Skoči na vsebino

EP v ko?arki 2013


Z M A J

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 76
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

No, pa da vidimo kaj bodo na?i danes pokazali proti tradicionalno te?avnim Grkom. Trenutno gledam SLO2, pa raper Zlatan neki komentira, pa meni osebno zadeva ni preve? posre?ena. <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa zanima, kje kej gledate ko?arko oziroma ker komentatorski par vam je najbolj?i?

 

Zame zmagata Bavec in Marti?, prvi se ravno prav v?ivi v tekmo (v?asih celo preve?), drugi daje odli?ne strokovne komentarje, takoj pove obrambne razli?ice, zakaj tako igrajo, itd. tudi znata se malo po?aliti med tekmo. Sagadin mi je tudi odli?en strokovni sokomentator, ampak mislim da je bil letos samo na eni tekmi, mogo?e ga ?parajo za ?etrfinale in dalje?. Kadar komentira ta naveza gledam obvezno na ?port TV. Tudi analiza Gregorja Hafnerja po sami tekmi se mi zdi bolj?a od analize RTV.

 

?ibrat in Horvat... no ja <_< . Raje ju poslu?am kot samo enega komentatorja na ?port TV (ponavadi popoldanske tekme), nasplo?no mi pa nista prav posre?ena. ?ibrat komentira vsak ?port enako, z enakim "entuzijazmom", pa vseeno ali je balinanje ali infarktan kon?nica pri ko?arki. Po drugi strani pa kao strokovni sokomentator Roman "captain obvious" Horvat ve?inoma ponavlja in komentira ?ibratove izjave, ima pa premalo svojih strokovnih komentarjev, zraven vsega se pa ?e bedasto hahlja ko en otrok s polnimi usti babi?inih knedlov.

 

Kako pa ostali vidite komentiranje leto?njega EP?

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a kdo komentira? uff jaz jih ve?inoma kr presli?im in samo tekmo spremljam... tko, da zame je edina legenda Stare, ki v?asih take poka, da se lahko tud pomo?i?, ?e nisi ?el prej lulat.

 

ja ampak to sam takrat, ko je navriskan XD

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Francoze sem si ?e najmanj ?elel. Moja napoved pa je, da bo Litva prvak. No, da vidimo koliko sem zgre?u. :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?koda, ko o?itno ne bomo nikoli uspeli sestaviti svoj "dream team", se pravi v trenutnih razmerah manjkajo vsaj: Beno, Erazem in Vuja?i? (ta je itak dal kajlo, jebiga). Ampak kar je, pa? je in s tem morajo poskusit ?e kaj naredit. :party0035:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobra taktika trenerja.....spet so "zanala??" zgubil, isto kot pri Poljakih.

 

To vidijo samo tisti, ki se spoznajo na ko?arko... raznorazni novinarji in neuki folk pa pizdi k zme?an pa spet drekajo ?ez njih.

 

A res ne vidijo razlike - Finci so igrali ZADNJO tekmo na EP in se niso rabili ?parat ter so ?li lahko na polno saj bi jim zmaga pomenila ?astno slovo od EP. Za nas je ta tekma NEPOMEMBNA a lahko bi zaradi ?ara borbe, ki so ga prikazovali Finci, pri?lo do kake neljube po?kodbe nosilcev na?e igre.

 

Se predstavljam, da bi se po?kodoval Goran al pa Boki, Zoki, Ga?per, Mirza itd, kak?ni bi ?ele pol bili naslovi v medijih in Maljkovi? bi izpadel nesposoben kronski idiot, ki pojma nima kdaj so tekme nepomembne in zakaj ni raje dal po?ivat klju?nih igralcev.

 

A ker Maljkovi? ni bebec je naredil to?no to kar je bilo potrebno naredit pa ?eprav je kasiral marsikateri o?itek. Veliki trenerji to?no vedo, da je đabe zmagat 8 tekem pol pa izgubit klju?no v ?etrtfinalu, ki pomeni takoj?nje slovo od boja za medalje.

