Skoči na vsebino

Pokanje v volanu M6


Priporočeno sporočilo

Pazit je treba, da se volanske ?tange ne zavrti v nobeno stran. Kajti v volanu je kabel, kateri skrbi za volanske komande, in ga je ravno dovolj za 2.5 obrata v levo in 2.5 obrata v desno, ?e pride do dodatnega zasuka se ta kabel pretrga. Ostalo pa prepu??am domi?ljici glede popravila in cene kosa.

 

Uro?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest isto ?utim rahlo pokanje v volanu predvsem ?e na mestu vrtim volan... Je imel ?e kdo podoben problem je mogo?e ?el zglob sicer pokanje ne vpliva ni? na vo?njo ali na trdoto volana je pa mote?e.

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest isto ?utim rahlo pokanje v volanu predvsem ?e na mestu vrtim volan... Je imel ?e kdo podoben problem je mogo?e ?el zglob sicer pokanje ne vpliva ni? na vo?njo ali na trdoto volana je pa mote?e.

 

LP

Ko sem imel jaz tak?en primer pri svoji 6-ki, sem uporabil ?ude?no metodo, ki je ?e ve?krat navedena na tem forumu in sicer spodaj pod volanom sprosti? volan in ga kasneje "trajba?" gor in dol ter po globini ven in noter. To ponavlja? nekaj ?asa, te?ava izgine.  :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sem imel jaz tak?en primer pri svoji 6-ki, sem uporabil ?ude?no metodo, ki je ?e ve?krat navedena na tem forumu in sicer spodaj pod volanom sprosti? volan in ga kasneje "trajba?" gor in dol ter po globini ven in noter. To ponavlja? nekaj ?asa, te?ava izgine.  :cheers:

Ajaa jest pa berem prvi post pa mi ni blo jasno :D Hvalaa bom definitivno sprobal kaj pa nej bi bil drga? sploh vzrok da se to sli?i ? Aichi koliko so pa ra?unali za to mast, ?e v primeru zmajeve metode te?ava ne bo odpravljena ? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sem imel jaz tak?en primer pri svoji 6-ki, sem uporabil ?ude?no metodo, ki je ?e ve?krat navedena na tem forumu in sicer spodaj pod volanom sprosti? volan in ga kasneje "trajba?" gor in dol ter po globini ven in noter. To ponavlja? nekaj ?asa, te?ava izgine.  :cheers:

Pri meni masti skoraj ni bilo ve? in ?ede?no ''trajbanje'' ni pomagalo ve? in zato sem sam namazal letev. Dvomim, da na servisu odstranijo ?tango in nama?ejo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je pokalo in pokalo in smo iskal in ugotovil, da ni bil tale zglob oz. drog. Razdrlo se je volan, obnovilo in me ko?talo dobrih 300?...

Sedaj se spopadam ?e z ropotanjem vztrajnika in ne spim, ker gledam cene garnitur vztrajnikov in sklopk... :P

ab183946.gif
^^ klikni me za mojo temo :) ^^
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.