Skoči na vsebino

EP v ko?arki 2013


Z M A J

Priporočeno sporočilo

No ja ni ?ist res - parkerja samo dobr pogleda? pa mu ?e piskajo ampak to ni bistvo. Bistvo je, da so maljkovi?eve odlo?itve skrajno nerazumljive. Gogijaje dal v obrambi na Parkerja WTF... naj gara v obrambi in kako bo pol ?e v napadu. Zato ima? igralce tipa Joksimovi?, ki bi mu?ili Parkerja, pol pa mal nanjga obesi? ?e Zokija, pa Bla?i?a, pa k je ?e oreng utrujen ?e Lakovi?a pa jim ubije? klju?nega igralca. Tole je pa zgledalo glih tako, k da se morajo na?i boriti ne samo proti Francozom ampak tudi proti lastnemu selektorju. ?e bi verjel v teorijo zarote bi celo lahko pomislil, da je Bo?idar tekmo prodal. :blink:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 76
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Trenutno o?itno ne premoremo zadostne kvalitete, da bi parirali najve?jim obvlada?em tega prvenstva (ok, boste rekli smo premagail ?pance, ampak misilm da so takrat oni igrali res slabo, na?im pa je uspevalo vse mogo?e in nemogo?e). :harhar:

 

To kar je v?eraj po?el NA? selektor sodi v rubriko "glej in se ?udi", tudi meni se je zdelo, kot da si ?eli (in dela v tej smeri), da tekmo izgubimo in ne zmagamo. Sicer pa saj veste kako pravijo; kolikor gledalcev, toliko selektorjev. :hohoho:

 

Zdele ju?ne brate premagat, da bo vsaj obli? na v?eraj?njo rano. :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Srbi so pa ?e bolj razgla?eni... jih je tisti poraz z 30 razlike ?ist potolkel.

 

bravo na?i svetovno in evropsko prvenstvo je zagotovljeno :bravo: tud to ni slabo... va?no da smo zraven. bo 1x tudi na? ?as pri?el.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Srbi so pa ?e bolj razgla?eni... jih je tisti poraz z 30 razlike ?ist potolkel.

 

bravo na?i svetovno in evropsko prvenstvo je zagotovljeno :bravo: tud to ni slabo... va?no da smo zraven. bo 1x tudi na? ?as pri?el.

 

Sam po novi igri kot je.treba ti pocas verjamem v teoriji.zarote

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj bil na obeh polfinalnih tekmah

 

Hrva?ki navija?i so najbolj podbacili (upam, da veste kaj izraz pomeni) - va?en jim je da se oble?ejo kot ma?kare oziroma maskote za kak?no ?ahovsko prvenstvo a ko je treba pomagat fantom an parketu so pa utihnili. Pa pizda takrat se mora? najbolj dret in motit nasprotnika ter motivirat svoje uni so se pa ?ele na koncu nekaj oglasili, ko je bilo ?e vse prepozno. Kot, da so se vsi zadovoljili, da je bil va?en le uspeh za polfinale.

 

 

Kar se pa ti?e Francije je pa tako, da brez Parkerja bi zapustili EP ?e v prvem krogu. Model je skromno re?eno "fenomenalen" in ?e bodo evropski prvaki bi moral Parker dobiti vse njihove medalje. ?pancem se pa vidi, da ?e zdr?i? z rezultatom nekje v njihovi bli?ini in da ti na za?etku ko so ?e spo?iti ne pobegnejo, ima? vse mo?nosti, da jih premaga?. Pa? Gasol, Fernandez in Rodrigez so premalo za malce bolj dolgo tekmo

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?e 5.mesto se mi ne zdi ?voh, ni medalja, a nisem prepri?an, da smo si jo ravno zaslu?ili. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj so danes zmagali Hrvati?Spra?ujem, ker nisem gledal tekme.

 

Jest tudi nisem gledal (tako kot nobene tekme nisem :P ) ... ampak vem, da so zmagali ?panci :) ...

 

http://www.eurobasket2013.org/si/default.asp

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf Hrvatje so bili pa danes preeecej dale? od zmage in bronastega odli?ja. :D

 

A, tako je bilo.Se pravi, da so jih ?panci v dveh tekmah nabili za skoraj 60 pik.Bogato, ni kaj. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A, tako je bilo.Se pravi, da so jih ?panci v dveh tekmah nabili za skoraj 60 pik.Bogato, ni kaj. :P

 

Hrvati so naredili veliko ve? kot so dejansko spsobni... ?e bi jim bolj pomagali navija?i ne pa da samo klovne ?pilajo bi mogo?e lahko res posegli po medalji.

