Skoči na vsebino

mp3


Strela

Priporočeno sporočilo

mp3je iz YT? Malo sem zarjavel tukaj, mi lahko namigne? kako pa to naredi?? lp

 

Najprej potegn dol youtude dvnloader ,pol na youtubu poi??e? komad,skopira? mesto komada(www.itd)potegnes dol ker pa je v formatu mp4 ponavadi z isti prog.potem pretvori? v mp3. Js vem za ta na?in-samo kvaliteta je bol zani? vsaj pr men je kr neki pokal k sm probal v avtu.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nic kompliciranja. DVD Videosoft Youtube to mp3 downloader al pa kr celo suito si dol snames, jo majo zastonj. Najdes komad na youtubu ki ima v redu kvaliteto (ce na uho ne locis 128, 192, in vec kbps, pol bo pac tezava), kopiras url in ga zalimas v programcek. Nastimas izhodni format kvalitete, zeljen vhodni format (ponavadi iz najvecjega sourca po mb gledano) mapo kamor gre muzika, in kliknes download. Uporabniku zelo prijazen program, legitimen in tut ostali programi iz suite so zelo dobri.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.youtube-mp3.org/sl

 

link od youtuba nalimas v polje pod napisom YouTubeMp3...

pa ti pretvor v mp3...to je to...povleces dol in ga mas...

link od YouTuba pa vrjetno ves kje se ti odpre.

 

koperas link ---->

prilepis v polje na MP3 pretvorniku.

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Thepiratebay pa kljuknes samo audio pa napises naslov pa cuknes 320kpbs muske dol... pise v opisu ko kliknes na njo kolk je ;) ponavad so od 8-10mb velike taboljse...

 

Youtube downloader je pa kurac kvaliteta... na bose mi je krescalo pa pokalo... pfuj

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Thepiratebay pa kljuknes samo audio pa napises naslov pa cuknes 320kpbs muske dol... pise v opisu ko kliknes na njo kolk je ;) ponavad so od 8-10mb velike taboljse...

 

Youtube downloader je pa kurac kvaliteta... na bose mi je krescalo pa pokalo... pfuj

 

Ce je bil source 150kbps pa si v downloaderju imel nastiman output 128kbps potem ni cudno. Sploh pa klasik mp3.

 

Na youtubu imas skoraj vso glasbo v 192kbps AAC, kar je ekvivalent 256kbps ali 320kbps MP3 studijskem (nevariabilni bitrate) zapisu. Jaz nisem imel v petih letih niti enega problema, tudi na partyjih, kjer sem youtubove mp3je gonil skozi zelo velike sound systeme. Vlecem pa samo z DVD VideoSoftom, saj omogoca prenos brez izgube v 320kbps LAME MP3 zapis, kar genericni youtube downloaderji ne zmorejo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.