Skoči na vsebino

Predelava prezracevanja M5


Priporočeno sporočilo

Klima dela tako kot mora preverjeno. Sicwr pa ne vem zakaj taka debata o avtomatski klimi ce meni ne shladi ko dam ROCNO vse na full...avtomatika tukaj nima veze o tem ko govorite

 

Pac nimate crne barve...

stari to za barvo ima? prav... :rolleyes: potem pa je nekaj.....drugega narobe  :whatever: saj so tudi drugai avti ?rne barve pa deluje klima ok. :rolleyes: lp ale?  B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pac nimate crne barve...

Po malem je tud to razlog zakaj sm pri svoji situaciji raj izbral zrihtat rumen avto kot ?rn.

 

Si ?e kej razmi?lu o ?trihanju? :zvizga:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes rovinj - izola se je shladil do mrazu, ker je blo oblacno pri porecu, na meji spet sonce in totalna sprememba v avtu...zunaj pa skozi 25C

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spostovani, spostovane....

Noogle je prisel, montiran je na sobo in po tleh lepo pod prvim in zadnjim zicom pritrjen na pasji box, tako da piha med boxom in zadnjimi zici. Nikomur direktno.

 

Izjemno presenecen: iz cevi dolge 2m zadaj piha izjemno, tako kot na sobi.....

 

Za ostalo pa bo potrebno pocakati vikend in morje :), sem pa dobil to kar sem zelel oz hotel montirati sam, dovod mrzlega zraka v zadnji del

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e mi kdo ne verjame, kaj bom sedaj napisal naj pride pogledat. Ta noogle deluje v 3pm odli?no. Zadaj mi ?opa mrzel zrak in ta mala sta se zaradi testa mogla oble?i v jopico!!!!

 

Avto je bil 1 uro na soncu v Kranju, zunanja temp nima toliko vpliva, ker je do sedaj avto tudi ?e je bilo zunaj 25, pa sem se vozil zve?er ali v tunelu hladil, ko je uprt v sonce je bil problem.

 

Torej parkiri??e - zgoraj temp spredaj (indoor), spodaj prtlja?nik (outdoor senzor?ek), ki je bil v 'kozar?ku' za tretjo vrsto (v plasti?nem boku nad gumo), ror pa povsem na drugi strani. Prednji del se mi je med vo?njo najprej za?el segrevati, potem ?ele hladiti, ker o?itno nima ve? toplotnih izgub v zadnji del. Brez noogla bi ta cifra rasla spet skoraj do 30C

 

Razlika je O?ITNA, celo prtlja?nik mi je uspelo shladiti za -2C od prednje strani.

 

danes ?e pravi test, v Rovinju je napovedano 29C  :vesel:

post-2637-0-79459800-1409301715_thumb.jpg

post-2637-0-33445600-1409301737_thumb.jpg

post-2637-0-89693200-1409301770_thumb.jpg

post-2637-0-08676200-1409301780_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nov dokaz

Od 10h do 12:30 na soncu parkirana, povsod 36C

 

Po samo 5ih minutah voznje se prtljaznik ohlaja medtem ko se nelogicno spredaj segreva, tako se je prej cel avto...

Ko pa se zadaj ohladi spredaj sfolga shladiti...

 

Vesel sem k radio!

post-2637-0-75542900-1409310061_thumb.jpg

post-2637-0-27141500-1409310077_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

PA res ?udn da se spredi tezje shladi ce pa prbija ?ez spredno ?ipo. Pr men je enako. Zadej so se temne ?ipe in med furo zadej zebe,spredaj pa komaj hladno.....

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Koliko so zatemnjena stekla?

Na homo logo pose neki o 30 posto propustnosta mislim da je rekel 80 posto zatemnjen (20posto propustnost)

 

Temna so zelo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.