Skoči na vsebino

Končno nekaj za prihranek in ne izdatek !


TOYOTA

Priporočeno sporočilo

To je z moje strani vse ?e vas zanima kej ve? vam lahko pustim kontakt od kolega pa vam bo on ?e kej povedu. 

 

Lepo pozdravljeni se opravi?ujem ?e sem z prvim postom koga u?alil ampak na ?alost je v Sloveniji vse ve? ozko gledanih, nedojemljivih in nerazgledanih ljudi, katerim je potrebno povedati da se nimajo prav. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wankel pa to je neralno a re?eva 10l porabe bo? veseu al kaj kle ni folku jasn k da ste res mal omejeni.. ?e ho?? testerat zadevo mor? met tut podobno vo?no a se ti ne zdi, pa k da razlagam 5 letniku sej ni ?udn kam gre ceu svet en je bl... k drug... 

Pa zgleda tut brt neznas bo treba nazaj v osnovno ?olo, po 1 tanku brez pa po 1 z xft najbr?? nebo opazu nevem kok zmansane porabe, treba je nardit par tankou kukr jih usi nardijo in pridejo do rezultata, pr men se je po prvm tanku ?e poznal sam je novejsi auto 2011 30.000km in ni tok zapacan 


Zdj ?e mas ti Mazdo staro 15 let bo pa najbr? res mal dalj ?asa trajal da bo ??istl ( mogo?e 3 tanke ). ?e ?e kej nerazums WANKEL ti pa lahko nari?m bo? pol mogo?e dojeu ?ist preproste stvari ;D


LABI GT ta fora ti ni lih uspela, mogo?e bi ti v vrtcu  :dudek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?ni pa so kaj rezultati na turbo bencinarjih, predvsem z direktnim vbrizgom?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wankel pa to je neralno a re?eva 10l porabe bo? veseu al kaj kle ni folku jasn k da ste res mal omejeni.. ?e ho?? testerat zadevo mor? met tut podobno vo?no a se ti ne zdi, pa k da razlagam 5 letniku sej ni ?udn kam gre ceu svet en je bl... k drug... 

Pa zgleda tut brt neznas bo treba nazaj v osnovno ?olo, po 1 tanku brez pa po 1 z xft najbr?? nebo opazu nevem kok zmansane porabe, treba je nardit par tankou kukr jih usi nardijo in pridejo do rezultata, pr men se je po prvm tanku ?e poznal sam je novejsi auto 2011 30.000km in ni tok zapacan 

Zdj ?e mas ti Mazdo staro 15 let bo pa najbr? res mal dalj ?asa trajal da bo ??istl ( mogo?e 3 tanke ). ?e ?e kej nerazums WANKEL ti pa lahko nari?m bo? pol mogo?e dojeu ?ist preproste stvari ;D

LABI GT ta fora ti ni lih uspela, mogo?e bi ti v vrtcu  :dudek:

 

Ja in zakaj mora? ?aliti, ?e se ne strinjava?

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Wankel, kaj ti ni jasno, saj je vse lepo razlo?il. Jaz imam dokaj nov avto in sem imel tri tanke nazaj povpre?no porabo 5,5 l, zadnja dva tanka imam pa 7,5. Se je ?e zapacala ma?ina in moram dodati ta aditiv. :whatever:

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?ni pa so kaj rezultati na turbo bencinarjih, predvsem z direktnim vbrizgom?

poraba po padla za tocno 4.8l/100km

ce dodas se un magic chip iz druge teme pol bos pridobil benz nazaj

 

PRIPOROCAM!! moras kupt, ce ne, si invalid

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nerazumem pa ?e ene stvari, js sm ?isti laik na podro?ju delovanja motorja in teh stvari ampak mi je blo ?e na samem zacetku jasno da stvar ne more isto sekundo delovt in da so prvi 3 tanki namenjeni ?i??enju, celoten tretman obsega 10 tankov in ce nimas rezultata dobis denar nazaj. Par vas je pa tukaj ki mislite da ste najbol?i poznavalci in oh in sploh mehaniki a nerazumete osnovnih stvari kar je ?alostno.

Pa da ne boste misll da je to prvi forum kjer sm se vpisal samo z enim razlogom da ljudem povem da govorijo neumnosti in nepreverjene informacije. 

In vsi foruma?i naj LAIKU verjamemo.

