Skoči na vsebino

Kupovanje nove Mazde3


k0k33

Priporočeno sporočilo

Moja mama kupuje novo trojko....?e nekaj ?asa. Da bi se la?e odlo?ila bi ji za rojstni dan najel avto za en dan. Povpra?eval sem po avto hi?ah in renta carih pa nikjer nisem uspel. V avtohi?ah so mi rekli, da je mo?no avto dobiti le za dve uri, rentacar z novo mazdo 3 pa tudi nisem na?el. Ali ima kdo od vas kak?no pametno idejo?

 

Hvala.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si probal krzisnik zagorje. Men so sami ponujal, res da samo za cas servisa. Samo po moje bi se dal zment za en dan glede na to sa si potencialni kupec

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.