Skoči na vsebino

Mazda 5


Yoko 35

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni foruma?i.

 

Ali je kdo izmed vas lastnik nove Mazde 5. Zaradi "?iritve" dru?ine sedaj in pa verjetno v bli?nji prihodnosti se zanimam za nakup enoprostorca, pa malo gledam ponudbe. Ker sem trenutno lastnik 6-ce karavan in sem neizmerno zadovoljen z avtom, bi ?e naprej ostal na isti znamki... pri nakupu pa ?teje prakti?nost prostora, prtlja?nik, itd. Aja, pa verjetno bi vzel bencinarja, ker je predvsem mestna vo?nja, pa 2-3x na leto relacija.

 

Najlep?a hvala za vse ponujene nasvete!

 

Lp

?eljko

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni foruma?i.

 

Ali je kdo izmed vas lastnik nove Mazde 5. Zaradi "?iritve" dru?ine sedaj in pa verjetno v bli?nji prihodnosti se zanimam za nakup enoprostorca, pa malo gledam ponudbe. Ker sem trenutno lastnik 6-ce karavan in sem neizmerno zadovoljen z avtom, bi ?e naprej ostal na isti znamki... pri nakupu pa ?teje prakti?nost prostora, prtlja?nik, itd. Aja, pa verjetno bi vzel bencinarja, ker je predvsem mestna vo?nja, pa 2-3x na leto relacija.

 

Najlep?a hvala za vse ponujene nasvete!

 

Lp

?eljko

 

Mazda 6 je neprimerno ve?ji avto.....?e posebej prtlja?nik in zadnja klop.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda 6 je neprimerno ve?ji avto.....?e posebej prtlja?nik in zadnja klop.

 

Hvala za info.

 

Ravno zaradi tega spra?ujem...sam imam 10 let staro 6-co karavan in sem notri zbasal celo! otro?ko sobo iz Ikee :)

Zelo sem zadovoljen s prostornostjo in funkcionalnostjo. A problem bo, ko bo 3-je dete tukaj :) kam dati tretji otro?ki sede?? V staro 6-ko mi to ni ratalo, al sm pa mal smotan :huh:

 

Bo potrebno iti v salon pa malo preveriti oba avta (5 in 6) tudi v ?ivo, kako je s tem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hv. Vem nasedva pa se ala za info.

 

Ravno zaradi tega spra?ujem...sam imam 10 let staro 6-co karavan in sem notri zbasal celo! otro?ko sobo iz Ikee :)

Zelo sem zadovoljen s prostornostjo in funkcionalnostjo. A problem bo, ko bo 3-je dete tukaj :) kam dati tretji otro?ki sede?? V staro 6-ko mi to ni ratalo, al sm pa mal smotan :huh:

 

Bo potrebno iti v salon pa malo preveriti oba avta (5 in 6) tudi v ?ivo, kako je s tem.

 

5ka ta prva ma zadaj samo 2 zica + rezerven sedez na sredini.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poglej to mojo

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7681837&show=1

 

ni Mazda je pa japonec. Ampak sredinski sede? v sredini je pravi ampak ima le dvo to?kovni pas vseh ostalih 6 pa ima tro to?kovne pase.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poglej to mojo

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7681837&show=1

 

ni Mazda je pa japonec. Ampak sredinski sede? v sredini je pravi ampak ima le dvo to?kovni pas vseh ostalih 6 pa ima tro to?kovne pase.

 

vsekakor bolj dru?inski kot 5ka :prstgor:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Da ne odpiram nove teme, bi kar tu prilepil eno vpra?anje.

 

Danes klepetamo v va?ki gostilni in na? va?ki vseved skritizira Mazdo 5 na mrtvo, ?e?, da taka vozila so samo pro? vr?en denar. Mo? razlaga, da ?e ima ta avto postavljenih vseh 7 sede?ev, da ima prtlja?nika zgolj 150 litrov, kar pa je odlo?no premalo za 7 potovalk.

 

Pa me zanima, koliko je ta na? va?ki vseved res pou?en o prostornini prtlja?nika v Mazdi 5 s sedmimi sede?i. Je tu kdo, ki jo ima?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne odpiram nove teme, bi kar tu prilepil eno vpra?anje.

 

Danes klepetamo v va?ki gostilni in na? va?ki vseved skritizira Mazdo 5 na mrtvo, ?e?, da taka vozila so samo pro? vr?en denar. Mo? razlaga, da ?e ima ta avto postavljenih vseh 7 sede?ev, da ima prtlja?nika zgolj 150 litrov, kar pa je odlo?no premalo za 7 potovalk.