 

In isto taktiko tako izvajajo prakti?no vsi veliki trenerji na tem prvenstvu. A se bo res kdo kdaj spomnil tekem s Poljsko in Finsko na tem EP, da je treba tak halo zganjat? :ne vem:

 

?koda, ko o?itno ne bomo nikoli uspeli sestaviti svoj "dream team", se pravi v trenutnih razmerah manjkajo vsaj: Beno, Erazem in Vuja?i? (ta je itak dal kajlo, jebiga). Ampak kar je, pa? je in s tem morajo poskusit ?e kaj naredit. :party0035:

 

Vuja?i? je overrated igralec, ki sam zase misli, da je ko?arka?ki polbog a njegov najve?ji dose?ek je verjetno ta, da je podrl ?arapovo. Beno je igralec, ki mu precej ego nagaja in s svojo zahtevo, da bi bil prvi play avtomatsko prina?a trenja v ekipo. ?e se takoj v ?tartu ne zna? podrejat EKIPI je bolje, da sploh ne pride? igrat.

 

Erazem mi je pa enigma - recmo da je res po?kodovan in da je zato bolje, da ne igra - neko? smo s sabo vozili po?kodovanega Smodi?a pa se je na koncu izkazalo, da je samo mesto zasedal in bi bilo bolje, da bi ?el kdorkoli drug, ki bi bil 100% zdrav. Mi je pa edino za Erazma ?al, da ga ni, pogojno Udriha, ?e bi znal obvladat svoj ego.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi ?panci so taktizirali, brez izjem, raje imajo srbe kot entuzijasti?ne Litvance.

 

Mene osebno so najbolj prepri?ali hrvatje, mislim na psiho, 3 podalj?ke so zgurali do konca, igra pod ko?em je izjemna, in imajo tudi zelo lahko pot naprej. Mi imamo same te?ke tekme (po zaslugi kiksov v prvem delu)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Hrvatje vedno bolje igrajo. Jaz jih kar vidim v polfinalu, ?e ne v finalu. Glede Erazma je pa res. Tukaj, pod firmo spodaj imajo en ko? (je en manj?i blok) in je parkrat igral z enim mulcem. No metala sta na ko?, pa je res malo ?epal tko da :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi ?panci so taktizirali, brez izjem, raje imajo srbe kot entuzijasti?ne Litvance.

 

Mene osebno so najbolj prepri?ali hrvatje, mislim na psiho, 3 podalj?ke so zgurali do konca, igra pod ko?em je izjemna, in imajo tudi zelo lahko pot naprej. Mi imamo same te?ke tekme (po zaslugi kiksov v prvem delu)

 

Verjemi, da ni ve? lahkih tekem, ker zdaj se gre na no?. tukaj ni reprezentance ve?, ki bi bila lahek zalogaj - kve?emu zobe si lahko polomi? na nasprotniku, ki ga podcenjuje?. Zato je za na?e bolje, da imamo Francoze, kjer nismo v vlogi favoritov - proti Ukrajincem bi pa sigurno bili.

 

Se pa zna zgoditi, da si bodo ravno Hrvati polomili zobe na Ukrajincih in jim 7 zaporednih zmag ne bo ni? pomagalo.

 

Aja na? edini kiks, ?e se temu lahko tako re?e je bil pogojno prav proti Hrva?ki, kjer bi lahko bilo tudi obrnjeno. Tudi takrat je bil rahel padec motivacije saj so vedeli, da so bili ?e uvr??eni naprej.

