem da se je pretrgal kabelj. Prilo?il bom slike ?e se mogo?e ?e komu kaj takega naredi da ve kako se popravi.

Upam da vam bo v pomo?

 

Lepo opisano, zal so sparal in od 2008 naprej teh luck ni vec...pri otrocih ki se sami vezejo to full pogresam...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo opisano, zal so sparal in od 2008 naprej teh luck ni vec...pri otrocih ki se sami vezejo to full pogresam...

 

Se strinjam, ker tole je en najbolj posre?enih zadev sploh, ?e ma? mularijo zadaj, kjer ne more? vedeti, ?e se ti kak smrkovec zadaj med vo?njo ne odpne kot je tudi najla?ji na?in, da se preveri ali so se pripeli.

 

Zakaj so pa v FL to dali ven pa je po moje ena izmed svinjarij Mazde v ?elji zmanj?ati stro?ke. Namre? ti opozorilniki so potrebni za dodatne to?ke pri ocenjevanju Euro NCAP zvezdic. Za FL se tega testa ne opravlja ponovno tako, da so mirne du?e tole vzeli ven saj ne vpliva na zvezdice vpliva pa na pocenitev izdelave.

 

Mazda to je velika ?rna pika.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri moji (2008) so lucke zgoraj nad vzvratnim ogledalom... in tudi piska, ce se nekdo, ki je bil privezan, odveze... Pri tanovi pa so izgleda spet vrnili in so lucke spodaj pod radijem ...

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam, ker tole je en najbolj posre?enih zadev sploh, ?e ma? mularijo zadaj, kjer ne more? vedeti, ?e se ti kak smrkovec zadaj med vo?njo ne odpne kot je tudi najla?ji na?in, da se preveri ali so se pripeli.

 

Zakaj so pa v FL to dali ven pa je po moje ena izmed svinjarij Mazde v ?elji zmanj?ati stro?ke. Namre? ti opozorilniki so potrebni za dodatne to?ke pri ocenjevanju Euro NCAP zvezdic. Za FL se tega testa ne opravlja ponovno tako, da so mirne du?e tole vzeli ven saj ne vpliva na zvezdice vpliva pa na pocenitev izdelave.

 

Mazda to je velika ?rna pika.

 

hvala mazdi, da jih ni v FL :)

vse kar bi rabil je se vec luck

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hvala mazdi, da jih ni v FL :)

vse kar bi rabil je se vec luck

 

A ce bi bili pa osvetljeni lakasti stikli bi pa slo?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Curko, sam imam isti problem. Me pa zanima kako gre ta ?rna plastika od zati?a dol brez , da kaj polama? ? ;)

 

Jaz sem vzel kar navaden izvija? in pogledal kje pridejo plastike skupaj, potem sem pa izvija? lepo po?asi porinil med plastiki in odprl varovalo (pas) res da ne gre z lepa mora? kar malo bolj pritisniti in mirkati da ne bo? odlomil plastike...

 

ps. Priporo?am ti da mirka? ko bo? v avtu cinil kablje ker meni se je naredila nesre?a slika pove vse...

 

?e pa ima kdo mogo?e kak?no idejo kako naj prekrijem odprtino v sede?u velikosti 1x0.5cm bi pa prosil za komentar.

Zoom-Zoom

post-6506-1367578244_thumb.jpg

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem dal take odprtine fotru, za?iti z istim cvernom. Zgleda ?e?ko, a vseeno bolje kot pa da se cufa ven...do takrat ko gredo sede?i v preobleko bo vredu...sploh v miati, ko se bolj al manj vr?e? gor :blink:

 

Bi ti slikal pa je nimam doma :P

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.