 

Pa me zanima, koliko je ta na? va?ki vseved res pou?en o prostornini prtlja?nika v Mazdi 5 s sedmimi sede?i. Je tu kdo, ki jo ima?

 

 

Bo kar drzalo vsaj za prvo in drugo generacijo petice... zadnje generacije se nisem imel priliko sprobat ......Sedem se jih tezko pelje oz. bolj za silo... za kaksno dolgo pot pa ni priporocljivo... Saj je recimo srednji sedez v drugi vrsti bolj za silo... Pa tudi zadaj v prtljazniku sedet ni ravno prijetno, ker ni dovolj prostora za noge ... ;) ... Smo enkrat pred leti (2007) imeli petko prve generacije za na sejem CeBit v Hannover.... Pa nas je bilo 5... In sem moral se trugo dat na streho, ker nismo imeli kam spravit vso prtljago... ;)

 

Ce te zanima, si lahko preberes vtise od takrat... >> http://www.mobile.si/articles/cebit2007-mazda5.html ... Pa se slike v albumu >> http://album.mobile.si/showgallery.php?cat=1573

 

Prtljaznika je toliko, ko so postavljeni se sedezi v tretji vrsti:

Objavljena slika

 

Takole pa izgleda druga vrsta sedezev:

Objavljena slika

 

Takole pa, ko je sredisnki naslov zlozen, da naj bi bilo prostora za tri osebe v drugi vrsti:

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je res kaj vedez pravi... trije na 2 klopi je bolj do stacune pa nazaj... sredinski sedez za 400km ni ker te zacne vse bolet... zadaj pa lahko sedi samo moja punca ko je 150 velika ker nog nikamor ne spravis... jz mam 180 pa je zadaj no go... ker more un spredaj dat sedez naprej in pptem se on buta z nogami v zic...

 

Moja dva sta jo vzela zaradi visje pozicije, vozla sta prikolico na morje zdej mata pa avtodom pa mazda bolj kot ne stoji in moja sestica se drajsa :) se zadaj v moji sestici pelje veliko bolj komot kot v petici, je pa res da ma petica zadnje sedeze nastavljive naprej nazaj pa naklon naslonjala da lahko spis... za nas ko smo 4je bli je super... zdej pa se jz s svojim vozim pa so oni trije avto pa velik in ja tut ze mal gledajo kaj pa zdej kupt...

 

Petica je dokler mas 3 otroke in je ena deca ko zadi sedi do 10 stara... ker ce imas vse zice gor je zadaj za dve torbe s pancerji prostor in adijo... se psa ne mors dat... primerjalno je potem minijev kuferam temu... zato smo pa fural trugo vedn na strehi...

 

Vsak ma svoje pluse pa minuse... 5ka je bolj kombiju podobna po sedenju, 6ka pa bolj nizka za avtocesto...

post-771-1390543383_thumb.jpg

post-771-1390543506_thumb.jpg

post-771-1390543549_thumb.jpg

post-771-1390543576_thumb.jpg

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je res kaj vedez pravi... trije na 2 klopi je bolj do stacune pa nazaj... sredinski sedez za 400km ni ker te zacne vse bolet... zadaj pa lahko sedi samo moja punca ko je 150 velika ker nog nikamor ne spravis... jz mam 180 pa je zadaj no go... ker more un spredaj dat sedez naprej in pptem se on buta z nogami v zic...

 

Moja dva sta jo vzela zaradi visje pozicije, vozla sta prikolico na morje zdej mata pa avtodom pa mazda bolj kot ne stoji in moja sestica se drajsa :) se zadaj v moji sestici pelje veliko bolj komot kot v petici, je pa res da ma petica zadnje sedeze nastavljive naprej nazaj pa naklon naslonjala da lahko spis... za nas ko smo 4je bli je super... zdej pa se jz s svojim vozim pa so oni trije avto pa velik in ja tut ze mal gledajo kaj pa zdej kupt...

 

Petica je dokler mas 3 otroke in je ena deca ko zadi sedi do 10 stara... ker ce imas vse zice gor je zadaj za dve torbe s pancerji prostor in adijo... se psa ne mors dat... primerjalno je potem minijev kuferam temu... zato smo pa fural trugo vedn na strehi...

 

Vsak ma svoje pluse pa minuse... 5ka je bolj kombiju podobna po sedenju, 6ka pa bolj nizka za avtocesto...

 

stari jaz imam MAZDO 5 2008 LPG SEM zadovolje ker rabim kot dre?inski avto jo ok :prstgor: seveda se pojavijo tudi kak?ne napke :blink: to se popravi . prostorsko mi zdo??a . to je moje mi?lenje ...bistvo to je DRU?INSKI AVTO z drsnimi vrati zadnjimi lp ale?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.