Skoči na vsebino

Mazda 6 prvi ob?utki in problemi


prlek86

Priporočeno sporočilo

Ravnokar klical na Mazdo kjer so mi rekli, da navodil za stare modele ne dr?ijo. Imajo za novega za stare pa ?al ne.

 

Je kaka opcija za tisto kar sem rekel pred tem:

 

Moj je pred FL :) tako da je modelno leto 2008-2010 :)

 

Je mogo?e kdo tolko dober, da bi mi knji?ico poslal in si jo sfotokopiram in mu jo po?ljem nazaj. Ali pa, da mi jo kdo nese fotokopirat in mu naka?em dnar in mi jo po?lje, sam da dobim to knji?ico!

 

 

Da vidimo sedaj mazda?e :D

 

Kot zanimivost naj povem, v?eraj pred trgovino sre?am enako Mazdo kot jo imam sam razen odtenek barve je bil druga?en in sma se sam nasmejala en drugemu, kak je gledal avto ko sem se peljal... :) Praf fajn je blo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravnokar klical na Mazdo kjer so mi rekli, da navodil za stare modele ne dr?ijo. Imajo za novega za stare pa ?al ne.

 

Je kaka opcija za tisto kar sem rekel pred tem:

 

 

Da vidimo sedaj mazda?e :D

 

Kot zanimivost naj povem, v?eraj pred trgovino sre?am enako Mazdo kot jo imam sam razen odtenek barve je bil druga?en in sma se sam nasmejala en drugemu, kak je gledal avto ko sem se peljal... :) Praf fajn je blo :)

 

 

Jaz sem navodila dal skupaj z avtom, ko sem prodal :) ... Imam pa za tanovo :) ... Sicer je pa kar zajetna "bukla" tako da bo kopiranja kar nekaj :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem navodila dal skupaj z avtom, ko sem prodal :) ... Imam pa za tanovo :) ... Sicer je pa kar zajetna "bukla" tako da bo kopiranja kar nekaj :) ... 

 

No ?e pa ne gre kopirat pa lahko kdo v pdf spremeni :) ?ala

 

No vseeno, ?e kdo ima ga lepo prosim vsaj za posojo,  skopiral si bom sam oz. kopirnica :D

 

Vseeno hvala Jest :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj te pa to?no zanima....jaz imam ene PDFje sicer za ameri?ke pa bolj bencin, samo za silo je :)

 

Zanima me predvsem nastavitev jezika, bluetootha, pa da pogledam malo specifikacije, bolj ko ne mi je vseeno ?e je bencinec al diesel.

 

ej, pr kateremu dilerju si jo pa kupil to? 

 

Automarket Ljubljana.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

https://dl.dropboxusercontent.com/u/31489040/manual.pdf

 

Evo to je najve? kar sem uspel najt od PDFja....ni to?no to, toda sam sem nekaj zadev na?el not :)

 

 

Saj angleskih ni problem dobiti... On isce v slovenscini :) 

 

Precej angleskih navodil za Mazde lahko najdes tukaj (sem ta link ze dal na zacetku te teme) >> http://www.planetema...owners-manuals/

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te navodila sem ?e imel, vseeno hvala.

 

Nastavil sem si bluetooth, to je to!

 

 

No imam ?e eno vpra?anje glede "kuplonge".

Ko prestavim in kuplongo po?asi spu??am, se skoraj ?ist na koncu ?uje pok (to se zgodi ko kuplunga ?e popousti!) ima kdo kako idejo? Podobne te?ave oz. ?e je to sploh te?ava?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.