Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Saj to sem mislil. Potem pa probaj malo okno odpret pa pusti pa bos videl ce gre za vodo al sam kondenz zarad temp

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja res se je pojavljalo samo zadnji?, ko je bilo veliko vlage v zraku. Zdaj ni ve? problemov.

Bi pa si vgradil daljinsko odklepanje, pa me zanima ?e je kdo ?e dajal kak?en aftermarket komplet not. Nekaj sem gledal, pa se cene gibljejo od sme?nih 20? pa vse do 100?. Nevem ?e je problem, ampak nimam centralnega. Torej ?e odklenem ena vrata, druga ostanejo zaklenjena (sej je to centralno ane? :D)

 

EDIT: evo primer http://www.ebay.co.uk/itm/Remote-Keyless-Entry-for-car-central-lock-KE669W-ULT-/360621012598?pt=UK_Car_Accessories_Safety_Security&hash=item53f6aff676

 

Tega sem najdu se mi zdi da na miata.net/garage. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja res se je pojavljalo samo zadnji?, ko je bilo veliko vlage v zraku. Zdaj ni ve? problemov.

 

Bi pa si vgradil daljinsko odklepanje, pa me zanima ?e je kdo ?e dajal kak?en aftermarket komplet not. Nekaj sem gledal, pa se cene gibljejo od sme?nih 20? pa vse do 100?. Nevem ?e je problem, ampak nimam centralnega. Torej ?e odklenem ena vrata, druga ostanejo zaklenjena (sej je to centralno ane? :D)

 

EDIT: evo primer http://www.ebay.co.uk/itm/Remote-Keyless-Entry-for-car-central-lock-KE669W-ULT-/360621012598?pt=UK_Car_Accessories_Safety_Security&hash=item53f6aff676

 

Tega sem najdu se mi zdi da na miata.net/garage. 

 

Res noben ne ve? Sej ni nujno, da je kdo to delal na Miati, lahko tudi na splo?no mi kdo pove kako to gre :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm zamenjat dal,ker je sprejemni enoti neki dogajal pa se je sam od sebe zaklepu in odklepu :)

 

Zdj je nanovo narjena in?talacija z drugim sistemom in dela v nulo, se pa da tud ?e ni centralnga,sam komplet sistem z motor?ki mor? najdt. Z monta?o vred ra?uni na 100-150?

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm zamenjat dal,ker je sprejemni enoti neki dogajal pa se je sam od sebe zaklepu in odklepu :)

 

Zdj je nanovo narjena in?talacija z drugim sistemom in dela v nulo, se pa da tud ?e ni centralnga,sam komplet sistem z motor?ki mor? najdt. Z monta?o vred ra?uni na 100-150?

 

A ima? kak?en link kateri komplet si kupil, kje si delal? Ja glede denarja sem ra?unal nekje na tak?en znesek.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?al nimam linka, so mi pri Avtoelektriki Vojnik v LJ prodal in zmontiral. Ponavad ima skor vsak ve?ji avtoelektri?ar zalogo tega in sam pove? kaj bi, potem pa vidi kaj ti lahko ponudi.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok sedaj imam eno vpra?anje. ?e vzamem tak?en kit na linku spodaj, in si potem naredim kopijo klju?a, a bo delovalo? Ali ima na? klju? "immobilizer"? Ker moj rezervni klju? mislim da je kopija, torej ni original.

 

http://www.rclick.co.uk/product_info.php?cPath=53&products_id=1110

 

Zakaj bi to naredil? Zato ker mi ni v?e?, da se vidi na 3 km, da je fake centralno zaklepanje :D Pa? more bit vse li?no narejeno :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap, ima immobilizer, tako da te pride izdelava kopije klju?a cca 50-60?. Sem pred kratkim ?elel dat naredit kopijo klju?a za tastarga Puntota l.95 in ima tud ?e immobilizer, kar me je tolk presenetlo, da sm si kr premislu :D

 

 

To kar si prilimu bi najbr? delal, ampak treba pazt da je masa tega blank klju?a dost velka za mazdo.  

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo luksuz na daljinca, dokler ni spojler prisel...

 

http://www.mojvideo.com/video-mx5/e0370ea74bfcb0ca524f

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Zdravo

 

Eno vpra?anje, nehala mi je delat kratka lu? na voznikovi strani, pa  vzamem ven ?arnico, da bi jo zamenjal, pa vidim da je ?arnica ok.

Zdej pa nevem kaj bi lahko bilo, dolga lu? pa dela, k je na isto ?arnico? Mejbi k?na varovalka?

 

Kaksen nasvet?

 

Hvala,

 

Lp

Rok

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Kateri OBD2 uporabljate? Jaz sem kupil enega bluetooth iz eBaya in sem ga preizkusil in ne dela  :glare:

 

Na Chevrolet Cruze-u dobi tok, se pri?ge lu?ka in ga telefon prepozna, pri meni pa se ne pri?ge niti lu?ka. Kaj verjetno je ?la kak?na varovalka?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.