Skoči na vsebino

Kompaktibilnost delov Mazda vs. Toyota


Priporočeno sporočilo

Da te kar izkoristim :) Zanima me ?e je mo?no vgradit tempomat iz X9 v 323f ba z 2,5 motorjem? Sicer nisem prepri?an kaj vse od elektrike so zamenjali pri menjavi motorja, lahko pa preverim pri Mitju ?e je potrebno. So 323f z v6 sploh imele na voljo tempomat?

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da te kar izkoristim :) Zanima me ?e je mo?no vgradit tempomat iz X9 v 323f ba z 2,5 motorjem? Sicer nisem prepri?an kaj vse od elektrike so zamenjali pri menjavi motorja, lahko pa preverim pri Mitju ?e je potrebno. So 323f z v6 sploh imele na voljo tempomat?

 

323f ni blo s tempomatom, druga? se ga pa da montirat :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V 626 je bil na voljo samo v kombinaciji z 2.0 motorjem in letnikom od 1990 naprej, ?e se prav spomnim. ? .

 

in tudi v 2.5 V6 ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Mimogrede bi ?e vpra?al, mogo?e ve, ali so med seboj kompaktibilni deli Mazda 121 vs. Toyota Starlet vs. Kia Pride ?

Kio Pride namre? rihtam prijatelju.

 

A ni Mazda iz Ford koncerna ?

 

kia Pride in Mazda 121 sta identi?ne ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa mater zakaj bi tijotine dele tla?il na mazdo in obratno, je to kak poseben feti? ? :ouje:

 

Js mam akumulator od yugota v mazdi, pa?e preverjeno.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Katere tepihe priporočate? Imam letnik 2009, 5 vratni model. Sej tepihi so najbrž isti za vse modele ( limuzina/ karavan/ HB)?
    • A ni to žalostno. Ker Fiat 124 oz. Preoblečena mx5 je imel Fiatov motor.   Tu pa je Ford samo drugo logo nabil. Za to pa ga v Fordovih delavnicah ne znajo servisirat.
    • odgovoriš: "lahko ja, za domov pa zavijte mi jo prosim"
    • No recimo že če bi delal popis izjav serviserjev, bi dobil nesmiselne zapise totalka.     S spiranjem se ga menja samo v primeru, če res želiš vse olje spravit ven, tudi iz wandlerja
    • Potem vse tiho je bilo...   Kar sem jaz uspel raziskati okrog tega menjalnika je absolutno, da je mnenj kolikor je ljudi, ki ga uporablja 😁. Najbolj pametno je za dolgi rok brez problemov verjetno upoštevati nasvet menjave kot je napisan tu na forumu pod oddelkom avtomatski menjalniki.   Drugače pa imaš verjetno en kup ljudi, ki ga nikoli ne zamenja in nima problema. Nekateri ga spirajo in imajo probleme, drugi jih nimajo. Na forumu se verjetno znajdejo večinoma tisti, ki imajo probleme in tisti, ki za te avte nadpovprečno skrbijo - če malo upoštevamo statistiko.   Na uradnem servisu v Celju mi je bilo rečeno, da ne menjajo, delajo kontrolo in preverijo če je olje skurjeno zaradi čudnega načina vožnje. Tudi omenjeno mi je bilo da se olje menja samo s spiranjem za kar pa nimajo opreme. Ko se bom v kratkem lotil menjave po postopku, ki je opisan tu, sporočim, če se mi bo uspelo zmeniti, da naredijo tako. Bi menjal sam, pa se mi vseeno ni za valjati pod avtom, dvigala pa nimam.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.