Kje lahko preberemo dejstva in dokaze o u?inkovitosti, kak link ?

 

 

 

 

Pa ?e enkrat PROSIM brez ?aljenja foruma?ev, ker se NE pozamo !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poraba po padla za tocno 4.8l/100km

ce dodas se un magic chip iz druge teme pol bos pridobil benz nazaj

 

PRIPOROCAM!! moras kupt, ce ne, si invalid

?ist hudo, bom kr pumpo za bajto postavil in pol proizveden benz naprej prodajal kot bio benz.  :danzoman:

Chipa pa ne rabi, nimam ni? zaklenjenih parametrov in lahko brez tega skrite-spo?ite konje iz elektronike ven vle?em.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ist hudo, bom kr pumpo za bajto postavil in pol proizveden benz naprej prodajal kot bio benz.  :danzoman:

sam priporocam, da tud v tisti tank za bajto das flasko, da bos mel se vec benza a ne

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ist usen mi je kaj si mislte js sm zadovoln za vs mi je pa gladko useen, ampak neki bom pa useen predpostavu za par vs k ste tok pametni: pla?e nimate nad 1200eur :D pa sem vm najbr? zdle to ?udn zdi zakaj sm reku ampak usak po svoje ;D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ist usen mi je kaj si mislte js sm zadovoln za vs mi je pa gladko useen, ampak neki bom pa useen predpostavu za par vs k ste tok pametni: pla?e nimate nad 1200eur :D pa sem vm najbr? zdle to ?udn zdi zakaj sm reku ampak usak po svoje ;D

 

 

Hmmmm... ni mi jasno, kaj ma tukaj veze visina place  :ninja: ... Mogoce je pomembno tudi, kaksno izobrazbo in koliko kil ima nekdo? Pa EMSO?  :closedeyes:

 

 

Glede take majhne razlike v porabi... Lahko imas vsak dan enake voznje... pa vsak dan enako vreme... pa ne bos imel pri vsakem rezervoarju porabo tocno enako ... Brez kaksnih aditivov bo ta nihala ... lahko tudi za en liter... ali dva ... 

 

Sicer kdor verjame v to.... prav... Jaz nisem med njimi  :cheers:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ist usen mi je kaj si mislte js sm zadovoln za vs mi je pa gladko useen, ampak neki bom pa useen predpostavu za par vs k ste tok pametni: pla?e nimate nad 1200eur :D pa sem vm najbr? zdle to ?udn zdi zakaj sm reku ampak usak po svoje ;D

Js jo mam, sam ne vidim povezave  med benz - pla?a - aditiv - poraba  ?

 

Sem tolk zaplankan al sam tolk smotan da ne vidim ? :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V redu - gremo z mojim 1 x 800 brez, in potem 3 x 800 z - pri?akujem pad porabe z vsakim tankom do pri?akovane manj?e porabe. ?e gremo iz nule ?e bolje, ker se mora pokazati razlika.

 

Pla?am 4 x 800km benza

 

Torej?

 

 

?akam

 

 

2. Zakaj ignorira? Juresa, ?e se je ponudil za test?

 

 

?e ?e kej nerazums WANKEL ti pa lahko nari?m bo? pol mogo?e dojeu ?ist preproste stvari ;D

 

A je treba tudi tebi kaj narisati, Lukanos?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

JEST prvi korektni odgovor in da v to ne vrjame?, super povedal si svoje mnenje to je to. 

Druga?e ?e je na koncu poraba nihala pa si porabu za isto km 50l drug mesec pa 49l brez aditiva, bos v prihodnje za isto km porabu 42l tukaj pa bo o?itno.

Js zaenkat pr?param slabih 5l na tank pa sm sedaj na zacetku 3. tanka, meni se to zdi veliko.

Ljudje samo da sli?ijo kako bodo dvignili derivate za 1 cent hitro na pumpo hahahaha pri?parat 0,5eur na tank, ?alostno ampak tako pa? je ljudje ?elimo prihranit tam kjer se le da  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej ?e testa ni vse kar si napisal odpade, ti bo? ?e naprej neverjetno prihranjeval mi bomo pa neumni.

Hvala za sodelovanje, prodal nisi ni? in tudi ne bo?.

 

?e je pla?a merilo pametnosti, potem XTFa ne potrebujemo, ker raje kupujemo nove avte, z novo tehnologijo, za njih djemo ful kasko in nam je vseeno ?e avto ?re 10 ali 15, si privo??imo po?itnice, vikende, zabave....

