Skoči na vsebino

?arnice H11


Priporočeno sporočilo

Problem.

 

Sem ?e imel v planu ?arnice na moji ?estici zamenjat, pa sem si mislil, zakaj bi, ?e mi pa delajo....no in danes zjutraj mi je ena crknla...

Sedaj so notri H11...

 

Zdaj pa re?itev...kaj naredit?

 

1. Xenon kit montirat

2.Navadne ?arnice not dat

 

?e je to?ka 1, potem kaj notri dat?

?e je to?ka 2, potm kaj notri dat?

 

Hvala za priporo?ila in pomo?.

 

LP Ivan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje, ?e nima? xenon ?e serijsko je traparija not xenon ?arnice dajat... Nvem raj uzam phillips light blue ?arnce, so na ravni normalnih ?arnic kao ene izmed bolj?ih. Jest sm biu osebno zelo zadovoljen :). Drga? se pa jest zej isto odlo?am med philips X-tremeVison alpa philips white vision, ker mi je ena crknla ;)

http://www.conrad.si/Philips-X-tremeVision-H1-12-V-P14.5s-srebrn,-1-kos.htm?websale8=conrad-slowenien&pi=1286026&ci=SHOP_AREA_176629_0315011

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, jaz bi tudi kupil philipsove samo jih ?al za h11 ni. Mogo?e tole pogleda?, te naj bi bile po testih dobre, lahko si poskusni zaj?ek in preveri?, ?e dr?ijo dlje kot nightbreakerce :)

 

http://www.ebay.co.uk/itm/200966080640?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, pa sej te so cist iste, kot extreme vision. Obedve sta 120%,razlika je sam v ceni. Philipsove so 30e sam ce pa pr ebayu upostevas se postnino je pa tm tm :). Nvem jest se bl nagibam k extrem vision sam me je mal strah, da mi ne bojo spet po pou leta crknle kokr so mi light blue.. k pr telih mazdah grejo te zarnce, kot za salo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, ?e so ravno iste. Konec koncev dela 'kao' druga firma, na tistih 120% se pa jaz ne bi zana?al da je isto. Za probat bi blo. Sicer pa sigurno kje na netu obstaja kak primerjalni test :)

 

A pa ma? ti H11? Ker teh philipsovih za h11 ni namre?. Jaz sem ?e 1x naro?il night breaker, men zdr?i mogo?e malce dlje zaradi dnevnih lu?i. Svetijo pa res dobro.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne nabavljam preko e-bay...pa?...

Notri je bila philipsova z oznako H11 LL in je zdr?ala, kar imam avto...leto in pol...pa ?e ve? verjetno...

Kar sem spra?eval, so mi rekli, da tiste, ki mo?neje svetijo, imajo pol kraj?o ?ivljensko dobo... Kupil sem navadno GE...pa sveti na oko tako kot stara...na drugi strani...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej.,.SpEktr...mislim ,da se spla?a po?akat Ajvarja.res je mojster za to.ti bo znal pravilno svetovat glede kit xsenon.zdaj je res v gu?vi...lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Jest se vedno bolj nagibam k ledicam. Balasti so zelo majhni, ne rabis nobenega ventilatorcka, nerabis nic predelat, 6000k in snop zgleda kot originaln, nemotec za ostale udelezence v prometu, garancija 2 leti, zivljenska doba 30,000h medtem k ima halogenka 400h! (tudi garancija na zivljensko dobo), cenovno ceneje kot xenon kit, plug and play :).

http://www.ebay.com/itm/80W-9600LM-Fanless-CREE-LED-Headlight-Kit-H1-H3-H4-H7-H8-H9-H11-9005-9006-9007-/262395705469?hash=item3d1800b87d:g:xckAAOSwAvJXCmJe&vxp=mtr

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se ne motim, sem bral v enem starej?em postu, da je imel folk neke probleme s ?tromom oz. nihanjem obratov, s 55+ W ?arnicam... je treba potem mo?nej?i akumulator mogo?e?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej imas balaste oz. pretvornik tako da nebi smelo biti problema. Problem zna biti ce imas mocnejse zarnice in brez pretvornika. Te ledice so namenjene ravno za zamenjavo halogenskih zarnic. Sem pisal ce zna bit problem ce imam v isti luci prizgane dolge (halogenke) in istocasno kratke (led) pa pravijo da je popolnoma varno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.