Skoči na vsebino

Končno nekaj za prihranek in ne izdatek !


TOYOTA

Priporočeno sporočilo

Ko si mislil, da si videl ze vse.....

 

Fant te smem vprasat kaj si po izobrazbi (ce tvoj FB drzi si srednjesolski lesar in potem nas ucis strojnistvo) in tudi kako tole narocamo? Imas registrirano doo, sp, dobimo racun? Si pooblascen ali imas samo online prijavo na njihovo piramidno stran?

 

Ce gre cash za izmeno produkta......

 

Sicer pa bi bil na tvojem mestu zelo previden ce bos komu prodajal tele prazne obljube te bo poiskal in....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e to res nebi delovalo potem nebi ?la v to SNAGA Ljubljana, KOMUNALA Koper...

 

V podpisu pa je tudi ?e pogodba z LPP-jem.

 

Mislite da oni niso stestirali zadeve na vse mo?ne na?ine preden so se odlo?ili za to?

 

Tole bom jaz preveril preko informacij javnega zna?aja. Predvidevam da gre tako ali tako za javno naro?ilo, glede na to da je javni zavod. Ko bo odlo?itev o oddaji JN pravnomo?na, lahko to informacijo preverim.

 

lp

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Me zanima, ?e so testiranja izdelka ?e v teku in ali bo kdo s foruma kaj PORO?AL o trenutnih rezultatih? :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 10 mesecev kasneje...

Lepo pozdravljeni vsi skupaj.

Registriral sem se samo z enim razlogom, da  lahko vsem pametnjakovi?em povem da ste navadni butli !!

Produkta XFT niste testirali ampak ste ?e vnaprej rekli da ne deluje, kako lahko nekaj govorite ?e niste poizkusili ??

Sam sem zadovoljen uporabnik produkta in imam na DS3 sport zmanj?ano porabo za 0.73l/100km pri peugeotu 807 diesel pa 1,2l/100km.

Tako da vsako stvar je treba prvo poizkusiti in ?ele nato komentirati in biti pameten.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, ?estitke za prvi post, kjer najprej arogantno in samov?e?no zmerja? vse na forumu z butli. Le tako naprej bo? sigurno ?e dolgo ostal na portalu, brez skrbi. In ne vem zakaj ti je toliko mar za vse nas ostale, ker ?e si zadovoljni uporabnik, super, bo? prihranil ti mi pa pa? ne.

 

Ker pa imam ob?utek, da si prodajalec te zadeve in te zanima samo k?eft pol pa vemo kolk je tvoja ocena relevantna sploh, ker je na trgu takih in podobnih pripravkov precej pa ?e do danes se ni niti eden izkazal za zelo revolucionarnega.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem noben prodajalec samo na ?ivce mi gre da nevedni ljudje pametujejo ;D Najbr? si tut ti med njimi druga?e pa mi je dosti vseeno koliko ?asa bom na tem forumu, samo napisal sem svoje mnenje ker me taki ljudje po?teno jezijo, pa ni to samo pri tej stvari ampak na splo?no so ljudje brihtni in brihtni ubistvu pa NIMAJO POJMA ;D 

Vem sem probal tut sam vse ?ivo in do zdaj ni ni? delovalo tako da lahko komentiram glede ve?ine dodatkov v primerjavi z ve?ino ostalih ljudi. 

Vseeno mi je ali boste probali izdelek ali ne, va?no je da boste pametni ?e naprej kako ne deluje. 

 

Pa brez zamere BOSS ;D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da nisi dobro prebral vsega kar pi?e.

 

1ml zadostuje za 10l goriva.

 

5ml zadostuje za 50l goriva kar je pri ve?ini ?e skoraj poln rezervar. To pomeni, da je bil tvoj stro?ek poleg goriva 3,5 ? in si z tem privar?eval med 1,5 in 2 l goriva na 100 prevo?enih kilometrov. Kje je tukaj nateg potem ?

 

118ml pa je za 1180l goriva? Ve? za koliko rezervarjev je to? O?itno ne.

 

 

 

In kaj si potem tu privar?eval, ?e je skozi govora, da je prihranek pri gorivu med 10% in 15% goriva, tako mi zagotovil, tudi ?lovek, ki je distrubiter za to zadevo, je kao govoril, da je to neko povpre?je, da pri mo?nej?ih vozilih, da je prihranek ve?ji, samo ko sem jaz prera?unaval njegovo matematiko, ni nobenega prihranka, pa ne pozabit, da naj bi se na za?etku nekaj tankov naj uporabljalo dvojna doza, Pa, ko temu ?loveku, ki mi je ponujal ta biznis to omeni?, ti re?e ne sme? tu gledat na prihranek v denarnici ampak ?ir?e, kako manj zama?e filtre, pa to tako reklamirata ?e vsaj na?a dva najve?ja ponudnika goriva (PETROL in OMW) torej, odlo?ite se sami mene ni prepri?ala ta zadeva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vabim te da narediva 800km pot (en tank) brez tega supadupa dodatka

 

In potem se ISTO pot z dodatkom. Enaka voznja (oba v istem avtu) po omejitvah.

