Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

tak ena ?la rakom ?vigat, druga gre po?asi za njo....

kaj predlagate kje kupit in katero?

 

m6, prva generacija

 

Poglej malo po internetu za Philips- drugega ne dajaj noter.Jaz sem jih kupil za 35? komad pri nas in svetijo kot morajo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Da ne odpiram nove teme:

 

Desna ?arnica mi uga?a. ?e lu?i ugasnem in pri?gem nazaj nekaj ?asa sveti in potem spet ugasne. Ali je to ?arnica ali kaj drugega na napeljavi.

 

So pa ?e original ?arnice - 2008 - torej stare 5 let.

 

Nasploh pa se mi zdi da ne svetijo najbolje. Ali bi se dalo dobit kak?ne mo?nej?e ?arnice, ki bi svetile bolje.

Kolikor berem so ljudje kar zadovoljni s Philipsovimi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne odpiram nove teme:

 

Desna ?arnica mi uga?a. ?e lu?i ugasnem in pri?gem nazaj nekaj ?asa sveti in potem spet ugasne. Ali je to ?arnica ali kaj drugega na napeljavi.

 

So pa ?e original ?arnice - 2008 - torej stare 5 let.

 

Nasploh pa se mi zdi da ne svetijo najbolje. Ali bi se dalo dobit kak?ne mo?nej?e ?arnice, ki bi svetile bolje.

Kolikor berem so ljudje kar zadovoljni s Philipsovimi.

 

Kar tako naprej in bo? zjebal-a ?e drugo. ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

no ok, po malo dodatnega pregledovanja po netu o teh xenonkah mam ?e eno dodatno pra?anje. namre?, na netu sem zasledil precej pra?anj glede tega ali crkne ?arnica ali balast. pri meni je ?arnica naenkrat nehala delat oz.....vem da je svetila, naslednji? ko sem ?el nekam pa ni delala ve?. zna kdo malo ve? povedat na to temo kaj je kaj? razen tega da je najbolj?i na?in preverjanja to, da se ?arnice zamenjajo leva-desna pa se vidi a stvar ?e dela al ne.

 

btw, YavarYe X6V6, mi lahko sporo?i? ceno na zs?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...
  • 4 tedne kasneje...

Da ne odpiram nove teme, ker je kar nekaj ?e napisano.

Samo vpra?anje na hitro:

Katere od teh dveh naj kupim? (4300K ali 5500K)

 

3930_0.jpg  osram-d1s-xenarc-cbi-66144.jpg

5500 vzem, ne bo ti ?al, probal sam na lastni ko?i.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

pozdravljeni 

 

Ker je tema na xenonke bi vam rad pokazal razliko med novimi ?arnicami d2s (osram night breaker unlimited xenarc) in pomojem originalnimi (philips so bile notri). Menjal sem jih na svoji cx-7. Z svetlobo sem ve? kot zadovoljen :jupiii:  :jupiii:  :jupiii: , slikal sem pa pred menjavo in po njej pribli?no na istem kraju. Razlika je opazna

post-8070-0-09408200-1432312582_thumb.jpgpost-8070-0-86461900-1432312890_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pozdravljeni 

 

Ker je tema na xenonke bi vam rad pokazal razliko med novimi ?arnicami d2s (osram night breaker unlimited xenarc) in pomojem originalnimi (philips so bile notri). Menjal sem jih na svoji cx-7. Z svetlobo sem ve? kot zadovoljen :jupiii:  :jupiii:  :jupiii: , slikal sem pa pred menjavo in po njej pribli?no na istem kraju. Razlika je opazna

attachicon.gif20150412_011813.jpgattachicon.gif20150506_213803.jpg

Katere pa si dal noter-4300 ali 5500? Stare so zgoraj in nove spodaj, predvidevam vsaj po ?ir?em snopu.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.