 

Ostalim, pa priporo?amo da kupijo XTF, ker bo potem od pla?e zaradi znatno ni?je porabe mogo?e ostalo za kavo in servis.

 

Poba naredil si si tako bruko, o?itno si prodajalec samo skrit pod drugim nickom (IP ostane ve?), ker nekdo ki je tako navdu?en nad izdelkom, pozna reference, kako vse deluje in ima 'kolega' ki je neverjetno prihranil ni nih?e drug kot u?aljen prodajalec.

 

Ko bo? dvignil svoj primitivni nivo in dal svoje besede v dejanja, sem pripravljen vzeti tudi kredit, da sfinanciram test. Dokler tega ne naredi? so besede nevredne.

 

TOREJ ALI TEST ALI OPRAVI?ILO............ali BAN?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekako mi ni logicno... zato ne verjamem... in tudi nimam namena probat. Ce bi bilo res kaj na tem, bi to ze proizvajalci avtomobilov prodajali... Tako je pa pomoje bolj kot ne namenjeno za cuzanje evrov iz denarnic tistih, ki verjamejo v to ... 

 

In to je moje mnenje o tem... tako da me ni treba "napadat" in mi "prodajat" svojega mnenja :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js jo mam, sam ne vidim povezave  med benz - pla?a - aditiv - poraba  ?

 

Sem tolk zaplankan al sam tolk smotan da ne vidim ? :ne vem:

jaz jo, kdor je na minimalcu obupano kupuje tole da bo dal manj za benz....tako da res nismo prava naslovna grupa.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

JURES namre? nisem distributer to morm zgleda ?e 4. povedat, ?e misls testerat ti dam kontakt se zmen kup flasko nared test in pol komenteri mas pa 100% vra?ilo denarja tko da zgubit nimas kej 


https://www.youtube.com/watch?v=INFCZZgSzI4

https://www.youtube.com/results?search_query=xft+komunala+koper

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ist usen mi je kaj si mislte js sm zadovoln za vs mi je pa gladko useen, ampak neki bom pa useen predpostavu za par vs k ste tok pametni: pla?e nimate nad 1200eur :D pa sem vm najbr? zdle to ?udn zdi zakaj sm reku ampak usak po svoje ;D

Nisi ti kar en, ma? nad 1200? pla?e, DS3 pa ?e kot laik ve?, da s svojim aditivom tvoj DS3 manj pije zaradi enega additiva, ki zagarantirano nima tudi nobenega negativnega u?inka. 

 

Je pa ?alostno, da si mora? filati ego s tem, da ima? nad 1200? pla?e, sploh v teh ?asih, ko je toliko ljudi na cesti. Pa da te potola?im, nisi edini na forumu s toliko pla?e in "hitrim" (no ja DS3 je bolj komsi-komsa ampak OK) avtom. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Druga?e pa ?estitam za 6. mesto

http://www.toptenz.net/top-10-hilarious-scam-products.php

 

Gre za navadno piramidno prevaro!! Ker se ta produkt prodaja le preko distributerjev, ki najdejo distributerje itd itd....Ni ga v trgovinah!!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne no, noces verjet, z xftjem poraba bo padla, placa bo zrasla!

 

Druga?e pa ?estitam za 6. mesto

http://www.toptenz.net/top-10-hilarious-scam-products.php

http://www.topix.com/forum/who/random/T6J07V7E93HO2OFVU

 

Gre za navadno piramidno prevaro!! Ker se ta produkt prodaja le preko distributerjev, ki najdejo distributerje itd itd....Ni ga v trgovinah!!!

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Druga?e pa ?estitam za 6. mesto

http://www.toptenz.net/top-10-hilarious-scam-products.php

 

Gre za navadno piramidno prevaro!! Ker se ta produkt prodaja le preko distributerjev, ki najdejo distributerje itd itd....Ni ga v trgovinah!!!

 

Sej uni Alen iz prvega sporocila v tej temi, je ocitno ze obupal in ne verjame vec v to... saj njegova spletna stran ne obstaja vec... Pa izgleda imajo v mesecu maju vsako leto novacenje novih "distributerjev" ... Lani se je tudi zacelo ravno v podobnem terminu  :cheers:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.