 

Ce bo rezultat ocitno boljsi vsaj 0.8L na 100 placam za 1600km bencina in kupim zadevo.

 

Ce rezultat ne bo boljsi placas svoj del IN SE OPRAVICIS tu vsem.

 

Povej datum, jaz pa traso,ki bo vsebovala vse kar mora za izziv porabe.

Brez tega bomo mi se naprej butli ti pa se naprej zadovoljen.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pazi Jures, k zdele bodo pa izgovori na vrsti ... da mora? najprej tri tanke skurit, pa da se mora? psihofizi?no prpravt, da bo placebo zares deloval.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vabim te da narediva 800km pot (en tank) brez tega supadupa dodatka

 

In potem se ISTO pot z dodatkom. Enaka voznja (oba v istem avtu) po omejitvah.

 

Ce bo rezultat ocitno boljsi vsaj 0.8L na 100 placam za 1600km bencina in kupim zadevo.

 

Ce rezultat ne bo boljsi placas svoj del IN SE OPRAVICIS tu vsem.

 

Povej datum, jaz pa traso,ki bo vsebovala vse kar mora za izziv porabe.

Brez tega bomo mi se naprej butli ti pa se naprej zadovoljen.

 

?e bo le mo?no, sem zraven. In ?e bo rezultat pozitiven, kupim tudi jaz.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pazi Jures, k zdele bodo pa izgovori na vrsti ... da mora? najprej tri tanke skurit, pa da se mora? psihofizi?no prpravt, da bo placebo zares deloval.

?e ga razumem je dal to ?e skozi, ker je ?e znatno ni?ja poraba

 

V redu - gremo z mojim 1 x 800 brez, in potem 3 x 800 z - pri?akujem pad porabe z vsakim tankom do pri?akovane manj?e porabe. ?e gremo iz nule ?e bolje, ker se mora pokazati razlika.

 

Pla?am 4 x 800km benza

 

Torej?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem noben prodajalec samo na ?ivce mi gre da nevedni ljudje pametujejo ;D Najbr? si tut ti med njimi druga?e pa mi je dosti vseeno koliko ?asa bom na tem forumu, samo napisal sem svoje mnenje ker me taki ljudje po?teno jezijo, pa ni to samo pri tej stvari ampak na splo?no so ljudje brihtni in brihtni ubistvu pa NIMAJO POJMA ;D 

Vem sem probal tut sam vse ?ivo in do zdaj ni ni? delovalo tako da lahko komentiram glede ve?ine dodatkov v primerjavi z ve?ino ostalih ljudi. 

Vseeno mi je ali boste probali izdelek ali ne, va?no je da boste pametni ?e naprej kako ne deluje. 

 

Pa brez zamere BOSS ;D

 

Uf, pripravi se na mali roman o tem, kako njegov teoreti?ni (v)pogled presega tvojega prakti?nega...  :hudicek:  :hohoho:

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ga razumem je dal to ?e skozi, ker je ?e znatno ni?ja poraba

 

V redu - gremo z mojim 1 x 800 brez, in potem 3 x 800 z - pri?akujem pad porabe z vsakim tankom do pri?akovane manj?e porabe. ?e gremo iz nule ?e bolje, ker se mora pokazati razlika.

 

Pla?am 4 x 800km benza

 

Torej?

?akam

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot prvi korak za manj? porabo si ubode? K&N filter, stane te 35? in ga ma? dokler ma? avto. Pika. Poraba je manj?a takoj za 2-3%.

Naslednje, ne zajebava? se z aditivi ampak predela? motor mapping in iz prakse lahko re?em po 300 km mestne vo?nje mam porabo manj?o 1,8 l. Pika. Vse skupaj ne stane 150? in je one time investicija.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo pozdravljeni vsi skupaj.

Registriral sem se samo z enim razlogom, da  lahko vsem pametnjakovi?em povem da ste navadni butli !!

Produkta XFT niste testirali ampak ste ?e vnaprej rekli da ne deluje, kako lahko nekaj govorite ?e niste poizkusili ??

Sam sem zadovoljen uporabnik produkta in imam na DS3 sport zmanj?ano porabo za 0.73l/100km pri peugeotu 807 diesel pa 1,2l/100km.

Tako da vsako stvar je treba prvo poizkusiti in ?ele nato komentirati in biti pameten.

Sem oziroma smo tolerantni, samo ?ALJENJE pa ne gre skozi, tako da te lepo normalno opozarjam da se obna?aj forumu primerno in ne bit pogumen na besedah, ko pa bodo potrebna dejanja pa sa skrivat za nickom.

 

Kolk zni?a porabo pri 300+ konjskem bencnarju ?

Koliko bi bla poraba s tem "dodatkom" ?

Kolk bi zgubil ali dobil pri navoru, konjih in ?ivljenski dobi visokotla?ne ?rpalke,?obah z direktnim vbrizgom,....

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... ... ... ... ... ne bit pogumen na besedah, ko pa bodo potrebna dejanja pa sa skrivat za nickom.

