Skoči na vsebino

Zimske gume 2013/2014


AmpeR

Priporočeno sporočilo

KOlebam med:

Dunlop 4D

Conti TS 850

Goodyear UG8

 

Cena je tam tam, vse so med 55 in 60 po komadu, kar mi je trenutno zlo odve? ampak ok.

 

Vpra?anja:

 

katere od na?tetih bojo najdnje zdr?ale? Res da mehkej?e bolj dr?ijo (trenutno se vozim na letnih contijih, ki jih vidmo pobira, res pa da dr?ijo hudo dobro - dosti bolj?e kot dunlop...), a vseeno mi jih ne kupuje sponzor. V vseh testih so vsi mogo?i kriteriji, dsamo tega noben ne pove, koliko bom z gumo naredu....

 

ali jih lahko zmanjka, saj bi mi precej koristilo, ?e bi ?e en mesec po?akal?

 

Samo v razmislek, eden od lanskih testov je kot najbolj cenovno optimalno gumo za na dolgi rok ocenil Michelin Alpin A4. Od navedenih treh pa bi se jaz osebno odlo?il za tisto, ki je cenej?a.

Dober izbor ?elim.

Mazda6 Sport CD 129 TE Plus-ex

Mazda6 SPC CD 150 Revolution

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 122
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Samo v razmislek, eden od lanskih testov je kot najbolj cenovno optimalno gumo za na dolgi rok ocenil Michelin Alpin A4. Od navedenih treh pa bi se jaz osebno odlo?il za tisto, ki je cenej?a.

Dober izbor ?elim.

 

Mi?elink res da ?e dolgo nisem vozil, a kolega trdi da je prva 2 3 mm ok, potem pa postane dobesedno plasti?na in za zmeraj. Temu ustrezen je tudi orpijem. Je to res?

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V take sem v?eraj preobul mojo. S 16" feltnami izgleda prav sme?no, kolesa so kot pri kak?nem kombiju.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moji prvi utisi glede Conti zimakov(195/65/159)

Najbolj negativno so me presenetile, da od 50-60/uro so glasne kot reaktivec oz. pridejo v resonanco in bobnijo. :whatever:

Upam, da se bo z kilometri to malo uredilo.Po mokrem pa res dr?ijo kot nore.

Pri ve?jih hitrostih so v redu.

Bomo videli, kako bo v snegu.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene me sam zanima kere se gume se bolj splaca:

-Michelin alpin a4 -->mokri oprijem C

-dunlop 4d--> mokri oprijem E

Sam nwm alpin a4 drzi .. sam moj brat ma na hondi dunlop 3d pa lahko priznam da uno dela boga po mokri in suhi in snegu..

Sam a ve kdo ki vc glede 4d ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam Dunlop 4D ... Sicer po snegu jih se nisem uspel probati... na mokri cesti pa v zadnjih dneh kar dobro... in lahko recem, da nimam pripomb glede oprijema na mokri cesti... Tako da zaenkrat sem zadovoljen ... Kako pa bo po snegu, bomo pa videli ...

 

Je pa ta vrednost odvisna od dimenzije... Pri moji dimenziji (225 55 R17) je pri mokrem opriejmeu vrednost C >> http://goo.gl/IG42tV

 

Objavljena slika

 

Michelin Alpin A4 ima pa pri moji dimenziji naslednje vrednosti >> http://goo.gl/3Kw3N7

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha no jst mam 195/65 r15 zimske :-D

 

 

Pri tvoji dimenziji so pa podatki sledeci:

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Smesne so te oznake,

 

Moja je 205/50 ampak sirsa in nizja je pa tolk boljs v dezju ampak slabs v snegu....tako da ...

post-2637-1385209428_thumb.jpg

post-2637-1385209444_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to ze da je zimska ta to vem .. sam jst sm te prasu ?e si probu une letne le sport ??

 

Njet

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.