Skoči na vsebino

Ali bi, ?e bi menjali avto, spet kupili mazdo ?


KAALman

Priporočeno sporočilo

bi... imel bi x6 dol spu??enega z blatniki ven potegnjenimi in enimi divjimi felnami ( pa zatemnjene ?ipe ?e verjetno ) :whatever: that's it, ni? ve?

 

Mika me pa tud vti hondica samo mi je moja f-ka dost lep?a od vseh hond (crx-a ne ?tejem kr je dvosed), edino acord se mi dopade samo je avto 2x precenjen...

 

Za kaj vi?jega pa ni sponzorjev :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko bom kupoval kaj druzga, bo zihr japonc, sicer pa nisem glih tak?en lokal-patriot v stilu kak?nih "kmetov brez zemlje": "?e od zmer mam Folcvagna pa ?e naprej ga bom mev, Opla pa ne bi kupil za noben dnar, ker je Folcvagn ta bol? pa zmeram bo!"

 

Tako razmi?ljanje mi je total adio in mislim, da kdor se racionalno odlo?a za nakup, ne gleda samo na firmo ampak ?eli za svoj ke? dobit optimalno vozilo, in ?e je to mazda, pol naj se ljubezen nadaljuje .....!

 

Sicer pa razne honde, nisan?ki pa tojote niso glih totalna brca v temo, se mi zdi?!

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:rolleyes: dobr, nisem ?el glih v neke centimeterske detajle... :D

 

je pa res, da bi bla poraba prec za 2-3 litre ve?ja pri alfi....

 

mogo?e drugi?, bomo vidl. zaenkrat je to prvi avto pri bajti iz daljnega vzhoda, pa ?e bo delal tko kot mora, bo lahko postal tradicija... :vesel:

user posted image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm...sem glasoval z ne...?e bi to?no zdaj kupoval avto verjetno ne bi kupil Mazde;v po?tev bi edino pri?la 6ka karavan z dieselskim motorjem ampak sam bolj ciljam na enoprostorce...cenovno ugodna pa Mazda tudi ni ve?. Na sre?o se pa s tem problem trenutno, pa verjetno ?e nekaj ?asa ne rabim ubadat;mislim,da bom prej zamenjal motor kot avto.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@pokycar - Hmmm...zaenkrat ne rabim novega enoprostorca,ker ga ?e itak vozim...Mazda5 pa ne vem glih no...ni slaba...videl sem jo tudi ?e v ?ivo,ampak me nekak cena rahlo moti...bomo ?e vidli, kaj bo ?as prinesel.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na anketi sem glasoval z da, vendar pa mazdo vozim ?ele od maja letos (okoli 4000 km). Zaenkrat sem z avtom zadovoljen. OK, ni ravno BMW, ampak na avto gledam predvsem ekonomi?no. Ko sem letos nabavljal avto, sem imel v igri ?e Toyoto Avensis in Honco Acord. Peugeouta 40X sem odpisal, ker sem o njem sli?al ?e preve? slabih, VW Passat odpade, ker je VW - po mojem mnenju mogo precenjen za svojo kvaliteto.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.