 

Na?e 5.mesto se mi ne zdi ?voh, ni medalja, a nisem prepri?an, da smo si jo ravno zaslu?ili. :cheers:

 

Zakaj ne? V klju?nih tekmah je bila borbenost in ?elja za zmago. A vedno se ti pa? ne izzide, v?asih je lahko tudi manjko sre?e, kak?na nespametna menjava, kak?en sodni?ki kiks, mogo?e manjko "dneva". Recimo proti Francozom bi padle v prvem pol?asu kake tri trojke (pa bi to ?e vedno bil podpovpre?en met za tri) pa bi se lahko stvar obrnila.

 

Mislim, da so pokazali vse kar so lahko, V ?etrtfinalu pa so pa? izgubili proti novim Evropskim prvakom Francozom. Jaz jim pravi vsa ?ast in kapo dol nad prikazanim... mene so navdu?ili. Iz baze 2 milijona ljudi tol?emo bistveno bolj ?tevil?ne nacije, ki imajo za sabo tudi po ve? 10x ve?jo bazo ko?arka?ev - ?e to ni fenomenalno pol res ne vem kaj je.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Itak, da so zaslu?ili 5 mesto. Se mi zdi, da celo bolj kot Hrvati. No kon?ali smo sigurno bolje. Z dvema zmagama, hrvati pa z dvema porazoma. :)

 

Tako da, thumbs up. Med prve ?tiri ekipe hrva?ka definitivno ne sodi, vsaj na tem prvenstvu ne. Pa ?e sem iskren, tudi na?i bolj te?ko. ?e pa ?e, bi pa mi najbr? imeli ve? ?ans, ?e ne drugega, zaradi publike.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no en realen komentar... na?i so edino z garanjem uspeli, medtem, ko nekateri lahko precej naredijo samo na talent.

 

Pa ?e tale odli?na novica

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/eurob...icakovanja.html

 

ampak ?e vedno se najdejo nerga?i, ki tudi klele tla?ijo politiko in samo razmi?ljajo kdo bo zaslu?il. Hja verjetno ne tisti, ki ni notri ni? vlo?il in je od za?etka metal v ni? tole prvenstvo. Zdej k je pa profit bi bli pa radi vsi zraven... e ne gre tako, dragi slovenceljni.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem pa kar vesel, ?e Bo?o ne bo ve? selektor. Osebno bi raj?i nazaj Jureta Zdovca. Dale? od tega, da sem ekspert za ko?arko, ampak najbolj zbodeta v o?i skupno dose?eni 2 to?ki na?ih centrov na tekmi proti prvakom in pa nerazumljivo majhna minuta?a Joksimovi?a, ki se mi zdi preeeecej bolj konkreten v svojih akcijah kot Jaka Lakovi?, ki je o?itno ?e v letih in "raz?telan" (aja, isti letnik sva, ups). :D:jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Borut, samo to ne vem, ?e je zadosten razlog. Da sta centra dala samo dve to?ki, je vzrokov za to lahko ve?. Eden med njimi je ta, da nista bogve kako kvalitetna :-) ?al.

 

Prilik na tisti tekmi proti Franciji, sta imela nekaj, pa jih ?al nista izkoristila. No takrat, so bli ?e drugi problemi. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takrat proti Francozom se jim je marsikaj "poklopilo" v negativno smer, tudi prvih 13 metov za 3 to?ke, ki so vsi ?li v "maline", tega pri na?i ekipi doslej ?e nisem videl. O?itno je bila na fertig trema, nervoza ali karkoli. Skratka 5.mesto je tu in vsa ?ast pobom. :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse stima ce meces za 3,ampak treba pol zadet kej ane,ce pa se ne zadane morta pa 2 centra pod kosom zoge lovit :P tko pa...ja...uglavnem 5mesto ni slabo,sam hrvati majo pa 4mesto... :vskalo:

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno se sli?i ?udno, ampak raj?i vidim, da so na?i 5. kakor pa SPET ?etrti in da bi jim po kak?nem podalj?ku medalja spolzela iz rok. :ninja:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.