 

Kolk zni?a porabo pri 300+ konjskem bencnarju ?

Koliko bi bla poraba s tem "dodatkom" ?

Kolk bi zgubil ali dobil pri navoru, konjih in ?ivljenski dobi visokotla?ne ?rpalke,?obah z direktnim vbrizgom,....

 

Vse to in ?e ve? bomo zvedeli, ko Jures do?aka, kar pa? ?aka. ?eprav se bojim, da bo mo? zelo dolgo ?akal... In mi z njim...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf, pripravi se na mali roman o tem, kako njegov teoreti?ni (v)pogled presega tvojega prakti?nega...  :hudicek:  :hohoho:

odgovor nicku primeren :whatever:  sicer pa sej zadevo prodajajo pa bo? lahko ?e ti pr?paral... fino, a ne? :vesel:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo pozdravljeni vsi skupaj.

Registriral sem se samo z enim razlogom, da  lahko vsem pametnjakovi?em povem da ste navadni butli !!

Produkta XFT niste testirali ampak ste ?e vnaprej rekli da ne deluje, kako lahko nekaj govorite ?e niste poizkusili ??

Sam sem zadovoljen uporabnik produkta in imam na DS3 sport zmanj?ano porabo za 0.73l/100km pri peugeotu 807 diesel pa 1,2l/100km.

Tako da vsako stvar je treba prvo poizkusiti in ?ele nato komentirati in biti pameten.

Ko nekdo na tak?en na?in nastopi s svojo prvo objavo in se loti kritiziranja celotnega foruma (?teje sicer preko 4.000 registriranih uporabnikov), je njegova vsaka nadaljnja objava popolnoma nekredebilna. No, upam da sledi ?e kak?no nadaljevanje, namre? v obliki testiranja produkta.  :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbolje da na hitro povem mojo zgodbo:

prjatu je testeru dobre pol leta nazaj xft na svojem autu ford focus karavan 130km, rezultate je opazu po koncu 2. tanka ko mu je poraba padla iz 6,8 na 6,1. Pride do mene in re?e ej bolana zadeva use pove in js recm supr ce je on testeru zakaj nebi se js, stem da sm biu mal skepticn da nebo auto zaribu. Mal po tem se on registrera za distributerja in mi po?le use dokumente, testeranja ni da ni js sm si use tut na internetu pogledu in ugutovu da je stvar ?ist legitimna da je zlo velik SLO referenc med drugim DARS komunala Koper, po?ta Slovenije. Pivovarna La?ko in sm se odlo?u za testeranje in kukr sm ?e zgori povedu mam na DS3 0,73l/100km zmansano na drugm autu pa 1,2l/100km kar pomen da pr?param vec k 10eur na tank pr tavelkm autu. 

Da odgovorim YAVARYE, kolega ma C32 AMG 400km ma se ciperanga pa mu je poraba iz 15l padla na 12,6l, da me neboste lovil zakaj ma samo tok mal porabe. mal gleda na porabo pa ne ti?i skoz kukr gre :D 

?ENKRAT POVEM; NISM PRODAJALEC zato tut nimam nc od tega, kolegu sm zrihtu par strank in so zlo zadovolne to je pa to.

NE mislm nobenga tuki gor v kar kol prepri?vt zdj ?e saj mal odprto razmislte boste vidl da mogo?e zadeva pa res ni slaba v nasprotnm primeru pa V KOLIKOR NISTE PROBAL ZADEVE NI PO?TENO DA KR NEKI GOVORITE.

 

Nerazumem pa ?e ene stvari, js sm ?isti laik na podro?ju delovanja motorja in teh stvari ampak mi je blo ?e na samem zacetku jasno da stvar ne more isto sekundo delovt in da so prvi 3 tanki namenjeni ?i??enju, celoten tretman obsega 10 tankov in ce nimas rezultata dobis denar nazaj. Par vas je pa tukaj ki mislite da ste najbol?i poznavalci in oh in sploh mehaniki a nerazumete osnovnih stvari kar je ?alostno.

Pa da ne boste misll da je to prvi forum kjer sm se vpisal samo z enim razlogom da ljudem povem da govorijo neumnosti in nepreverjene informacije. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

VID007 ra?unanje ne gre najbolje od rok,  vzemimo povpre?no porabo avtomobila 7l in velikost tanka 50l, v povpre?ju se prihrani nekje 15% to je 1liter na 100km in ce je prej prevozil 700km bo sedaj prevozil 800km ali druga?e prihranil bo 10,5eur minus vlo?ek doziranja 3,5eur ali manj odvisno od velikosti flaske = 7eur na tank ali ve?. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. Kako lahko zra?una? tako majhno porabo? Ker jzt sm mel prej?ni mesec porabo 6,0 ta mesec jo mam pa 7,5...a sem prej?ni mesec uporabljal kak?ne aditive? Ne. Za 1 liter razlike pri porabi je odvisen samo ?lovek in ne kemija.

 

2. Zakaj ignorira? Juresa, ?e se je ponudil za test?

 

Se opravi?ujem moderatorjem za odebeljeni tekst, rad bi samo da vidi...

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.