Skoči na vsebino

extremni ?porti


dilar

Priporočeno sporočilo

Najprej se opravi?ujm, ker vem da tema ne spada na podro?je avtomobilizma... me pa vseeno zanima, ?e se kdo iz foruma ukvarja s kk?nim ekstremnim ?portom razen drvenja po slovenskih cestah :) (freestyle snowbording, surfing, kitesurfing, skating,...).

zanima me zato, ker bi rad nabavil dirtsurf (na dve ve?ji kolesi pritrjena ?elezna konstrukcija). imam namre? kitesurf, pa nekak ni ?asa it na italjansko ali hrva?ko obalo, snega je pa v dolini bol malo, ?e pa zapiha veter bi pa useeno rad mau zajadral s kajtom.

no ?e ima kdo kak?ne informacije, kje bi se to dobilo in koliko stane, bi bil zelo hvale?en.

 

druga? pa napi?te, ?e se kdo ukvarja, oz. se je ukvarjal s katerim od ekstremnih ?portov.

 

 

LP, Rejc

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sn boarder!! :bravo: Sn se v Avstriji ?e spu??al po "prepovedanih" poteh!!! :jupiii: Lahko se kaj zmenimo pa gremo skup na kako turo!!! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok,vsaj blizu sn bil.... :P Je pr meni ?e tudi 11 let,kaj sn bil v vojski!! B)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pokycar...bi se lahko zmenil ja...sm tud border, rd se zapelm po kk?nmu railu al pa jumpici, drga? pa tud turno ni slabo :D

druga?e je pa baje s ?tudentskim klubom za 37k u Altabadiji se mi zdi, od 12.-16. 12. organiziran izlet.

tebe to najbr? ne zanima, si ?e prestar, ampak za use ostale iz kamni?kega konca...uklu?en je pa tudi prevoz + karta + hrana in bivanje, tko da se res spla?a.

se pa opravi?ujem vsem, ki sem jih ''zrajcal'' s povedanim :whatever:

 

 

 

LP, Rejc

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tebe to najbr? ne zanima, si ?e prestar

 

 

 

:blink:?zmeden?sramezljiv Pa kaj si ti nor!!!!Zaj sn se pa zamislo....Jaz se sploh ne po?utim tak starega,pa z veseljem se z boardom kje po kaki strmini spustim pa to...pol pa mi ti re?e? da sn PRESTAR!!!! :P Kolko si te ti star?? Pa ne skrbi,nisn zamerljiv ?lovek,samo malo sn se zamislo... :rolleyes:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

oprosti pokycar...nism tko mislu....jest sm meu u mislih, da si prestar za ?tudentski klub in ne bi mogu met tazga popusta. mal sva se narobe razumela. drga? pa za bordat nisi nikoli prestar, sam da ve? da bo? zmogu in da se po?uti? mladega :rispekt:

jest sm 18, februarja bom 19.

 

se bomo kdaj kej zmenili, pa gremo km u planine ane... :D

 

 

LP, Rejc

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

he he,se sn ti napisal,da nisn zamerljiv ?lovek!! :D Lahko se res gdaj zmenimo ja! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.