 

Bo pa motivacija jutri spet visoka in tam se bo pokazalo a so glave na mestu, a bodo znali it v tako nizko pre?o, da se jim bodo "jajca drsala po parketu". Jaz verjamem v njih tako, da imam ?e ve? kot 10 dni karte za polfinale.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kakorkoli, tudi ?e je bil v?eraj?nji poraz nameren, bi jaz v primeru, da bi od?tel lepe cekine za vstopnico, pa totalno popizdil za prikazano igro na?e reprezentance v zameno za precej drago karto. ?e po tv je bilo ?alostno za videt, pa je bilo brezpla?no. :huh:

 

V tem primeru naj vnaprej povedo, da bodo igrali z zategnjeno ro?no zavoro, pa bi bila tudi dvorana precej prazna verjetno. :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kakorkoli, tudi ?e je bil v?eraj?nji poraz nameren, bi jaz v primeru, da bi od?tel lepe cekine za vstopnico, pa totalno popizdil za prikazano igro na?e reprezentance v zameno za precej drago karto. ?e po tv je bilo ?alostno za videt, pa je bilo brezpla?no. :huh:

 

V tem primeru naj vnaprej povedo, da bodo igrali z zategnjeno ro?no zavoro, pa bi bila tudi dvorana precej prazna verjetno. :zvizga:

 

Hehe Hrvati so krivi pa Grki. ?e bi zmagali Grki bi bila zanimiva tako tekma Italija-?panija kot na?a tekma saj bi se enim ?lo za uvrstitev v ?etrtfinale drugim pa za prvo mesto v skupini. V glavnem Grki so krivi kaj pa niso zmagali :hohoho:

 

Aja nakup karte je vedno riziko - tudi ?e kupi? karto za film ali predstavo ali koncert... lahko nisi zadovoljen s prikazanim pa ne more? ni?. Tako pa? je, da pa se zdej gnojnica na igralce zliva je pa tud precej mimo. Pokazali so ?e ogromno in vsake tekme ne morejo odigrati 110% - ne gre pa ne glede al je cela dvorana kupila tadrage karte al ne.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Razocaran.

Pa ne nad tekmo in vsem. Ampak nad tem kako je danes ego zaslepil ekipo, doloceni igralci so bili zgolj za statiste.

Pravilno da smo izgubili, kosarka je kolektivni sport

 

Obenem jezen tud na trenerja da to dopusca in da ima najboljsega obrambnega igralca ki je izoliral grskega zvezdnika na klopi, parker se nam pa sprehaja.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Razocaran.

Pa ne nad tekmo in vsem. Ampak nad tem kako je danes ego zaslepil ekipo, doloceni igralci so bili zgolj za statiste.

Pravilno da smo izgubili, kosarka je kolektivni sport

 

Obenem jezen tud na trenerja da to dopusca in da ima najboljsega obrambnega igralca ki je izoliral grskega zvezdnika na klopi, parker se nam pa sprehaja.

 

Se strinjam.To, da ni dal igrat Joksija, ki je za moje pojme na? najbolj?i obrambni igralec (poleg Zorana Dragića) mi je skrajno nerazumljivo.Vodenje selektorja v tej tekmi je bilo totalno zgre?eno.Mislim, da tudi ?e bi premagali Francoze po ?ude?u, bi dobili petardo od ?pancev.?e dajo vsi centri 2 to?ki na celi tekmi je rezultat seveda znan.

Sicer pa je moje mnenje, da imamo vseeno premalo kvalitetnih igralcev, ki bi prevzeli odlo?itve ob pravem trenutku.

Poglejmo si samo met za tri to?ke.?e ne zadene? vsaj 5-6 trojk na tekmo nima? kaj iskat.

Pa skok v obrambi-?e poberejo nasprotni igralci vse odbite ?oge in imajo na razpolago 2 do 3 napade pol ne more? zmagat niti s pomo?jo trikov.Se ve, da se bodo vsi istro?ili v obrambi.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

da ne govorimo o time outih, vzel ga je pri +10 francozov???????????????????????????

Takoj ko so na?i zni?ali na +6 je francozjemal odmor.

 

Ne vem no, saj to je ?port, Francozi so bili bolj?i ampak Parker je delal kar je hotel, brez favlov.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.