Skoči na vsebino

?arnice H11


Priporočeno sporočilo

Naceloma ja oz. Nebos dobil homologacije. Ti pa tud noben nebo opazi, ker je plug and play zadeva barva snopa je pa 6000k sepravi pure white. Po domac povedan je kot xenon kit samo da gre za novejso, naprednejso zadevo. V nedeljo jih zmontiram pa javim ;)

 

 

post-7623-0-08665800-1466185439_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej re?e? policaju '' pa sej je ?arnca, sam da je led, kaj pa je kle problem? No, edin tele trakce sm dal gor, da jih kao hladi''. :zvizga:

 

jst mislm, da bi pr vsakmu palil ;)

zna pa bit problem, ?e zadeva ne funkcionira ?ist tko kot je kitajc napisu in dejansko slepijo nasprot voze?e,

jst tut ?e kr ?akam kako se bo pr teb obnesl :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm zmontiru :). Dela use lepo in prav. Problem je edin to da se mi pokrovck ne zapre zaradi trakov. Moram luknco zvrtat v pokrovcke da se bojo lahko normalno zaprle. Bi use sam naredil vendar nimam nobene masine s katero bi lahko zvrtal, tako da morm do kolega :)

post-7623-0-71816300-1466349689_thumb.jpg

post-7623-0-46599600-1466349730_thumb.jpg
 

post-7623-0-98125900-1466351526_thumb.jpg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem uspel, ker sem potreboval avto...brez pokrovcka se pa rajsi nisem fural okoli. V sredo bom imel malo ve? ?asa pa bom probal ?e enkrat nekako potla?iti te trakove v notranjost lampe. Na prvi pogled mi ni delovalo, da bi slepilo druge udelezence. Konec koncou ima pa avto tudi leco, kar dosti pripomore k temu, da snop ne slepi :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah ke ni sans, da se pokrovck zapre... 2 ure sem se dons matru pa cist mal zmanka, da bi se zapru. Nakoncu sem malo na silo potisnil in se je pokrovcek zapru, vendar se je pa leca snela iz enga nosilcka. Na sreco sem jo uspel zataknit nazaj. Nisem lih zadovoljen s to odlocitvijo, ampak bom moral v pokrovcke luknco zvrtat. Za vsak slucaj bom potem kupil se dva originalna (rabljena) pokrovcka, da imam na rezervi, ce bom se kdaj tlacil nazaj halogenke :).

Sem pa zmontiral led zarnice za u rikverc :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po noci nisem se stestiral, ker bi se potem moral okol furat brez pokrovckov. Vecja vidljivost bo definitivno, ce pa kej dlje sveti bomo pa vidl. Mene drgac pri halogenki ne moti dolzina snopa... to mi cist normalno sveti. Moti me to da sveti za en kurac (snop ni tako mocen oz. svetel). Mene bolj kot to zanima kako se bo ledica obnesla v slabem vremenu-dezju :).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Po noci nisem se stestiral, ker bi se potem moral okol furat brez pokrovckov. Vecja vidljivost bo definitivno, ce pa kej dlje sveti bomo pa vidl. Mene drgac pri halogenki ne moti dolzina snopa... to mi cist normalno sveti. Moti me to da sveti za en kurac (snop ni tako mocen oz. svetel). Mene bolj kot to zanima kako se bo ledica obnesla v slabem vremenu-dezju :).

no in kako se kej obnesejo ledice? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Led dobro sveti vendar ima ozek kot sepravi snop se prehitro razgubi in posledicno je tudi vidljivost zmanjsana. Ledice so dobre za kaksen povdarek (registrska,parkirna, notranje itd.) Notri imam sedaj 35W 4300k kit (istega kot ti ce se ne motim) pa sem zadovoljen :). Drgac pa za primer imam na sihtu sluzbenga kangoja pa halogenke dost bl svetijo od mojega xenon kita. Jest se strinjam s tem da dobre halogenke povozijo xenon kit ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Skoraj leto in pol ter 11 200 km so zdr?ale Philips H1 X-treme Vision pri meni.

Prej?nje Osram H1 night breaker unlimited so zdr?ale eno leto in 2 meseca ter 9500 km.

Ne vem ?e, kaj naj kupim sedaj ...

Pri m6 1.gen itak svetijo bolj tko tko kerekol ?arnice vtaknem notri ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja zej je odvisn kaj bi rad. Belo svetlobo ali daljso zivljensko dobo. Barva snopa se izraza v kelvinih. 5000k naj bi bila pure white svetloba od 6000k naprej pa snop zacne vlecti na modro, vendar kolikor sem jest zasledil se da halogenke pri nas dobiti najvec z 6000k pa se to je snop vec ali manj rumen. Bel snop bos dobil le z xenon kitom ali ledicam :)

 

Evo za primer. Imam xenon kit 4300k k bi svetloba teoreticno mogla biti bolj rumenkasta kot bela. Za lazjo predstavo so notri original pozicijske zarnice.

 

post-7623-0-20202700-1473338114_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.