Skoči na vsebino

Nakup delovna "mule"


dejanot

Priporočeno sporočilo

?akaj malo.

 

Mislim, da bi to, kar bi rad ti, bi rad vsak: za 900? dobit lepo ohranjen, lepo vzdr?evan in po mo?nosti gara?iran Forester ali kak?en pick-up z malo prevo?enimi kilometri.

 

Bodimo realni: Za ta denar bo rejnato, pa karkoli kupi?. Ali Lado ali karkoli drugega. In tudi ohranjeno ne bo ne vem kako super. Torej je v takem primeru mogo?e bolje gledat vozila cenej?ih znamk, ki bodo kljub temu novej?a in torej bolj?a kot pa vozila presti?nej?ih in dra?jih znamk, ki dr?ijo ceno. Pa tudi morebitna popravila bodo cenej?a.

 

Za 900? dobiti na primer Mazdo B2500 je pa... Bodisi je krepanina bodisi je ukradena. In tega raje ne vozi k hi?i... Za Foresterja je pa isto.

 

Cao

 

Vem da za ta denar ne bom dobil prfekcije, useeno pa mislim da se dobi soliden voz za ta denar, nebi pa rad kupil voz katerega bom se isti dan sraufal in ja lahko se zgodi glih to, ne mislim pa dajat kup denarcka za nekaj za kar ga bom rabil in bi ga bilo prakticno skoda, res pa je da si ne zelim kupiti podrtije aka r clio, citroen ax, ceprav so tudi taki avti za nekaj vredni, kot pravim spremljam trg in ni hudica da se nekaj najde, so pa minili tisti casi ko sem zelel avto kateri ima pod haubo cca 200konjev in ali vec, prakticno pa ga nisi rabil za nic kot le za do bifeja ob nedeljah,...

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 54
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

@DejanOT, za Subaruje predlagam da se registrira? na Subaru forumu, tam bo? najve? zvedel o njih. Pa naj ti povejo iz prve roke o Legaciju, Imprezah, itd. :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cao

 

Vem da za ta denar ne bom dobil prfekcije, useeno pa mislim da se dobi soliden voz za ta denar, nebi pa rad kupil voz katerega bom se isti dan sraufal in ja lahko se zgodi glih to, ne mislim pa dajat kup denarcka za nekaj za kar ga bom rabil in bi ga bilo prakticno skoda, res pa je da si ne zelim kupiti podrtije aka r clio, citroen ax, ceprav so tudi taki avti za nekaj vredni, kot pravim spremljam trg in ni hudica da se nekaj najde, so pa minili tisti casi ko sem zelel avto kateri ima pod haubo cca 200konjev in ali vec, prakticno pa ga nisi rabil za nic kot le za do bifeja ob nedeljah,...

 

LP

 

Vsak ima svoje mnenje. Ti ima? pa? svoje. Ki ni tako, kot je moje... Kar pa konec koncev ni ni? napa?nega.

 

Jaz pa si mislim, da se spla?a dat kup denar?ka za nekaj, kar potrebuje? in kar ti bo slu?ilo. Raje, kot dat malo denarja za nekaj, kar ne bo? uporabljal (ali ker ne potrebuje? ali pa ker ne more? uporabljati, ker ni primerno ali pa je pokvarjeno...). Tako da sem jaz ponavadi najprej ugotovil, kak?ne so potrebe, nato sem pa iskal, kaj bo tem potrebam zadostilo. ?ele nato sem spremljal trg in vedno sem na?el. Cena? Odvisno od tega, kaj sem potreboval... Zadnji nakup je bil 27500?. A se mi je spla?alo. Zame je voz naredil ?e pa ?e delovnih ur in kilometrov. Menim, da je v teh nekaj letih polovico svoje cene odslu?il (se pravi bi polovico tega denarja dal drugim, da mi opravijo to delo, ki ga sedaj sam).

 

Kot sem rekel, vsak ima svoje mnenje in svoj na?in. Vsak je gospodar pod svojim klobukom. Ti ?elim, da najde? to, kar i??e?. In veliko uspeha. In sre?e.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@DejanOT, za Subaruje predlagam da se registrira? na Subaru forumu, tam bo? najve? zvedel o njih. Pa naj ti povejo iz prve roke o Legaciju, Imprezah, itd. :prstgor:

 

Cao

 

Ze tako sem na treh forumah (Mazda, BMW, MTB) in se mi res ne da se na cetrtemu viset :P , sem pac mislu da je kateri mazdas vozil oz sraufal Subaru ali pac vsaj pozna koga ki ga je,....

 

LP

 

Tudi jaz ti to priporo?am.

Kaj pa kak?en IVECO?

 

Cao

 

Iveco?? Hmm niti pomislu nisem in tudi gledal jih ne bom heh

 

LP

 

Vsak ima svoje mnenje. Ti ima? pa? svoje. Ki ni tako, kot je moje... Kar pa konec koncev ni ni? napa?nega.

