Skoči na vsebino

Mazda 6 2.0 diesel - poraba olja


Priporočeno sporočilo

In pol ko potegne? ?rto, je benz sprotni stro?ek ve?ji, ampak ?e te dizel jebe vs po spisku, si na koncu na istem, ?e pa dizl dela pa je cnej.

No,no, sej ni tako hudo.Te podlo?ke so 20 ? pa delo enih 50. Ve?, da to hitro prinese? noter z majhno porabo pa velikim navorom. :hudicek:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,no, sej ni tako hudo.Te podlo?ke so 20 ? pa delo enih 50. Ve?, da to hitro prinese? noter z majhno porabo pa velikim navorom. :hudicek:

Nisva se zastopila, ?e ti crknejo zadeve na dizlu, ki jih bencinar nima sem mel v mislih.

?e dizl dela je ok.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisva se zastopila, ?e ti crknejo zadeve na dizlu, ki jih bencinar nima sem mel v mislih.

?e dizl dela je ok.

 

A, to pa je res.Pri dizlu je en kup stvari, ki lahko riknejo. Zato resno razmi?ljam, da bo naslednja moja mazda benzinar.

Tudi glede na to, da zdej zadnje ?ase delam res malo kilometrov in ?e te ve?inoma po mestu. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

In pol ko potegne? ?rto, je benz sprotni stro?ek ve?ji, ampak ?e te dizel jebe vs po spisku, si na koncu na istem, ?e pa dizl dela pa je cnej.

Ajavar!

Ti ne'a zna? voziti pa ti ?re kot kamela.

Meni benc pije skoraj kot dizel.

:P  :P  :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js se ni? ne prito?ujwm, ker vem ?e ho?em kaj dobit moram tud kaj dat(benz imam v mislih)  :rolleyes:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

?iujo. mene tut zanima ?e mislte da so pr men bakrene podlo?ke..

 

med servisi (20.000km) mi spije nekje 2 l olja avto pa tut pokadi ?rno ?e ga pohodim.

 

Vsi znanci mi govorijo da ni re?en da so podlo?ke pa lahk da so batni obro?ki al pa tefloni itd.

 

Zdej me pa zanima ka vi mislte..kaki bi bli ?e simptomi da bi ocenu ?e se spla?a odpirat.

 

Zanima me pa tut ?e je to res te?ko pogledat ker bi rad da bi kdo to odpre pa da vem na ?em sem..mogo?e sm te?en ampak mi ne da mira :D

 

Lp

Zakaj se na 90 omejitve vozite 60?? :whatever:

 

28130_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi rekel ?im prej menjat, ker ?e res spu??ajo bo? imel velike probleme pri demonta?i samih diz.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No po dalj?em brskanju po spletu in prebiranju razli?nih forumov sem se odlo?il, da tudi sam zamenjam podlo?ke ter spucam karter skupaj s cedilom. Jutri se zapeljem do poobla??enca, da kupim podlo?ke (mnde izbolj?ane) ter zamenjam. Zanima me samo ali je bolje to delati pri segretem ali ohlajenem avtu t.j. ker so verjetno ?obe "zavarjene" skupaj s podlo?kami, mi izku?nje pravijo da mogo?e vseeno bolje da je avto malo segret?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.