Skoči na vsebino

Nakup Mazda MPV


Priporočeno sporočilo

Glede na poreklo avtomobila je res mogo?e, da je pri?lo do obrabe, pove?anih tolernc med bati in cilindri in morda tudi slab?ega funkcioniranja batnih obro?kov (onesna?eni utori). Tudi meni ni jasna teorija slabih bakrenih podlo?k na injektorjih. ?e nastane izguba komresije zaradi pu??anja teh tesnil na injektorjih, je motor "usran" na zgornjem delu.

?e je poraba rezultat obrabe, pomaga aditiv old special (blagovno znamko poi??i sam), ki zaznavno zmanj?uje porabo olja.

Na tebi je, da se odlo?i?, kaj bo? preizkusil, ali menjavo podlo?k, ali uporabo aditiva, ali pa obe varianti, ?e po menjavi podlo?k ne bo rezultata.

 

?vijo,

 

podlo?ke so iste kot nove. Moj motor je letnik 2005, kjer so ?e serijsko zamnjali podlo?ke. Glede aditiva pa razmi?ljam. Bom po?akal servis, ko zamenjam filter. Hval za tip.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

?e je poraba rezultat obrabe, pomaga aditiv old special (blagovno znamko poi??i sam), ki zaznavno zmanj?uje porabo olja.

 

A ima kdo na ?tajerskem te proizvode v Trgovini, da se kupijo ali samo preko spleta.

 

lahko po?lje? tudi ZS

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

naj ?e jaz dodam svojo izku?njo z na?o mazdo mpv. je letnik 2004 .

 

mi je ne menjamo.. smo ve? kot zadovoljni. ko smo jo kupili je imela prevo?enih 117.000 km sedaj jih ima168.000 in nobenih problemov..priporo?am vsem ki kupujejo enoprostorca..ker je res udoben in dost velik avto.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e te zanima kaj glede bencinske MPVjke, sem pravi naslov - moja je letnik 2000, Exclusive oprema, imam jo 4 leta, oz. 75.000km.

 

V oglasih se izogibaj verzij s klopjo zadaj (avto izgubi vso prilagodljivost) in ?udnih zgonjenih uvozov iz Italije.

 

Plusi so presentljivo pro?en in var?en motor (tudi pod 7 litrov se ga da peljati), odli?ne zavore (naj vas bobni zadaj ne zavedejo), odli?na lega na cesti in izkori??enost prostora (ve? od sodobnikov ga ima le Grand Voyager).

Originalni deli so 'klasi?no japonsko' dragi, a se za normalne (v?asih sme?ne) cene dobijo kvalitetni nadomestki (sam sem to ob?util pri nakupu Brembo diskov in zav.plo??ic ;) ).

 

Od minusov bi omenil slabo kvaliteto usnja na vol.obro?u, cevi za vodo in klimo za zadnje kontrole ventilacije sem menjal v celoti z bolj kvalitetnimi.

 

?e te zanima kaj ve?, se mi javi (glede na tvoje pisanje si tudi ti iz Maribora/okolice) in poglej avto v ?ivo, ?e ne drugega, za ob?utek, kako mora biti avto pri 180.000km ohranjen in za primerjavo z diesli (sem edini, ki prodaja bencinca). :hudicek:

 

LP,

 

Milan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 leta kasneje...
  • 1 leto kasneje...

Pozdravljeni !

 

Zanimam se za nakup tele Mazde : http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=9021261&show=1&avto=Mazda+MPV+2.0+Diesel+7+sede%C5%BEev, sedaj pa me zanima, ?e imajo te Mazde kak?no hibo, ali mogo?e kdo pozna to Mazdo? Zanima me predvsem za vleko prikolice. Za kakr?ne koli informacije se vam zahvaljujem!

 

lp,J

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.