 

Jaz pa si mislim, da se spla?a dat kup denar?ka za nekaj, kar potrebuje? in kar ti bo slu?ilo. Raje, kot dat malo denarja za nekaj, kar ne bo? uporabljal (ali ker ne potrebuje? ali pa ker ne more? uporabljati, ker ni primerno ali pa je pokvarjeno...). Tako da sem jaz ponavadi najprej ugotovil, kak?ne so potrebe, nato sem pa iskal, kaj bo tem potrebam zadostilo. ?ele nato sem spremljal trg in vedno sem na?el. Cena? Odvisno od tega, kaj sem potreboval... Zadnji nakup je bil 27500?. A se mi je spla?alo. Zame je voz naredil ?e pa ?e delovnih ur in kilometrov. Menim, da je v teh nekaj letih polovico svoje cene odslu?il (se pravi bi polovico tega denarja dal drugim, da mi opravijo to delo, ki ga sedaj sam).

 

Kot sem rekel, vsak ima svoje mnenje in svoj na?in. Vsak je gospodar pod svojim klobukom. Ti ?elim, da najde? to, kar i??e?. In veliko uspeha. In sre?e.

 

Cao

 

Ja vsak ima svoje mislenje in zelje kar jaz spostujem :prstgor: , kako bi bilo ce bi vsi isto razmislali, jaz sem pac se vedno bolj na old school in tudi gledam v tej smeri, avto mi nekak ni neka najbolj pomembna stvar za katero bi zapravil ves denar :D ,...

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kolegica prodaja 5 vratno 626 2.0 116km, 350tkm, solidno ohranjena, za neke sitne pare. Bi te zanimala? So pa prvi lastniki v familiji :) je bordo rde?a, ma lite gor, men je lepa!

 

Cao

 

Ce je to ta ===> http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7447078&show=1 , videl uceraj, lepa ni kej, hmm edino moti me to da nima kljuke :glare:

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja, to?n ta je. Hja, dejstvo je to, da ?e bi rad, da je avto po tvojem okusu, pol je opcija edin nov pa odkluka? od barve do opreme, kar bi mel. Rablen pa bol da je dobra osnova pa da? kljuko gor kt pa slab?a osnova z kljuko, se strinja??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja, to?n ta je. Hja, dejstvo je to, da ?e bi rad, da je avto po tvojem okusu, pol je opcija edin nov pa odkluka? od barve do opreme, kar bi mel. Rablen pa bol da je dobra osnova pa da? kljuko gor kt pa slab?a osnova z kljuko, se strinja??

 

Cao

 

Tako je ja, zato pac zaenkrat se tipam trg potem se jih bom ogledal, prespal/pretuhtal in pol nabavil,...

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ko berem opis so stro?ki skor isti kot, ?e bi dodal ?e par ? pa ma? lepo delujo?o M3. Grem pa stavit, da so ventili fu? zarad plinskega sistema in zarad nedodanega sistema za mazanje ventilov. Sm pa ?e sli?u, da so ti 1.6 motorji zlo problemati?ni na plinu -.-

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Cao

 

Ulala cist pozabu na vas, sicer pa naj slika/detajl avta pove za kaj gre, kot pravjo: slika pove vec kot tisoc besed,...

 

Objavljena slika

 

Sicer pa gre za Audijevo A6 limuzino, ki ga poganja bencinski V6 150HP agregat, kateri ima prevozenih skoraj pol miljona :P ,natancneje 383k KM, je pa vedno servisiran in zaenkrat deluje BP no pa se to, je brez rje (svabi pac pocinkajo pleh) :punk:

 

LP

 

PS gdaj bo videna celota pa res nebi vedel, enkrat ko ga operem in pofotkam, upam da kmalu, je pac se nekaj malekosti za postorit,...

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Peljem avto na redni servis v Izolo in stopotjo naredim en điro po slo istri😁.  
    • Se zgodi, sinoči smo spet obiskali Urgenco. In mi v oči pade tale znak:     A oni to resno?   Dobro, fotoaparat še nekako razumem. Da bi kdo prišel s psom na Urgenco (razen kakega slepega, ampak mislim, da v tem primeru pes ne bi bil težava), že ne morem verjet. Če pa koga pripravijo do tega, da pride s pištolo ali nožem na Urgenco - ta se gotovo ne bo ustavil pred vrati zaradi ene nalepke...
    • Eee, se vid, de sm kmet an s hribu doma. Tko Ford kat VW sta nizko spodi, pa še dizl je pa še modre farbe...
    • ZOE je imel zelo miren teden, je naredil le malo čez 100 km ... In nič se ni pokvarilo. Tok-tok.   Sem pa jaz danes Smarta "natankal" iz 11 % na 96 % na javni polnilnici za 3,67€. Ker je ravno tema "pohvalite se". 😃
    • Em, @Boss, kateri del je "mal heca"? Tisti o BTjki ali tisti o ZOEtu?   Mislim, če o BTjki, ni nič heca, ker to je res potrošni material. Sicer se ga na vsakih 120.000 km precej nabere, ampak to sodi zraven.   Če pa imaš v mislih ZOEta, potem je pa res čisto malo heca, ostalo je pa spet vse res...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.